Практично у кожного, хто пов’язаний з роботою в інтернеті рано чи пізно виникає питання «Де можна купити сайт з доходом за вигідною ціною і на відмінних умовах?» Це і не дивно, адже в наш час всесвітньої павутини на сайтах і доменні імена активно заробляють.

Ми пропонуємо вам цілий аукціон сайтів! Ми розповімо де і як купити готовий сайт недорого. Також розглянемо яка біржа доменів найоптимальніша. Тут і зараз ви знайдете все про те, де можна купити або продати доменне ім’я і чи варто взагалі це робити. З нашою допомогою ви швидко розберетеся яка біржа сайтів з доходом найбільш краще підходить для вас. До того, як почати розбиратися в питаннях купівлі / продажу доменних імен і сайтів, розглянемо причини дій.

Де можна купити-продати сайт
Де можна купити-продати сайт
К содержанию ↑

Кому і навіщо потрібна продаж готових сайтів або доменів

Перша і, напевно, єдина причина, по якій людей цікавить де можна продати сайт з доходом, є швидкий прибуток, яки можна отримати в цю ж хвилину. Власне, і самі покупці прагнуть до заробляння грошей за допомогою сайтів. Останні розраховують на довгостроковий дохід, який зможе приносити куплений розкручений сайт. Ресурси, які ми плануємо розглядати відмінно підійдуть і тим, хто хоче дізнатися як продати сайт в інтернеті в Україні, Росії, Білорусі чи Казахстані.

Популярні біржи купівлі, продажу сайтів

За скільки можна продати сайт або купити сайт з тиц і PR? Яка біржа доменних імен вважається найбільш надійною? Відповідати на ці питання ми почнемо поступово і з найпростіших бірж сайтів з доходом. Вони надають чудову можливість купити готовий сайт з гарною відвідуваністю в Україні, Росії і фактично по всьому СНД.

Отже, купити або продати сайт приносить прибуток ви зможете на таких ресурсах:

 1. http://pr-cy.ru/sale/— популярний багатофункціональний аналізатор інтернет ресурсів, який допоможе вам легко і швидко, без проблем продати сайт без домену. На даному ресурсі ви зможете проаналізувати внутрішні та зовнішні показники сайту. Ресурс працює на просторах інтернету більше 10 років. З роками сайт розвивався і надавав своїм клієнтам більше можливостей. Сьогодні тут можна продати сайт швидко в Казахстані чи Росії, а також купити сайт онлайн в Україні всього в кілька кліків.
 2. http://megagroup.ru/shop — даний ресурс допоможе купити сайт під ключ. Кожен, хто хоче продати ресурс в Білорусі або дпругіх країнах СНД, так само може звернутися сюди за допомогою. Ресурс дозволяє купити сайт дешево і в самі стислі терміни. Крім усього іншого тут представлений великий асортимент додаткових можливостей.
 3. http://allsites.biz/— тут ви знайдете широкий вибір сайтів і доменів різної тематики. Ресурс дозволить купити розкручений сайт, а біржа доменних імен дасть вам можливість придбати найбільш оптимальний варіант.

Ми розглянули одним з відомих, але не найкращих ресурсів де можна купити або продати доменне ім’я або купити сайт дешево в Казахстані і по всьому СНД. Продаж готових сайтів або доменних імен не просте завдання. Важливо відшукати перевірений і надійний ресурс, який підкаже що і як робити. Крім перерахованих вище варіантів існує ще 2 перевірених і надійних ресурси — Telderi і Flippa.

Кожен з цих ресурсів гідний окремої уваги і я вирішив спеціально залишити їх на потім, так як дані ресурси вибиваються із загального числа і надають розширені послуги. Важливо зауважити, що обидва ресурси користуються популярністю і довірою багатьох досвідчених користувачів. Тому ми приділимо цих ресурсів набагато більше уваги і постараємося розглянути всі сильні і не дуже сторони.

К содержанию ↑

Telderi – аукціон сайтів і доменних імен

Перше і найважливіше, що вам необхідно знати про цю біржу доменів і сайтів — вона є розробкою однієї з найвідоміших компаній Mirafox. Тепер у тих, хто хоче продати сайт не виникне ніяких проблем. Telderi надає відмінні можливості для обох сторін і досить зручний функціонал.

Це один з кращих майданчиків, де можна продати сайт з доходом або купити готовий ресурс недорого. Біржа надає можливість безпечних угод, що дає гарантії як покупцям, так і продавцям. За весь час існування ресурсу здійснено понад 20 тисяч угод. Кожна з них супроводжувалася представниками Telderi. Тепер купити або продати сайт який приносить прибуток можна безпечно і з гарантіями. Telderi співпрацює з перевіреними реєстраторами доменів, що також дозволяє гарантувати позитивний успіх угоди.

Зареєструватися або просто подивитися, що їх себе представляє біржа Telderi можна перейшовши за цим посиланням.

Біржа Telderi пропонує можливість оцінити вартість свого сайту, без попередньої реєстрації. Для цього необхідно перейти за цим посиланням.

Для всіх бажаючих купити сайт під ключ або доменне ім’я Telderi надає:

 • унікальні гарантії швидкого переоформлення домену або сайту;
 • величезний вибір різних тематичних ресурсів для покупки;
 • ви отримуєте розгорнуту інформацію про товар.

Ті, хто хоче продати сайт або домен також отримують ряд переваг:

 • тепер ви легко і швидко зможете залучити найбільшу кількість покупців;
 • вдала угода гарантована;
 • аукціон сайтів дозволяє продати сайт без домену або з ним.

Біржа доменних імен кожному учаснику угоди гарантує 100% результат:

 • Telderi надає послуги арбітражу, що робить угоду максімлаьно захищеної;
 • аукціон сайтів надає абсолютне супровід купівлі / продажу;
 • учасникам знадобитися заплатити мінімальну комісію.
Схема роботи Telderi
Схема роботи Telderi

Фахівці Telderi при необхідності нададуть повну консультацію і розкажуть за скільки можна продати сайт і як це зробити безпечно.

Flippa – продаж і купівля англомовних ресурсів

images

Якщо вам знадобилося купити готовий сайт з гарною відвідуваністю, але англомовний, шукати довго не доведеться. Популярним, перевіреним, надійним і професійним ресурсом сьогодні вважається Flippa. Це одна з кращих бірж доменних імен і сайтів на англомовних просторах. Тут представлений великий асортимент ресурсів, що дозволяє підшукати найбільш підходящий варіант.

Серед переваг можна виділити той факт, що продаж сайту з доходом тут проводитися з його повним описом. На ресурсі в «картці товару» ви зможете переглянути всю важливу інформацію: відвідуваність, рівень доходу, джерела, різна додаткова інформація. Всі дані подаються в зручних для вивчення графіках.

Зареєструватися або просто подивитися, що їх себе представляє біржа Telderi можна перейшовши цим посиланням.

Ми хочемо окремо відзначити і відмінний функціонал пошуку при покупці сайту онлайн. Тепер можна задати всі необхідні параметри, так ви зможете оперативно купити сайт з тиц і PR. В цілому Flippa буквально незамінний для вивчення нових тенденцій і популярних тематик, в особености на англомовних просторах.

К содержанию ↑

Купити або продати сайт приносить прибуток: чи варто це робити?

Чому такий популярний аукціон сайтів? Кому потрібна біржа доменів? Рішення купити розкручений сайт допоможе вам отримати відмінний пасивний дохід. Почати заробляти на інтернет ресурсах не так просто. Будь-який тематичний портал необхідно доводити до розуму, розвивати. Він вимагатиме від вас максимум уваги. Але не завжди є можливість приділяти достатньо часу для раскуткі ресурсу. Саме тому популярна продаж готових сайтів.

Ми вже поговорили про те, де можна купити сайт з доходом, а тепер розглянемо чому це рішення найбільш оптимальне і прибуткове.

В цілому можна виділити 2 основних плюса від покупки сайту під ключ:

 1. В першу чергу важливо те, що ви можете почати відразу отримувати прибуток від свого придбання. Купити готовий сайт недорого цілком реально. Такі ресурси буквально відразу починають приносити перший прибуток і в короткі терміни повністю окупають себе. Вам не доведеться витрачати сили і гроші на розкрутку порталу. Ви можете купити готовий сайт з гарною відвідуваністю, що гарантує швидкий дохід.
 2. Ви значно економите час і сили. Біржа сайтів з доходом дозволяє придбати вже готовий ресурс на необхідну тему.

Серед плюсів можна виділити і той момент, що ви відразу можете створювати повноцінну сітку сайтів. Розвиваючи кожен ресурс окремо, ви витратите чимало часу. Скориставшись біржею ви швидко зможете купити сайт онлайн.

За допомогою все тієї ж біржі доменних імен і порталів можна продати сайт швидко. Творці інтернет ресурсів з часом вчаться ефективно заробляти на своїх знаннях. Де можна продати сайт з доходом ми розглядали вище. З переваг цього заходу можна виділити швидкість процесу і можливість торгів. Якщо мова йде про аукціони ресурсів, ви зможете оцінити і виставити початкову вартість порталу, а всі бажаючі зможуть взяти участь в торгах. Так ви отримуєте можливість підняти початкову вартість сайту. Якщо ви хочете продати сайт, скоріше реєструйтеся на тематичних ресурсах, вивчайте їх і додайте свої лоти.

Що потрібно знати і як правильно купити сайт дешево

Ми пропонуємо вам також ознайомитися з коротеньким керівництвом по покупці інтернет ресурсів. Про те, як продати сайт в інтернеті можна з легкістю почитати на біржах, але ось що враховувати при покупці не так просто знайти.

Ознакомьтесь с основными и первоочередными правилами:

 1. Особливу увагу приділіть вивченню відвідуваності веб сайту. Навіть якщо перед вами відмінна статистика вивчіть звідки саме йде трафік. Його більша частина повинна бути з пошукових систем. Існує велика кількостей сервісів, які дозволяють дізнатися відвідуваність свого або чужого сайту в інтернеті.
 2. Пам’ятайте про просте правило, що повна вартість бізнесу встановлюються з розрахунку його річного доходу. Іноді трапляються винятки.
 3. Бліц-ціна не завжди привід погоджуватися. Активно беріть участь в торгах. Це дозволить заощадити гроші, але придбати хороші ресурс.
 4. Прагніть купити сайт з показниками ТИЦ і PR. Хоч ці показники зараз вже майже не впливають на сайт (особливо PR), але їх наявність свідчить, що сайт не «голий» і у нього є якась історія в посилальному профілі.
 5. Не забувайте, що продавці неодмінно накидають показники прибутковості ресурсу. Автоматично можете мінусувати 10-20% від зазначених показників. Перевірте дохід від бірж контекстної реклами.
 6. Ретельно перевіряйте посилання на цей сайт. Якість посилань, їх динаміка, анкорний лист, вихідні посилань — це все дуже важливо в довгостроковій перспективі, що б не потрапити під фільтри Google і фільтри Яндекса.
 7. Ознайомтеся зі статтями витрат. Якщо ви купуєте інформаційний ресурс, на якому багато статей, попросіть контакти людини, яка їх пише.

Ми постаралися максимально відповісти де можна купити або продати доменне ім’я і сайт на вигідних умовах. Також надали основну інформацію для правильного вибору. Все інше залежить виключно від вас. За скільки можна продати сайт вам (як продавцеві) допоможуть визначити на біржах.

Поделиться