Анкор посилання — це дуже важливий текст в SEO, який мешкає між html-тегом і (відкриває і закриває, але це в принципі один і той же тег, тільки його використовують в парі).

Наведемо приклад: Текст посилання , де текст посилання — це і є той самий анкор.

Анкор посилання
Анкор посилання

 

Анкор посилань є дуже важливим фактором у просування сайтів в Google та пошуковій системі Яндекс.

Існує 3 види анкоров:

  1. З прямим входженням ключового слова
  2. С не прямим входженням ключового слова
  3. Безанкорние

У 1-му випадку ключове слово за яким просуваєте сайт буде збігатися з анкором посилання.

Приклад: Ви просуваєте свій сайт за запитом «пластикові вікна» і купуєте на посилальної біржі (або отримуєте посилання безкоштовно) в такому вигляді: <a href=»Адрес Вашого сайта»> пластикові вікна </a>. Це як раз і є ситуація з прямим входженням ключового слова. Саме такий вид любить пошукова система Google (але не варто сильно багато ставити таких посилань інакше можна отримати фільтр від Google).

У 2-му виді крім ключа існує ще кілька слів. Візьмемо приклад з першого виду, ось тільки посилання буде виглядати так: <a href=»Адрес Вашого сайта»> пластикові вікна недорого </a>. Це і є посилання з не прямим входженням. Ось цей вид якраз більше любить пошукова система Яндекс. Цей пошуковик бореться з прямими входженнями більш активно, ніж його американський брат. Так, що якщо не хочете під фільтр Яндекс, то краще розбавляйте більше або використовуйте безанкорние просування свого сайту.

До безанкорних відносять посилання які мають такі анкори: «тут», «тут», доменне ім’я, там, посилання, джерело, далі, назва сайту, назва сайту з www  або без www і т.д.

Останнім часом оптимізатори все частіше і частіше використовують безанкорне просування, що б убезпечити свій сайт від санкцій з боку пошуковика.

Поделиться