Напевно кожен, хто створив сайт і почав, його оптимізувати і заповнювати рано чи пізно стикається з такими питаннями «Чому мене не коментують? «Або» Чому немає коментарів на сайті? «.

Якщо у вас немає часу розбиратися в біржах коментарів, шукати і контролювати ісполнітелей.То вам краще звернутися в одну компанію, яка надає послуги з написання відгуків і коментарів. Ми можемо Вам порекомендувати компанію 100review.ru , яка візьметься за написанням будь-яких видів відгуків і коментарів на сайти каталогів товарів для інтернет-магазинів (Товари Mail, Tiu.ru, BLiZKO.ru), форуми (Littleone.ru), на картах (2gis .ru, Google Maps, Яндекс Карти), сайти отзовіков (FLaMp, Yell, Otzovik, Gmstar),коментарі Вконтакте, відгуки для готелів на Tripadvisor і TopHotels. Замовляючи відгуки у них, ви можете обгородити себе від зайвих клопотів і переживань. А найголовніше, ви заощадите свій час, яке ви можете витратити на більш важливі справи!

Але якщо Ви вирішили все робити самі, то необхідно сісти і подумати, чим привернути користувача, що б він захотів залишив коментар на ресурсі. Але це вже інша тема, яку я викладу трохи пізніше, а сьогодні я хочу поговорити про те, де можна замовити і купити коментарі для вашого сайту. Як правило коментарі будуть залишати живі люди, які працюють на біржах.

Биржи комментариев
біржі коментарів

Багато хто зараз може сказати, що це погано чи неправильно, але я нічого поганого в цьому не бачу. Для деяких проектів, я використовую покупні коментарі і це дає відмінний ефект.

К содержанию ↑

Причини через які люди не залишають коментарі

Є кілька причин, через які люди не хочуть коментувати:

 1. Люди по своїй натурі ліниві (необхідно зацікавити або залучити в дискусію користувача).
 2. Не хочуть залишати коментар першими (багато хто не хоче першими робити крок на зустріч, для вирішення цієї проблеми можете самі написати перший коментар до статті).
 3. Необхідна реєстрація (не всі користувачі готові залишити свої дані).
 4. Чи не цікавий контент.
К содержанию ↑

Навіщо купувати коментарі для блогу, сайту

Відповідь дуже проста. Не завжди молодий ресурс відвідує велика кількість користувачів, як правило в перші місяці цього домогтися важко, що не старайся. Але коли люди починають заходити на сайт, вони повинні бачити, що він живе і розвивається. Якщо є коментарі і контент часто оновлюється, значить ресурс живий.Ось для того, що б дати перший штовхач в розвитку і коментуванні, можна купити пару трійку коментарів на біржах.

В цьому немає нічого поганого, Ви думаєте, що на всіх сайтах де багато коментарів, там відразу було їх багато? Ні, як правило вебмастери можуть просити своїх друзів і знайомих, що б вони заходили і коментували. Різниця тільки в тому що на біржах коментарів необхідно заплатити кілька рублів за послугу. Як правило від 1.5 рубля і вище.

К содержанию ↑

Біржі коментарів

Розглядати будемо 3 біржі, які кращі в своєму роді. Давайте почнемо з першої і самої краще як на мене.

qcommentQcomment (qcomment.ru) — це біржа коментарів і соціального просування. Крім коментарів, вона спеціалізується на накрутку лайків, репоста, ретвітів, передплатників, фоловерів і на перегляді відео youtube. Я замовляю тут тільки коментарі, інші послуги можна замовити по нижче ціною, на інших сервісах в інтернеті.

Після довгої роботи з біржею можу виділити такі плюси:

 • простота в роботі;
 • швидка швидкість виконання замовлення;
 • геотаргетинг по авторам. Можна вибрати автора з України, Росії, Білорусі, Молдові та Казахстану;
 • мова коментаря вибирається також;
 • миттєве зарахування грошей;
 • тех. підтримка швидко відповідає на питання;
 • коментарі зі змістом, без води. Якщо замовляєш 150 символів, можуть написати і все 200 без додаткової плати.

Мінус зауважив тільки один, коли ставлю завдання, залишити пару коментарів на сторінки, буває залишають 2 коментарі на одну посилання. Доводиться робити скасування одного коментаря, що займає і моє і час виконавця. Необхідно біржі зробити таку штуку як маркер, коли хтось прокоментував посилання відзначати, що б наступного автору було видно, що посилання вже прокоментована.

Мені біржа дуже подобається, просто і зрозуміло. Пару кліків і замовлення на обробці.Так само радує швидкість виконання і якість.

Трохи пізніше зроблю цілу статтю по цій біржі.

200px-Advego_wikiAdvego (advego.ru) — все знають як біржу копірайтингу. Та так і є, але є можливість замовити коментарі для свого сайту. Для цього необхідно зареєструватися і на вкладці «Замовнику» знайти пункт «Нове замовлення». У замовленні вказати тип роботи «Коментар в форумі, в блозі, на сайті».

Ціна за коментар починається від 5 центів за 100 символів, але як правило ця ціна буде 10 центів з надбавкою. Якщо порівнювати з біржею Qcomment, то ціни майже однакові. За 75 символів Qcomment бере 1.5 рубля, за 150 — 3.5 рубля. Біржа авторитетна, багато я думаю користуються і користувалися Advego і його продуктами.

І остання біржа на сьогодні Wpcomment

04789435Wpcomment (wpcomment.ru) — біржа не менш авторитетна ніж ті, що я вище описав. Досить таки багато фільтрів і налаштувань, які можуть отримати максимальний результат. Цю біржу від інших відрізняє, то що тут безліч типів коментарів для різних cms і соціальних мереж.

Я даній біржею майже не користуюся, так як ціни тут не дуже.Починаючи від 2 рублів, а далі скільки душа забажає. Якщо порівнювати ціни з іншими біржами, то тут они завищені, на тій же Advego або Qcommnet,за 4 рубля можна купити коментар на 150 символів, тут же тільки на 50.

Вирішувати вам і гроші витрачати вам.

Перерив весь Рунет і не зміг знайти біржі коментарів в більшій кількості. І напевно це добре, тому що при використанні всіх перерахованих можна отримати відмінний результат. Не використовуйте їх часто, так як пошукові системи стежать за нами весь час і будь-який наш крок по накрутці може зіграти з нами злий жарт.

Поделиться