Кілька років тому популярний додаток Instagram додало можливість записувати так звані «історії». Це короткі відеоролики або фото, які люди знімають на протязі всього дня. Так ви можете розповісти більше про себе, провести опитування, прямий ефір або тест.

Правильне оформлення Stories дозволяє помітно збільшити кількість переглядіваккаунта, підняти популярність і вивести сторінку в топ. Звичайно, ніхто не хоче дивитися одноманітні і нудні Історії, що повторюються день у день. Для того, щоб урізноманітнити контент, багато фахівців рекомендують додавати в Stories музику.

Офіційно додаток Instagram дозволив додати музику в Stories ще влітку 2018 року. На жаль, в ряді країн (і ми не є винятком) дана опція все ще відсутня. Зрозуміло, це ніяк не заважає користувачам обходити заборони і виставляти в Історії улюблену музику.

Відновити Instagram, якщо забули логін / пароль або заблокували

Сьогодні ми поділимося з вами порадами, рекомендаціями і секретами, як вставити музику в Stories з телефону або ПК. Трохи пристосувавшись, ви зможете виконувати всі описані нами дії за кілька секунд, і різноманітите свою сторіночку в Instagram не тільки корисним відеоконтентом, а й цікавою музикою .

К содержанию ↑

Додати музику через офіційний додаток

Якщо ви хочете дізнатися, як додати музику в Stories в Instagram в разі, якщо в вашому регіоні така функція доступна, тут все досить просто. Для цього потрібно виконати наступні маніпуляції:

 1. Відкрийте stories і створіть відео або фото (або відкрийте файл з смартфона).
 2. Тепер у вас є можливість додавати різні деталі (gif-анімацію, місце розташування, хештеги і т.д.). Сюди ж входить і музика. Просто свайпніте вгору і виберіть наклейку Музика.
 3. Перед вами відкриється бібліотека додатки. У ній зібрано величезну кількість різних пісень і мелодій, які ви можете вибрати за популярністю, жанру, настрою і т.д. Для більшої зручності користувачів Instagram пропонує пошук по своїй бібліотеці. Просто почніть вводити ім’я виконавця або назву пісні, щоб вибрати відповідну композицію.
 4. Як тільки знайдете потрібну мелодію, підтвердіть свій вибір і розмістіть на екрані наклейку з музикою.

До речі, ви можете вибрати пісню або мелодію навіть перед тим, як створите відео. Для цього слід відкрити камеру Історії та свайпнуть вправо. Безпосередньо під кнопкою запису буде значок «Музика» . Далі все, як і в попередньому описі: досить знайти в бібліотеці відповідну композицію і підтвердити свій вибір. Після цього ви зможете записувати відео, а обрана мелодія буде грати на задньому тлі.

К содержанию ↑

Додати музику через стороннє додаток

Якщо ж ви не ввійшли в число щасливчиків, які можуть додати музику в Instagram -Історія за допомогою офіційного додатка, не впадайте у відчай. Сьогодні існує безліч, як безкоштовних, так і платних способів обійти заборони розробників. Просто скачайте додатки, які розширюють можливості Instagram в будь-якій країні.

Подібні додатки існують для користувачів мобільних телефонів з будь-якою операційною системою (Android або iOS). Найбільш оптимальним варіантом завантаження є скачування сторонніх додатків в Appstore або Play Market . Таким чином ви зможете убезпечити свої дані і бути впевнені, що програма не завдасть шкоди вашому мобільному пристрою.

У процесі додавання музики в історії в Instagram важливо враховувати, що максимальна тривалість кліпу stories становить 15 секунд. У той час, як фотографії зникають всі швидше — за 5 секунд. Відповідно, якщо ви хочете накласти мелодію, тривалістю 30-40 секунд, доведеться враховувати, що пісня розтягнеться відразу на 2-3 stories.

Сьогодні ми зібрали для вас найкращі додатки, які допоможуть вам розібратися, як додати музику в Instagram з телефону.

Відео Відео

Ще кілька років тому було популярно додаток Flipagram. Воно працювала на безкоштовній основі і дозволяло створювати контент з gif-анімацією, музикою, колажами з наявних фото в Instagram і т.д. Програма Vigo Video є нічим іншим, як оновленою версією софта, описаного вище.

Відео Відео
Відео Відео

З її допомогою ви можете редагувати фотографії до невпізнання. Крім додавання музики в Stories в Instagram, додаток також здатне:

Vigo Video загрузка музыки
Vigo Video загрузка музыки
 • ретушувати фото;
 • вирівнювати тон особи;
 • вибілювати зуби;
 • збільшувати очі і т.д.
Vigo Video музика
Vigo Video музика

Єдиний недолік програми — водний знак, який наноситься на все підсумкові файли. Прибрати його ви можете, правда, за це доведеться віддати 1 долар.

Pic Music

Ще один додаток, яке дозволяє додавати музику в Stories в Instagram . Крім неї було додано пісні, ви також можете вставити в фото або відео вашу власну аудіозапис.

Pic Music
Pic Music

Крім того, ви можете вибрати не тільки цілу пісню, а й якийсь певний її фрагмент. Додаток дозволяє відредагувати зображення і музику. Трохи пограти з настройками, ви можете змінити заливку, шрифт, фон, створити креативні колажі з декількох фото або відео.

Pic Music завантаження музики на фотографію
Pic Music завантаження музики на фотографію

Як і попередня програма, Pic Music в кінці редагування ставить на фото або відео водяний знак, який можна прибрати в разі, якщо використовувати платну версію.

SlideLab

Як і випливає з назви, дана програма створена для створення слайд-шоу. Вона включає в себе різноманітні переходи і фільтри, які об’єднають колекцію знімків в одну добірку.

SlideLab
SlideLab

До готового слайд-шоу ви можете додати будь-яку музичну композицію . Програма має власну бібліотеку з набором пісень і можливістю пошуку підходящої музики.

SlideLab foto
SlideLab foto

З водяним знаком все йде, як і в попередніх програмах. Хочете користуватися безкоштовною версією? Приготуйтеся до того, що на кінцевому слайд-шоу буде невеликий значок програми. Прибрати його можна за окрему плату.

SlideLab фото і музика для безкоштовної версії

Зрозуміло, програма створена не тільки для того, щоб накладати музику. З її допомогою ви можете коригувати фотографії, обрізати фото і відео і т.д.

FilmoraGo

Одна з найпопулярніших програм, яка дозволяє додати музику в Instagram . Додаток має максимально простий інтерфейс, за рахунок чого користуватися ним можуть як новачки, так і професіонали.

FilmoraGo
FilmoraGo

Ви можете скористатися або готовими шаблонами фільтрів для фото, або ж створити власні шаблони вручну.

Відео FilmoraGo
Відео FilmoraGo

Додаток працює як з фотографією, так і з відеоконтентом . Ви можете накладати фільтри, шрифти, переходи і, звичайно ж, музику. Після цього просто збережіть отриманий файл на телефоні і додайте його в Instagram при необхідності.

FilmoraGo відео з музикою
FilmoraGo відео з музикою

Всередині програми ви можете створювати різні колажі, використовувати ефект slow motion або ж навпаки — прискорювати відеоролик. Безкоштовна версія накладає на файл водяний знак. Однак платна підписка вирішує цю проблему.

Розповідь

Мабуть, найкраще додаток для того, щоб додати музику в Instagram з телефону . Воно спеціалізується якраз-таки на додавання аудіо доріжки на фото- або відеоконтент. Додаток має власну бібліотеку з композиціями від Spotify. Крім цієї безпосередньої функції, програма має масу інших можливостей:

сюжетний бит
сюжетний бит
 • ви можете накладати на фотографію ефекти;
 • додати можна не тільки популярну музику, але і власну аудіозапис;
  storybeat добавление фото
  storybeat добавление фото
 • створюйте музичні добірки слайдів;
  storybeat додавання фото і створення слайдів
  storybeat додавання фото і створення слайдів
 • можливість зробити з живих фото невеликі відео ролики з музикою на задньому фоні;
  storybeat додавання музики
  storybeat додавання музики
 • накладення ефекту slow motion на відеоролик.

Після того, як ви здійсните редагування фото і додасте до нього музику, ви можете зберегти готовий файл на телефоні або ж відразу ж поділитися ним в будь-яких соціальних мережах (Snapchat, Instagram, Facebook). Програма абсолютно безкоштовна і підходить для користувачів смартфонів на операційній системі Android . Завантажити додаток ви можете на Google Play.

Video Maker Slide Maker з музикою

Останній додаток, яке ми розглянемо сьогодні — це якісний функціональний редактор для фотографій і відеороликів. Створюйте колажі, слайд-шоу, додавайте музику на фото або відео разом з Video Slide Maker With Music.

Video Maker Slide Maker з музикою
Video Maker Slide Maker з музикою

Простий інтерфейс, широкий функціонал і величезна кількість різних опцій для редагування файлів дозволяють використовувати програму як новачкам, так і досвідченим користувачам. Ви можете накладати музику, редагувати звукову доріжку, обрізати її. Крім того, програма дозволяє додавати ефект slow motion або ж прискорювати відеоролик.

За великим рахунком все представлені вище програми працюють за одним принципом. Тому давайте розберемося, як додати музику в Instagram Stories на прикладі першого в нашому списку додатки :

 1. Перейдіть в магазин додатків (Google Play або Appstore).
 2. Знайдіть там необхідну програму і скачайте її на свій смартфон. Через кілька секунд файл з’явиться на вашому робочому столі.
 3. Натисніть на значок, щоб відкрити програму.
 4. У головному вікні ви побачите кнопку Плюс, натисніть на неї, щоб вибрати з галереї потрібне фото або відео.
 5. Натисніть на потрібний файл, і він додатися в додаток.
 6. У верхній частині екрана розташовується кнопка з трьома горизонтальними смужками. Натисніть на неї, щоб відкрити весь функціонал програми.
 7. Після цього виберіть команду Додати музику. Для зручності пошуку композиції скористайтеся спеціальною графою (Search Music).
 8. Перетягніть повзунок на звуковій хвилі на необхідний фрагмент мелодії. Так ви зможете вставити тільки окремий відрізок пісні.
 9. Підтвердіть свої дії і збережіть файл.
 10. При необхідності ви можете відразу залити фото або відео з музикою на свій зареєстрований акаунт в Instagram . Для цього відкрийте контекстне меню додатків і натисніть Поділитися, вибравши графу Instagram.
 11. Готово! Тепер фото або відео з накладеною поверх нього музикою з’явиться у вашому stories.

До речі, якщо у вас немає можливості офіційно викладати музику в Stories в Instagram , ви також не можете почути композиції, які додали люди, які проживають на територіях, де ця опція дозволена. Таким чином замість відео з піснею або мелодією ви будете слухати просто беззвучний ролик, зазначений написом, що мелодія недоступна для прослуховування в вашому регіоні.

Це особливо важливо людям, які проживають за кордоном, але орієнтованим на передплатників з країн СНД. Якщо ви отримали можливість офіційно викладати музику і хочете зацікавити цим своїх читачів, рекомендуємо все-таки використовувати сторонні додатки, а не офіційну програму Instagram. В іншому випадку основна частина передплатників просто не зможуть почути обрану вами композицію.

К содержанию ↑

Додати музику через графічний редактор

Найпопулярнішим редактором для новачків і професіоналів є After Effects . Саме з його допомогою викладаються історії з накладеними поверх композиціями у всіх країнах СНД. Якщо ви хоч раз працювали з даними додатком, то швидко розберетеся, що до чого. Насправді дії по додаванню музики поверх фото або відео максимально прості:

Після ефектів
Після ефектів
 1. Відкрийте програму і додайте в нього файл (фото або відео).
 2. Відредагуйте файл. Можете накласти фільтри, обрізати картинку або відео, відретушувати фото, накласти спеціальні ефекти, повернути файл і т.д.
 3. Після цього натисніть на кнопку Додати і виберіть графу Музика.
 4. Знайди пісню, обріжте її при необхідності.
 5. Підтвердіть свої дії. Так у вас з’явиться можливість додати музику в Instagram.
К содержанию ↑

Додати музику через запис екрану

Останній спосіб, як додати музику в Instagram з комп’ютера або телефону, є не таким складним, як може здатися на перший погляд. Запис екрану — це відмінна можливість накласти аудіо доріжку на фото або відео без зайвих додатків.

 1. Для початку відкрийте фото або відео контент і необхідну музичну композицію.
  Запис відео через Iphone
  Запис відео через Iphone
 2. Як тільки ви дочекаєтеся моменту в пісні, який хочете запам’ятати на фото або відео, активуйте запис екрану.
  запис екрану iOS
  запис екрану iOS

Зробити це можна, незалежно від того, на якій операційній системі функціонує смартфон. Хоча, для кожної окремої версії є свої особливості.

Якщо ви власник телефону, який функціонує на iOS , для запису екрану необхідно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте загальні налаштування смартфона.
 2. Перейдіть в розділ Пункт управління.
  пункт управління
  пункт управління
 3. Знайдіть розділ, який відповідає за настройку елементів управління.
  Налаштування ел. управління
  Налаштування ел. управління
 4. Серед всіх інших пунктів там буде знаходитися розділ Запис екрану.
  запис Екрану
  запис Екрану

Якщо ж ви власник телефону, що працює на Android, все трохи складніше. Справа в тому, що запис екрану і її місце розташування залежить від кожної окремої моделі смартфона. Дізнатися про неї можна або з інструкції до телефону, або ж звернувшись на сайт технічної підтримки.

Після того, як ви здійсните запис екрану, ви можете відредагувати отриманий результат в будь-якій програмі на своєму телефоні і додати отриманий файл в історію в Instagram.

Додавання музики в Instagram за допомогою запису екрану — це з одного боку досить простий спосіб (адже не потрібно завантажувати зайві додатки), а з іншого — все-таки трохи складний. Найчастіше до того, як отримати результат, який буде вас повністю влаштовувати, доведеться зробити кілька пробних версій. Тут важливо пристосуватися і включити запис екрану вчасно.

Так що, якщо не хочете морочитися і вираховувати секунди, коли потрібно запустити запис, рекомендуємо все-таки скачати стороннє додаток або популярні редактори.

До речі, не варто забувати про те, що Instagram має деякі обмеження для stories . Якщо ви хочете викладати фото, подбайте про те, щоб їх формат становив 9х16. З відео все ще складніше. По-перше, як ми вже говорили вище, воно не повинна тривати більше 15 секунд. В іншому випадку програма автоматично розіб’є ролик на кілька окремих файлів. Причому іноді воно розбиває їх настільки незручно, що втрачається вся родзинка відео.

Крім того, важливо не переходити за рамки максимального розміру файлу (комп’ютерний вага ролика не повинен перевищувати 2,3 ГБ).

Щодня мільйони людей по всьому світу викладають Stories . Вони можуть бути як розважального, так-то інформативного характеру. Головне — подбати про те, щоб передплатникам було цікаво спостерігати за вашою рутинним життям. Зробити це можна, додавши музику на фото або відео в історії. Тепер ви знаєте, що зробити це не так вже й складно. Використовуйте офіційний додаток, додаткові програми або ж запис екрану, щоб урізноманітнити контент на своїй сторінці і збільшити популярність свого аккаунта.

Поделиться