На сьогоднішній день пошукові гіганти такі як Google, Яндекс отримують прибуток не тільки за допомогою пошукових систем, а так само і за допомогою різних сервісів, які допомагають вирішувати користувачам ті або інші питання. Одними з таких сервісів є Яндекс Карти і Яндекс Довідник.

Яндекс карти
Яндекс карти

За допомогою Яндекс Карт можна без проблем знайти потрібний Вам адресу, маршрут, об’єкт. Яндекс Довідник в свою чергу допомагає знайти організацію яка Вас цікавить і послуги, які вона надає.

Кожен комерційний сайт повинен забронювати собі мітку, адрес на карті, для того, що б:

  • можна було легко знайти організацію на карті і прокласти найбільш оптимальний маршрут;
  • підвищити впізнаваність бренду;
  • отримати не великий трафік на сайт;
  • дізнатися оптимальний час роботи компанії;
  • дізнатися телефон і т.д.

Як правило багато сайтів, організацій не реєструються в даних сервісах, так як не мають юридичної адреси і т.д. Це не проблема, можна без проблем отримати своє місце на карті не маючи цього. Так, не буде вказана адреса або не той, що потрібно, але якщо буде телефон, то Вам без проблем наберуть і дізнаються, де з вами можна зустрінеться і обговорити всі умови співпраці.

Раз є такий шанс, то чому б ним не скористатися? Ми свій сайт (підприємство) теж зареєстрували в Яндекс Довіднику, хоча ми працює віддалено як фізична особа, зате тепер наc можна знайти на Яндекс Картах і в Яндекс Довіднику, подивитися сайт loleknbolek.com , телефон, час роботи і які послуги ми надаємо.

Тепер давайте розберемося як зареєструватися і отримати своє місце на карті.

Додаємо організацію на Яндекс Карти

Для початку необхідно додати сайт в Yandex webmaster , якщо він ще не доданий.

Ті, у кого не доданий, додаємо і рухаємося далі.

Як тільки сайт доданий, необхідно перейти на вкладку «Мої сайти» та вибрати сайт який додали. Тепер в лівому меню шукаємо пункт «Географія сайт» -> «Адреси та організації» і клікаємо по ньому.

Адреса і організації - Яндекс Вебмастер
Адреса і організації — Яндекс Вебмастер

На сторінці додавання організації можна прочитати інформацію, що всі організації (компанії), які містяться в Яндекс Довіднику використовуються при пошуку в Яндекс Картах.

Для того, щоб додати свою організацію необхідно натиснути на кнопку «Додати організаціію».

Додати організацію
Додати організацію

У мене вже додана організація, тому зараз буду додавати ще одну. Після переходу по кнопці «Додати організаціію», можна перевірити чи є Ваша організація в довіднику чи ні.Якщо перевірки покаже, що немає, то в правому куті шукаємо посилання «Додати нову організацію».

Додати нову організацію
Додати нову організацію

Тут необхідно заповнити всі поля. Найголовніше поле «Адреса», якщо Ви працюєте віддалено, то можете вказати «Київ, Україна» або «Москва, Росія», на карті позначка буде показуватися на центральній площі міста.

Реквізити організації
Реквізити організації

Після заповнення даних необхідно ввести види діяльності. Можете самі писати і дивитися на підказки, можете вибрати з рубрикатора.

Види діяльності організації
Види діяльності організації

Наступний крок, потрібно вибрати спосіб розміщення. Вибираємо «Стандартний», ті хто хоче отримати яскраву мітку, яка буде відрізнятися від інших, вибираємо платних. Але я не бачу сенсу брати платне розміщення. Нижче вводимо капчу і натискаємо «Відправити».

Спосіб разміщення в Яндекс Довідник
Спосіб разміщення в Яндекс Довідник

Все тепер організація яку ми створили відправляється на модерацію. Статус модерації можна дивитися поруч з оголошенням, спочатку він буде «Чекає модерації».

Модерація в Яндекс Довіднику
Модерація в Яндекс Довіднику

Як правило вони пишуть, що модерація проходить протягом 2-х днів. Зі свого досвіду можу сказати, що у мене вона займала від 3х до 7 днів. Але я думаю це не багато і почекати варто. Так само не лякайтеся якщо Вас набере модератор компанії Яндекс і попросити уточнити сферу діяльності і адреса. На рахунок адреси скажіть, що працюєте віддалено і не маєте юридичного. Але, не факт, що він набере.

Як тільки заявка буде прийнята і пройде модерацію, протягом 2-х діб організація з’явиться на Яндекс Картах. Ось такий вигляд зараз має організація (компанія) на Яндекс Картах у нас.

Мітка на Яндекс Карті
Мітка на Яндекс Карті

Трохи терпіння і все буде. Якщо у Вас виникли проблеми з додавання, пишіть в коментарі будемо раді допомогти вирішити їх.

Поделиться