Незважаючи на те, що Google змінив пошукову систему за останні п’ять років, залишається одна незмінна істина: контент — це засіб, який стимулює ваші споживчі взаємодії, зобов’язання, досвід і, в кінцевому рахунку, конверсію.

Content Seo Crossword

Однак, згідно з Інституту маркетингу контенту, тільки 41% маркетологів вважають, що їх організація чітко розуміє, як виглядає ефективна і успішна програма контент-маркетингу.

Робота фахівця з SEO дуже схожа на роботу професійного гравця в покер, який бере участь у великій лізі — вона спирається на базову основу навичок і прийомів , що супроводжуються бажанням обігнати конкурентів.

Проблема в тому, що фахівці SEO часто витрачають даремно чимало зусиль і ресурсів, вкладених в контент, що закінчується тим, що він просто ходить по мережі, домагаючись нульовий вигоди для своїх творців.

Нижче ми наведемо способи того, як застосовувати пошукову оптимізацію (SEO) до вашого контенту в рамках формули SMART, яка допоможе зробити ваш маркетинг більш ефективним і принести більше вигоди бізнесу.

К содержанию ↑

Конкретний контент завжди у виграші

Контент — це не те, що хоче сказати ваша маркетингова команда. Головне в контенті — це надати інформацію, яку ваша аудиторія дійсно хоче почути.

«Розумний» контент призначений для певної аудиторії, грунтуючись на вашому розумінні їх потреб, переваг і намірів.

Зустрітися з аудиторією

Це має на увазі набагато більше, ніж дослідження ключових слів. Де ваші споживачі живуть в Інтернеті? Які їхні наміри при виконанні певних видів пошуку? Які дії вони, швидше за все, зроблять в цей момент? Розуміння аудиторії, для якої ви пишете, є основою, на якій побудований контент.

Відкрийте для себе можливості за допомогою актуальних досліджень

Наскільки добре ви розумієте конкурентне середовище в вертикалях, для яких ви створюєте контент? Сьогодні ви конкуруєте за перегляди та кліки. Вашими конкурентами можуть бути інші компанії, але ви можете конкурувати за місце в результатах пошуку і з медіа-брендами, блогерами, впливовими особами і т. Д. Без цієї більшої картини, що відкриває вид на відповідні пошукові та соціальні простори, ви працюєте наосліп.

Оцінка відсутнього контенту, що не охопленого вашими конкурентами, дає вам можливість створювати привабливий контент, який призводить людей в ключові, знакові моменти.

Вибирайте формат контенту з розумом

Не обмежуйте себе; один контент може включати в себе кілька типів носіїв, серед яких можуть бути соціально расшарівать зображення, швидкі відеокліпи і вбудовані медіа, наприклад, SlideShares.

Це дає вам не тільки різні способи передачі Вашого повідомлення, але також дозволяє вам відображатися в різних типах результатів пошуку (наприклад, в Картах Google) і на різних пошукових платформах (наприклад, у внутрішньому пошуку YouTube або SlideShare).

Content is King
Content is King
К содержанию ↑

Вимірюваний контент забезпечує значущі показники

Як можна виміряти свої маркетингові дії в області контенту?

Виберіть показники, які важливі і відповідають вашим бізнес-цілям. Трафік сайту, якість наведень, соціальні кулі, час, проведений на сайті і коефіцієнти конверсії, є одними з кращих показників, використовуваних маркетологами B2B для визначення успіху контенту. Пріоритети аналогічні для маркетологів B2C.

Зробіть пошукову оптимізацію ключовим компонентом створення контенту.

Застосуйте стандарти удобочитаемости і оптимізуйте теги заголовків, метаописания, підзаголовки, зображення і текст відповідно до чинних стандартів SEO.

Змушуйте відвідувачів клікати і бути задіяними за допомогою розумної внутрішнього зв’язку, яка покращує користувальницький інтерфейс і змушує спливати ваш найпопулярніший, максимально конвертований контент.

К содержанию ↑

Оперативний контент завжди готовий до активації

Під оперативним контентом мається на увазі той, який готовий відповісти на запитання користувачів, а також є цінним і після початкового періоду просування після публікації.

Розширюйте можливості своїх контент-творців технічною підтримкою SEO.

Якщо ви хочете, щоб ваш контент працював найкращим чином, вам необхідно підтримувати свою творчу команду технічно обгрунтованим, оптимізованим онлайн-присутністю. Структура сайту і його ієрархія, метадані, мобільна готовність, внутрішній зв’язок, швидкість сайту, помилки кодування та інші технічні фактори SEO можуть вплинути на здатність вашого контенту котируватися.

Крім того, вони можуть вплинути на здатність читачів отримувати доступ і користуватися контентом, а потім робити такі кроки. Упорядкуйте свій технічний і нетехнічний SEO, щоб налаштувати свою контент-команду на успіх.

К содержанию ↑

Продвигайте контент по відповідних каналах

Навіть якщо ви побудуєте хороший контент, користувачі не прийдуть, поки їх не притягнеш. Конкуренція за перегляди жорстка і тому просто необхідно підвищити ефективність ваших зусиль і рекламних витрат, орієнтуючись на правильних людей в потрібному місці в потрібний час.

Низькі витрати на такі канали, як Twitter і Facebook, дозволяють проводити експерименти з різними сегментами аудиторії і бачити, де ваш контент найкраще резонує.

Не забувайте електронну пошту!

Ваші споживачі хочуть отримувати від вас новини. Зробіть свій заклик до дії , а саме клікнути і прочитати вміст максимально зрозумілим. Уникайте розміщення конкуруючих закликів до дії в своєму електронному листі і не прагнете спробувати продати щось в кожному повідомленні. Ваш контент призначений для того, щоб допомогти їм зробити наступний логічний крок.

К содержанию ↑

Розумний контент дає відчутні результати бізнесу

Такі ключові показники ефективності , як соціальні взаємодії і відвідування сайтів, дають вам відмінне уявлення про те, наскільки добре ваш контент працює в пошуку і в соціальних мережах, але вам потрібні реальні результати бізнесу, щоб довести його цінність.

Ваші заклики до дії ваші повинні відповідати цілям споживачів. Не забудьте включити вбудоване відстеження продуктивності для трафіку сайту і конверсій.

Зробіть свій контент багатовимірним з елементами, що будують авторитет бренду, надихаючими або розповідають про продукт (чи послузі), що заохочують участь і багато іншого. Увімкніть відгуки в свій контент. Вони можуть служити для забезпечення соціальної валідації в контексті існуючого споживчого досвіду.

Розумні маркетологи починають зосереджуватися на продуктивності контенту, охоплюючи SEO та контент як одне ціле. Хоча вірно, що обидві дисципліни мають високу ступінь спеціалізації, самі плодовиті і відчутні результати виходять з комбінації обох.

Поделиться