Хочете дізнатися, як швидко і легко конвертувати word в pdf онлайн? Тоді ви прийшли за адресою!

Робота з комп’ютером передбачає вміння впоратися з документами різних форматів. Як відомо, формати зустрічаються найрізноманітніші, і кожен з них може похвалитися якимись чеснотами. Ми пропонуємо вам обговорити два найпопулярніших і поширених формату: pdf і doc (або word). Точніше, ми поговоримо про те, як перетворити ворд в ПДФ онлайн і навпаки.

Конвертувати ПДФ в ворд (pdf в word)

К содержанию ↑

Кому і навіщо може знадобитися онлайн конвертер word в ПДФ?

У професійній, студентської та будь-який інший діяльності, пов’язаної з комп’ютером, регулярно доводиться стикатися з необхідністю конвертувати pdf в word. Наприклад, у вас є реферат в форматі ПДФ, з якого потрібно скопіювати важливу інформацію. Для того, щоб зробити це було легко, вам і знадобиться конвертер. Звичайно, існують програми, основне завдання яких — перетворювати word в pdf. Однак найчастіше процедуру необхідно провести оперативно, а значить, часу на розбір особливостей роботи в спеціалізованій програмі немає. Тому застосовують конвертер ПДФ в ворд онлайн. Такий сервіс дозволяє зробити все необхідне набагато швидше, не менш ефективно і без витрат за часом.

На щастя, в інтернеті можна знайти безліч ресурсів, які надають можливість швидко, без проблем і втрат перетворити pdf в doc онлайн.

К содержанию ↑

Кілька слів про формати документів

З вордівських форматом все зрозуміло. Адже він існує з початку часів, але ось ПДФ кілька молодше. Лише з 2008 року ПДФ є стандартом і широко застосовується.

Формат PDF — Portable Document Format спеціально розробляла ціла команда професіоналів для того, щоб створити універсальний формат документа, який при відкритті на різних пристроях буде виглядати однаково. Наявність такого універсального рішення багато в чому полегшило життя. Але без мінусів не обійшлося. Наприклад, редактор для таких файлів платний, а сам процес редагування в спеціальних програмах складний. Ось тут-то і знадобляться прості і всім зрозумілі сервіси, які дозволяють перетворити pdf в word онлайн.

К содержанию ↑

Найпопулярніші ресурси онлайн

Ми пропонуємо вашій увазі невеликий огляд перевірених і надійних сайтів, де можна без проблем конвертувати doc в pdf онлайн . Розглянемо коротко кожен.

1. Go4convert.com/ToDoc_Ru

Даний ресурс пропонує не тільки конвертер ворд в ПДФ онлайн, але і можливість перетворювати інші формати файлів. Наприклад, ви без проблем зможете перевести PDF в такі формати як: DOCX, RTF, FB2, TXT, а також DJVU в PDF. Завдяки цьому ресурсу конвертувати pdf в word онлайн можна абсолютно безкоштовно. Вся процедура займає буквально кілька хвилин і не зажадає від вас наявності особливих знань і умінь. Сайт може похвалитися простим і зрозумілим інтерфейсом, який спрощує і прискорює процес перетворення doc в pdf онлайн. Важливо відзначити, що конвертація pdf в doc на даному ресурсі відрізняється високою якістю і відсутністю помилок.

go4convert - сервіс конвертації файлів
Go4convert — сервіс конвертації файлів

Окремо слід згадати простий і приємний дизайн сайту, який не відволікає і не напружує. Плюс до всього, ресурс дозволяє не тільки перетворити doc в pdf онлайн, але і конвертувати зображення різних форматів. У випадку з картинками також відкривається широкий діапазон форматів. В якості ще однієї додаткової функції ресурс надає можливість розбити / склеїти PDF файл. Всі процедури проводяться онлайн, швидко, якісно і безкоштовно.

2. Smallpdf.com/ru/pdf-to-word

Ще один простий і доступний онлайн сервіс, який допоможе перетворити word в pdf онлайн і не тільки. Тут також простий і зрозумілий інтерфейс, який легко інтуїтивно розібрати. На ресурсі докладно, коротко і зрозуміло описано, як і що потрібно зробити, щоб провести конвертацію. Варто відзначити, що сайт пропонує можливість не тільки конвертувати pdf в doc онлайн файли, які знаходяться на вашому комп’ютері. Ресурс надає можливість завантажити необхідний файл c Dropbox, а також Google Drive. Ця функція дозволяє перетворити pdf в word онлайн буквально на ходу.

smallpdf - конвертувати pdf в word
Smallpdf — конвертувати pdf в word

Такий ресурс надає найрізноманітніші можливості роботи з файлами PDF. Тут ви зможете: стиснути, перетворити з / в jpg, конвертувати word в pdf онлайн, провести злиття / поділ і зняти захист з файлу. Розробники ресурсу гарантують високу якість результату і доступність для всіх. Якщо даний конвертер ПДФ в ворд онлайн стане вашим улюбленим, ви завжди зможете стежити за його оновленнями в Twitter, Facebook і Google+.

Важливо відзначити, що ресурс гарантує повну конфіденційність файлів, кожен з яких через годину безповоротно видаляється з серверів.

3. Document.online-convert.com/ru/convert-to-pdf

Цей надійний і простий конвертер ворд в ПДФ онлайн. Тут ви зможете безкоштовно конвертувати word і jpg в pdf онлайн. Ресурс простий в управлінні, і не вимагає наявності особливих знань. Простий, скромний дизайн і доступний інтерфейс ще більше полегшують роботу. Як приємне доповнення слід зазначити можливість не тільки конвертувати doc в pdf онлайн, але і безліч інших форматів. Більш того, при виникненні такої потреби ви можете перетворити скріншот сторінки (надавши посилання на нього). У разі необхідності ви можете надати просто посилання на файл для конвертації.

online-convert - пріобразовать ПДФ в ворд
Online-convert — пріобразовать ПДФ в ворд

Ресурс пропонує не тільки доступний конвертер ПДФ в ворд, а й можливість працювати з архівними, аудіо, відео файлами. Більш того тут ви зможете конвертувати формати електронних книг і створювати шифровані хеші.

4. Pdftoword.ru

Цей сайт допоможе перетворити pdf в doc онлайн абсолютно безкоштовно. При необхідності ви зможете перевести формат ПДФ в картинку, файл excel, посилання html або просто витягти весь текст. Однак на ресурсі є обмеження, і конвертувати pdf в doc онлайн можна файли, які не перевищують 1 Мб.

pdftoword.ru - перетворити pdf в doc
Pdftoword.ru — перетворити pdf в doc

З іншого боку, розробники пропонують повноцінну, просту і зрозумілу спеціалізовану програму для конвертацііpdf в doc. На сайті відразу є можливість скачати і короткий опис. Для особливо цікавих представлена ​​інформація і про розробників, а також є розділ з новинами.

5. Convertmypdftoword.com/ru

На цьому ресурсі ви знайдете простий, розумний і швидкий конвертер файлів ПДФ в ворд. Вашій увазі представлено докладний опис онлайн програми. На сайті ви також зможете знайти, де в соціальних мережах стежити за новинами і оновленнями.

convertmypdftoword - преобразовать pdf в word
Convertmypdftoword — преобразовать pdf в word

Тут же надана посилання для спеціалізованої програми, яка в лічені секунди зробить все необхідне на вашому комп’ютері. Вам достатньо її завантажити. Звичайно ж, ви зможете не тільки перетворювати doc в pdf, але і будь-який інший формат файлів.

К содержанию ↑

В заключение

Вибрати онлайн конвертер ПДФ в ворд не так просто. На простий пошуковий запит «перетворити word в pdf онлайн» вам видасть безліч сайтів і ресурсів з програмами. На жаль, далеко не всі вони дійсно працюють. Найчастіше зустрічаються або просто несправні ресурси, або відверта реклама певної програми для конвертації pdf в word. Якщо ви не фахівець, який регулярно стикається з необхідністю працювати в різних форматах файлів, спеціалізована програма може лише захаращувати місце в компьтере. Якщо ви, наприклад, студент, як мінімум на період навчання стаціонарний конвертер на комп’ютері може стати в нагоді, а в інших випадках конвертування doc в pdf онлайн — відмінне рішення.

При виборі онлайн ресурсу уважно вивчіть його можливості , а ще краще — випробуйте кожен. На практиці завжди простіше вибрати кращий. Ми рекомендуємо звернути особливу увагу на якість і швидкість конвертації

Поделиться