Багато людей з підозрою ставляться до заробітку в інтернеті з телефону. Однак за допомогою вашого гаджета існує безліч способів заробити невелику суму, виконуючи елементарні дії, які під силу навіть школярам молодших класів та пенсіонерам. В основному вам доведеться завантажувати і оцінювати програми, іноді залишаючи позитивні відгуки на них (природно, таке замовлення буде коштувати набагато дорожче).

Чому взагалі виникла така робота? Все дуже просто — зараз в світі існує кілька мільярдів активних користувачів телефонами з ОС Android і IOS. Фірмові магазини від Google і Apple щодня поповнюються десятками програм — іграми, офісними додатками або мобільними додатками популярного сайту, форуму або сервісу. Безумовно, що в такій конкуренції кожен бажає виділитися, поліпшити оцінку рейтингу і вийти в топ по показнику завантажень. Саме для цього їм потрібні маленькі помічники для елементарних дій.

Як прибрати рекламу на телефоні (Android, IOS)

Але розробники додатків не єдині, хто користується такими послугами. Якщо ви зважитеся на таку роботу, вам доведеться:

 • завантажувати додатки;
 • залишати коментарі та коментарі в App Store і Play Market;
 • кликати по рекламних банерів на сайтах і в додатках;
 • ставити лайки на публікаціях блогерів і підприємств;
 • і багато багато іншого.

Існує велика кількість завдань для кожного, хто мріє оформити заробіток в інтернеті через телефон.

К содержанию ↑

Кому підійде ця робота?

Якщо у вас є вільний час, але ви не маєте можливість знайти повноцінну роботу, то такий вид заробітку саме для вас. Школярі, студенти, тимчасово безробітні, мами в декреті і навіть пенсіонери можуть заробити таким чином кілька десятків доларів на місяць. А якщо побудувати ефективну мережу, то власний заробіток можна збільшити в кілька разів.

Як це виглядає? Ви запрошуєте своїх друзів і знайомих (наприклад, однокласників) і з роботи кожної людини отримуєте додаткову суму від його заробітку (до 10%).

Якщо вам не здаються складними всі перераховані вище дії, то заробіток в інтернеті з телефону створений саме для вас.

Ясна річ, що таким чином ви собі на повноцінне життя не заробите, однак на приємні дрібниці такої зарплати повинно вистачити.

К содержанию ↑

Інструкція по заробітку на телефоні

Для початку з магазинів App Store і Play Market вам доведеться завантажити спеціальний додаток, де ви будете отримувати замовлення на виконання. До таких додатків ставляться:

 • AppMoney;
 • WHAFF Rewards;
 • AppGold;
 • Appbonus;
 • PayForInstall.

Після того, як ви завантажили обраної програми, відкрийте його і починайте шукати нові замовлення.

Одним з найпоширеніших способів заробити гроші в інтернеті з телефону залишається установка і скачування додатків. Для цього доведеться виконати такі дії:

 1. Скачайте додаток і відкрийте його.
 2. Знайдіть дошку оголошень.
 3. Перед вами відкриється список замовлень, які відкриті для виконання. Найкраще брати декілька замовлень відразу, оскільки вони швидко закінчуються. Пам’ятайте, що ця робота не для задоволення. Чим швидше ви будете виконувати всі дії, тим більше зможете взяти замовлень і, відповідно, заробити.
 4. Після того, як ви вибрали кілька робіт, заходимо сторінку першої. Вгорі (під номером замовлення) відображається список дій, які ви повинні виконати. Найчастіше це:
  1. знайти додаток;
  2. відкрити його;
  3. провести там не менш 30 секунд;
  4. повторно відкрити на другий день або через тиждень.
 5. Прямо в замовленні може знаходиться кнопка «Завантажити з Google Play», яка автоматично відкриє сторінку з додатком, яке необхідно завантажити. Існують також інші варіанти, коли вас попросять знайти програму самостійно.
 6. Виконуйте всі умови і отримуйте свої гроші.

Важливо! Найчастіше додатки просять відкрити через кілька днів, тому поки його видаляти немає сенсу. Оплату ви також отримаєте після того, як виконаєте всі умови замовлення. Тому беріть максимальну кількість замовлень і завантажуйте велику кількість додатків, які через кілька днів слід відвідати повторно. Тільки після виконання завдання і отримання оплати, сміливо видаляйте програму. Пам’ятайте, що кількість замовлень обмежена тільки внутрішньою пам’яттю вашого пристрою.

Ця інструкція про те, як заробити гроші в інтернеті з телефону, була створена на прикладі роботи з додатком AdvertApp, проте інші платформи для мобільного заробітку не мають великих відмінностей в процесі роботи. При цьому важливо враховувати, що кожен додаток пропонує для виконавця різні пристрої, тому зараз ви дізнаєтеся, як вибрати програму для заробітку в інтернеті з телефону і без вкладень.

AppMoney

AppMoney
AppMoney

Оплата: від 2 до 12 рублів.
Мінімальний виведення коштів: 1 рубль.
Системи, доступні для виведення коштів: веб-гаманці Webmoney, Qiwi і рахунок вашого телефону.
Виплата від наведених друзів: 10% від їх заробітку.

AppMoney для Android
AppMoney для Android

Операційна система: Android.
Партнерські замовлення: присутні.

Зручний і лаконічний інтерфейс, а також наявність завдань по 10-12 рублів. Регулярно проводяться конкурси з грошовими призами.

PayForInstall

PayForInstall
PayForInstall

Оплата: від 1 до 4 рублів.
Мінімальний виведення коштів: 150 монет (10 монет = 1 рубль).
Системи, доступні для виведення коштів: веб-гаманці Webmoney, Qiwi і рахунок вашого телефону.

PayForInstall для Android
PayForInstall для Android

Виплата від наведених друзів: 10% від їх заробітку.
Операційна система: Android.
Партнерські замовлення: присутні.

За замовлення менше платять, проте існує функція «Колесо Фортуни», за допомогою якої можна заробити додаткові гроші. Також за регулярне відвідування протягом семи днів виконавець буде отримувати кілька відсотків бонусу до свого рахунку (тому виводити з цієї програми потрібно суму побільше).

АppGold

АppGold установка
АppGold установка

Оплата: 4 рубля.
Мінімальний виведення коштів: 25 рублів (10 монет = 1 рублю).
Системи, доступні для виведення коштів: веб-гаманці Webmoney, Qiwi і рахунок вашого телефону, Xbox, Playstation Store, Steam, WoT, ВК і iTubes.
Виплата від наведених друзів: 20% від їх заробітку.

АppGold для Android
АppGold для Android

Операційна система: Android, IOS.
Партнерські замовлення: присутні.

Лаконічний інтерфейс (користувач відразу потрапляє на сторінку з замовленнями).Доступно дуже велика кількість систем для виведення коштів, а також найвищий відсоток доходу від наведених друзів.

TapMoney

TapMoney инстал
TapMoney інстал

Оплата: від 6 до 11 рублів.
Мінімальний виведення коштів: 10 рублів.
Системи, доступні для виведення коштів: веб-гаманці Webmoney, Qiwi, Яндекс.Деньги і рахунок вашого телефону.

TapMoney для Android
TapMoney для Android

Виплата від наведених друзів: 10% від їх заробітку.
Операційна система: Android.
Партнерські замовлення: присутні.

Інтерфейс практично ідентичний з додатком AdvertApp. Також існують більший вибір завдань. Наприклад, виконавцю пропонується просто переходити по посиланню і отримувати за це кілька копійок. Раз на кілька днів проводяться конкурси з грошовими призами.

MoneyApp

MoneyApp
MoneyApp

Оплата: до 5 доларів.
Мінімальний виведення коштів: 5 доларів.
Системи, доступні для виведення коштів: PayPal.
Виплата від наведених друзів: 2 долари в разі, якщо партнер введе код і запрацює 4 долари.

MoneyApp для Android
MoneyApp для Android

Операційна система: Android, IOS.
Партнерські замовлення: присутні.

Це американське додаток, тому виведення коштів доступний тільки на PayPal. Після ви зможете поповнити свій банківський рахунок заробленими грошима. У цьому додатку найдорожчі замовлення, однак, оскільки додаток іноземне, то зустрічається некоректний або неточний переклад. Тому воно підійде для тих, хто хоча б на початковому рівні володіє англійською мовою.

WHAFF Rewards

WHAFF Rewards установка
WHAFF Rewards установка

Оплата: до 5 доларів.
Мінімальний виведення коштів: 11 доларів.
Системи, доступні для виведення коштів: PayPal.

WHAFF Rewards для Android
WHAFF Rewards для Android

Виплата від наведених друзів: 30 центів.
Партнерські замовлення: присутні.

Ще одне іноземне додаток, яке пропонує непоганий заробіток за виконання елементарних завдань.

Appbonus

Appbonus
Appbonus

Оплата: до 10 рублів.
Мінімальний виведення коштів: 1 рубль.
Системи, доступні для виведення коштів: веб-гаманці Webmoney, Qiwi, Яндекс.Деньги і рахунок вашого телефону.

Appbonus для Android
Appbonus для Android

Виплата від наведених друзів: 20% від їх заробітку.
Партнерські замовлення: присутні.

Стандартний додаток, з яким ви зможете оформити заробіток в інтернеті з телефону без особливих зусиль. Присутній стандартний лаконічний інтерфейс і низький поріг виведення коштів.

К содержанию ↑

Інші способи заробітку в інтернеті через телефон

Замовлення в вищевказаних додатках в основному стосуються скачування програм для смартфонів, а також публікації відгуків про них. Однак це не єдиний спосіб на мобільному телефоні.

Крім цього існують додатки, в яких виконавцю доведеться:

 • Здійснювати певну активність у ВК, Одноклассниках, Facebook, Twitter, Instagram, YouTube. Для цього вам знадобиться синхронізувати сервіс, на якому ви працюєте, з акаунтами в цих соц. мережах. Для цього підходять такі додатки: VKtarget, IPweb Surf.
 • Кликати по рекламних банерів. На вашому гаджеті з’явиться різноманітна спамние реклама, по якій необхідно буде кликати. За кожен перехід платять кілька копійок, а посилань з’являється не дуже багато, однак і зусиль практично ніяких не потрібно.Для цього підходять такі додатки: Глобус.
 • Переглядати і оцінювати відеоролики. З вас зажадають певний час дивитися відео (найчастіше до 1 хвилини). Лайки або підписка на канали потрібні набагато рідше. За один перегляд оплата рідко перевищує 4 рубля, однак відеороликів завжди багато і вам не доведеться завантажувати величезна кількість додатків на свій телефон. Для цього підходять такі додатки: VideoVTope, Earn Money Video and Apps.
 • Проходити різноманітні опитування. Тут оплата трохи вище, ніж в попередніх видах заробітку, однак і від вас буде потрібно більше часу. Також необхідно буде по телефону підтвердити, що ви реальна особа. Перевірка опитування може тривати більше тижня, тому на миттєву оплату не розраховуйте. Робота підійде для тих, хто не хоче метушитися з багатьма додатками. Для цього підходять такі додатки: StreetBees, InternetOpros, Платні опитування.

Як бачите, способів отримати заробіток в інтернеті з телефону безліч. Вибирайте сподобалася і приступайте до роботи.

К содержанию ↑

Поради про те, як заробити гроші з телефону

Перш ніж завантажувати додаток, яке вам сподобалося, і починати заробляти гроші.Зверніть увагу на цей список порад, який допоможе вам оптимізувати роботу.

 1. Працюйте відразу з декількома замовленнями. Таким чином, виконуючи паралельні дії і завантажуючи відразу кілька додатків, ви зможете заробити більше грошей.
 2. Слідкуйте за пам’яттю на телефоні. Додатки, які вам доведеться завантажити, можуть займати досить багато місця. Закачування може зайняти тривалий час + вам доведеться не видаляти цю програму деякий час. Можливо таке замовлення не варто витрачених зусиль.
 3. Заведіть кілька гаджетів для роботи. Ціну дешевого смартфона за пару тисяч рублів ви зможете відбити за кілька тижнів, зате потім зможете отримати стабільний дохід.
 4. Не зациклюйтеся на одному способі заробітку. Поки викачуються додатки, ви зможете подивитися декілька відеороликів.
 5. Заведіть собі кілька робочих додатків. Тоді у вас буде набагато більший вибір замовлень.
 6. Оптимізуйте робочий процес. Подивіться, які дії займають у вас найбільше часу.Спробуйте прискоритися, якщо не вийде, то обміркуйте доцільність такої роботи.Можливо, з іншим видом мобільного заробітку ви зможете отримати більше грошей.
Поделиться