Вітаю! Давно хотів написати цю статтю, але весь час, щось заважало. Але я зібрав всі сили і вичавив з себе по максимуму. Тому сьогодні у нас як і обіцяв настройка All in One Seo Pack плагіна для популярного движка WordPress.

Переглянув багато статей в ТОПі, все якось нудно і одноманітно. Є зауваження чому розглядають, тільки настройку цього плагіна, вити в ньому є ж ще додаткові модулі, які можуть замінити деякі плагіни. Тому, я спробую сповна відкрити всі можливості цього плагіна.

К содержанию ↑

Що може робити All in One Seo Pack?

Основні налаштування:

 1. Налаштування мета-тегів для сторінок сайту, в тому числі і головної сторінки;
 2. Підключення вашого блогу в Google веб-майстер, Bing, Pinterest (мережа розвивається досить таки швидко);
 3. Підключення до Google+. У пошуковій видачі буде встановлена ​​ваша аватар;
 4. Автоматично генерувати мета-дані до ваших сторінок, записів і т. Д., Якщо Ви не хочете їх заповнювати ручками;
 5. Налаштування індексування вашого блогу;
 6. Використання канонічних URL’ов , для уникнення дублів сторінок ;

Інші модулі:

 1. Генерування карти сайту (sitemap.xml);
 2. Створення та налагодження файлу Robots.txt;
 3. Інтеграція з соціальними мережами Facebook, Twitter і Google+;
 4. Перевірка системи на швидкодію;

У розробці ще генерація карти сайту для відео, а також зображень.

З тим, що може плагін розібралися, тепер приступимо до налаштування цього всього.Почнемо з основних налаштувань і поступово перейдемо до налаштування модулів, але спочатку завантажити плагін All in One Seo Pack і встановимо його.

Установку і активацію, я сподіваюся зробите самі. А тепер переходимо в розділ «Інструменти SEO».

К содержанию ↑

Основні настройки All in One Seo Pack плагіна.

Для початку розглянемо настройки основні та головної сторінки. Тут необхідно поставити галочку Канонічних URL’и, що б уникнути дублів сторінок, заповнити опис і заголовок головної сторінки. Ключові слова, я не заповнюю, так як не бачу в цьому сенсу, пошукові системи їх не враховують, але через них, можна потрапити під санкції, якщо буде Переспа їх в статті.

Налаштування плагіна All in One Seo Pack
Налаштування основні та головної сторінки

Далі переходимо до налаштувань ключів і заголовків. Для тих хто використовує мітки, раджу поставити галочку, що б з міток генерувалися ключі. Але тут як і вище головне не переборщити.

На заголовки ставимо всі галочки, що б на сторінках і записах, вони писалися з великої літери. Приклад можете подивитися в браузері, при наведенні на вкладку.

Налаштування ключових слів і заголовків плагіна
Налаштування ключових слів і заголовків плагіна

В налаштуваннях зовнішнього вигляду ставимо галочки на «Записи» і «Сторінки», що б відображалися SEO настройки мета-даних. Для веб-майстра, вставляємо посилання на акаунти якщо у вас є, у мене стоїть на Google.

Налаштування All in One Seo Pack
Налаштування зовнішнього вигляду і для веб-майстра

Так само можете підключити Google +, поставити посилання на профіль і не ставити галочку на «Відключити профіль в мережі Google+», що б аватар відображався у видачі пошукової системи Google. Якщо у вас їсть «ID статистики Google» вводимо його рядок — це Google Analytics .

Налаштування сервісів Google.
Налаштування сервісів Google.

Всі інші настройки можете залишити за замовчуванням, як вони були відразу задані.

Тепер плагін All in One Seo Pack, готовий до використання. Можете перейти в будь-який запис або сторінку і побачити внизу додаткову вкладку «Інструменти SEO». Тут можете вводити title, description і ключі, можете побачити як буде виглядати ваш сниппет у видачі пошукової системи. Всі настройки, робите на свій розсуд.

Вкладка інструменти Seo
Вкладка інструменти Seo

На цьому етапі основні настройки, ми розібрали. Якщо щось не ясно чи десь є сумніви, пишіть в коментарі будемо розбиратися разом і вирішувати проблему.

Другим етапом у нас йде настройка додаткових модулів, для вашого ресурсу на WordPress.

К содержанию ↑

Налаштування інших модулів плагіна All in One Seo Pack.

Мало хто взагалі користується цими модулями, але я їх використовую часто. Цей плагін, може виконати багато роботи і зробити SEO оптимізацію ще краще.

1. Генерування карти сайту (sitemap.xml). Цю тему я вже торкався раніше тому переходимо до статті » Як створити карту сайту для WordPress за допомогою плагінів All in One Seo Pack » і читаємо. Так само ви можете в статті подивитися, як активувати і відключати ці модулі, так що на цьому не буду загострювати увагу.

2. Без проблем можемо створити файл Robots.txt. Як тільки ви активуєте даний плагін і перейдете на вкладку, ви побачите готовий файл. Як з ним працювати, ви можете ознайомитися в статті: » Що таке файл robots.txt? «. Як правило в WordPress, цей файл генерується автоматично, тому модуль зручний тим, що не потрібно заходити в ftp-клієнт, а змінювати, можна прямо тут.

Але якщо ви не скотитися видалили, можете вказати шлях куди зберігати даний файл «Directory Path» і натиснути «Save Robots.txt File». Файл Robots.txt автоматично створиться і буде поміщений у вказане місце, як правило корінь сайту.

файл Robots.txt
файл Robots.txt

3. Інтеграція з соціальними мережами Facebook, Twitter.

 • За замовчуванням стоїть галочка «Autogenerate OG Descriptions», нехай так і стоїть, записи будуть генеруватися самі.
 • В налаштуваннях головної сторінки ставимо галочку «Use AIOSEO Title and Description»,після цього потрібно буде завантажити картинку головної сторінки «Home Image».
 • Тепер настройка картинок. В поле «Select OG: Image Source» вибираємо «Мініатюра записи», картинку буде підтягувати автоматично.
 • Після виконаних кроків заповнюємо профілі Facebook і Twitter. Ставимо посилання на сторінки і вибираємо, що має буде публікуватися. Сподіваюся самі розберетеся, складного нічого немає.
 • Зберігаємо всі налаштування. Тепер коли ви перейдете в на будь-який запис або сторінку у вас внизу з’явиться нова вкладка «Social Setting», де ви можете налаштувати публікацію в соціальні мережі.
Публікація в соціальні мережі.
Публікація в соціальні мережі.

4. З швидкодією все просто.

Переходимо в модуль і виставляємо ліміт, чим більше тим краще, в моєму випадку максимум 250Мб. Це потрібно для того що б блог відмінно працював, при великій кількості запитів.

Час відгуку, не чіпаємо нехай буде за замовчуванням. Міняємо тільки в тому випадку, якщо у вас безкоштовний хостинг , можна поставити 30 сек або 1 хвилину.

Примусову запис включаємо, для того, що б інші плагіни не могли змінювати мета-дані.

Налаштування швидкодії сайту
Налаштування швидкодії сайту

Хух, начебто торкнувся все, що хотів. Плагін All in One Seo Pack насправді дуже зручний і функціональний, з ним приємно працювати. Все доступно і зрозуміло, навіть без використання інструкцій. У своєму роді, він напевно кращий, так як я поки не зустрічав, інших плагінів, які можуть похвалитися таким функціоналом і принести стільки користі для просування сайтів.

Поделиться