Конструктор сайтів являє собою спеціальний сервіс, який дозволяє створювати і об’єднувати веб-сторінки в повноцінну структуру. Це може бути форум, блог, інтернет-магазин будь-яких товарів, сайт. Також онлайн конструктор сайтів допоможе в управлінні всіма цими ресурсами навіть без наявності спеціальних технічних знань і навичок. Файли сайту, створеного за допомогою конструктора, зберігаються в хмарі, що представляє собою віддалений сервер-хостинг.

Читати статтю: 7 кращих безкоштовних хостингів для вашого сайту

Його працездатність і збереження підтримуються командою адміністраторів конструктора, і втручання самого користувача не потрібно.

Створення сайтів безкоштовно здійснюється за допомогою коробкових веб-додатків з зрозумілим інтерфейсом для користувача, який має досить невеликий досвід роботи з комп’ютером. Не потрібно встановлювати нічого додаткового. За допомогою панелі управління, увійти в яку можна через будь-який браузер, Ви зможете:

 1. Налаштувати зовнішній вигляд;
 2. Створити дизайн сторінки;
 3. Відредагувати сторінки;
 4. Додати необхідну інформацію і графіку.

Існує безліч конструкторів, що створюють сайти, але ми спеціально для Вас виділили 11 найкращих з них. Всі вони представляють інтерес з практичної і ознайомчої точки зору.Щоб скласти рейтинг, нами були протестовані кращі системи, що займають міцні позиції на ринку і користуються стабільним попитом. Ви можете самі спробувати кожен з цих конструкторів і визначити, який підходить Вам найбільше.

Конструктори для створення сайтів

Після списку рейтингу йде короткий опис кожного конструктора, підходящого не тільки новачкові, але і справжньому професіоналу. Ми розглянемо:

 1. Конструктор для сайту візитки;
 2. Конструктор для корпоративного сайту;
 3. Конструктор для блогу;
 4. Конструктор для інтернет-магазину;
 5. Конструктор для Landing-page (одностранічнік).
К содержанию ↑

Кращі конструктори сайтів

Для повної та об’єктивної оцінки ряду безкоштовних конструкторів сайтів використаний ряд критеріїв:

 1. Якість інструментів в штаті, використовуваних для просування сайту;
 2. Ціна на тарифи і додаткові послуги (при їх наявності);
 3. Якість і кількість шаблонів, а також можливість їх кастомізації (зміна дизайну та коду сайту під себе);
 4. Функціональні можливості в рамках займаної сервісом ніші;
 5. Зручність у використанні панелі керування, а також її оформлення.

На підставі цих пунктів ми зробили висновок, причому цілком обгрунтований, щодо того, чи гарна система і зручна вона у використанні.

Отже, ось і сам рейтинг конструкторів:

  1. Wix;
  2. Ucoz;
  3. Ukit;
  4. WebAsyst;
  5. Diafan.Cloud;
  6. Nethouse;
  7. Jimdo;
  8. LPGenerator (для Landing-page);
  9. Setup;
  10. Weebly;
  11. А5 – для новачків.
К содержанию ↑

Конструктор сайтів Wix

Wix (www.wix.com) характеризується дуже простим інтерфейсом, що складається з редактора. У ньому можна за допомогою вже готових елементів-шаблонів створювати в найкоротші терміни простий і дуже функціональний сайт на html5. Готові шаблони розбиваються по категоріях. Наприклад, ресторани і готелі, стиль і мода, креатив і арт, дизайн та ін.

Конструктор сайтов Wix - выбор категорий
Конструктор сайтів Wix — вибір категорій

Також у Вас є можливість створити і власний шаблон.

Собственный шаблон для сайта Wix
Власний шаблон для сайту Wix

Для вибору шаблону, просто натискаємо кнопку «Редактор» і потрапляємо в редактор, де можна переходити до роботи над майбутнім сайтом:

Редактор конструктора Wix
Редактор конструктора Wix

Після закінчення роботи сайт додається (за бажанням) в публічний доступ. Для більш швидко індексації можете скористатися додаванням сайту в аддурілку:

При використанні безкоштовного конструктора wix URL набуває вигляду user.wix.com/sitename. При публікації Ви можете встановити галочку «Дозволити індексацію мого сайту пошуковими системами». Після цього сайт легко знайти через пошукові системи будь-якого браузера.

Створити сайт wix   можна також і допомогою платного додатка. Тарифи коливаються від 4+ до 16+ доларів за місяць. Це такі преміум-плани як:

 1. eCommerce (найбільше підходить для інтернет-магазинів);
 2. Combo (особисті сайти);
 3. ConnectDomain (використовується для підключення свого домену до сайту);
 4. Unlimited (створений спеціально для бізнесменів і фрілансерів).

Преміум-тарифи дозволяють підключити до сайту свій домен, а також:

 1. Отримати безкоштовно домен;
 2. Отримати технічну підтримку;
 3. Прибрати рекламу з редактора;
 4. Збільшити дисковий простір під сайт і смугу пропускання;
 5. Отримати доступ до аналітики.

Великим плюсом є те, що сервіс працює так само російською мовою. Функціонал розширюється за рахунок додатків, які можна знайти в спеціальному маркеті. Додатки дозволяють підключити на сайт форму логіна, стрічку Instagram або GoogleMaps, галереї а так само багато інших сервісів.

App Market от Wix
App Market від Wix


Створення сайту Wix використовується художниками, фрілансерами, дизайнерами, моделями або фотографами, а також малими інтернет-магазинами і підприємцями малого бізнесу. Даний конструктор користується великою популярністю як в країнах СНД, так і за кордоном так, що радимо спробувати його можливості.

К содержанию ↑

Конструктор сайтів Ucoz

Ucoz (www.ucoz.ru) створений в Росії, але за деякими параметрами значно випереджає конкурентів. Ресурс знаходиться в постійній доопрацюванні протягом вже одинадцяти років, інструментарій постійно оновлюється.

Движок дозволяє реалізувати багато нестандартні ідеї, завдяки чому привертає увагу як новачків, так і професіоналів. При цьому не можна сказати, щоб маркетинг, ефекти і оформлення конструктора були на висоті. Тоді чому ж він зобов’язаний своєму успіху?Чому його вибирають мільйони користувачів по всьому просторі СНД?

Конструктор сайтов Ucoz
Конструктор сайтів Ucoz

Основними факторами, що забезпечили популярність безкоштовного конструктораUcoz, стали:

 1. Широкий спектр налаштувань дизайну. У Вас є можливість створення власного шаблону в спеціальному конструкторі або ж змінити вже існуючий шаблон під себе.Для цього достатньо відредагувати початковий html / css код. При мінімальних витратах Ви купите преміальний шаблон в фірмовому магазині або зможете при бажанні замовити індивідуальну розробку дизайну сайту у веб-студії партнерів, хоча це буде коштувати дорожче.
 2. Створити сайт в конструкторі Ucoz дуже просто за рахунок поєднання можливостей, властивих великим CMS , конструктора сайтів і технічних функцій класичного хостингу. Кожен з двадцяти чотирьох модулів контролює реалізацію конкретного завдання. Модулі вмикаються і вимикаються в довільному порядку. Кожен модуль по суті є завершеним фрагментом функціоналу системи. Комбінація модулів дозволяє розширити сайт від простої домашньої сторінки з гостьовою книгою до великого порталу з онлайн-гіпермаркетом. Також є доступ до FTP , включення php-скрита, API.
 3. Професійна технічна (швидкий відгук, працюють 24 години на добу, фундаментальні відповіді на будь-які питання).
 4. Можливість навіть на безкоштовному тарифі підключити власний домен виду site.ru.Безкоштовна версія включає обмеження про дискового простору, магазину та SEO-модулю. Але все інше не відрізняється від платної версії!
 5. Низькі ціни. Платні тарифи не надто різняться між собою за ціною. У перші 48 годин після початку використання є можливість оплатити преміум-пакет зі знижкою, і цей бонус є постійним. Шістдесят доларів — хвилі досить, щоб рік містити магазин і отримати в подарунок шаблон і домен.


Для того, що б почати роботу, необхідно зареєструватися та вибрати необхідний шаблон.Налаштування шаблону дуже проста і не вимагає особливих навичок.

Всю необхідну інформацію можна подивитися у відповідному розділі, а так само саппорт сервісу завжди готовий прийти на допомогу.

К содержанию ↑

Конструктор сайтів Ukit

Сервіс Ukit (ukit.com/ru) був запущений не так давно — лише в 2015 році. У ньому є понад 300 готових шаблонів і безстрокова безкоштовна версія. Він найбільше підходить для створення сайтів візиток і рекламування товарів ніш малого бізнесу. Додаткову популярність ресурс придбав за рахунок функції, що дозволяє зробити сайт з сторінки у Фейсбуці.

Конструктор Ukit для бізнесу, а тому орієнтований на бізнесменів і підприємців. 300 шаблонів призначені для більш ніж двох десятків галузей бізнесу, які користуються особливою популярністю в країнах СНД. За допомогою нього Ви створите сайти-візитки для малого бізнесу. Це може бути все, що завгодно: ремонт квартир і автомобілів, послуги нотаріуса, адвоката або продаж нерухомості.

Конструктор сайтов Ukit
Конструктор сайтів Ukit

Розробники конструктора передбачили можливості для SEO-просування . Також користувачі можуть спостерігати за статистикою. Нарешті, проект примітний за рахунок великої кількості вбудованих сервісів для бізнесу:

 1. Онлайн-консультація Jivosite або LiveChat;
 2. Таймери зворотного відліку;
 3. Віджети замовлення зворотного дзвінка;
 4. Інтерактивні прайс-листи;
 5. Віджети соцмереж.

Назва сайту, що не має власного домену на платформі Ukit, виглядає так домен 3го рівня: username.ulcraft.com.

Читати статтю: Що таке домен, доменна зона і піддомен для сайту?

Головною перевагою Ukit є те, що створений сайт коректно відображається на всіх типах пристроїв (наприклад, у випадку з іншими конструкторами, як а5, Wix, часто можна випадково зламати верстку).

Після створення сайту додається безкоштовний пробний період терміном на сім днів.Після цього користувач може оплатити підписку або залишатися на безкоштовній версії.У другому випадку на сайті буде відображатися промо блок конструктора, проте сам сайт все одно буде доступний. Вартість передплати залежить від терміну. Якщо заплатити за один-два місяці, це обійдеться в 12 доларів в місяць, якщо відразу за рік, то 4 долари на місяць.

К содержанию ↑

Конструктор сайтів WebAsyst

WebAssyst (www.webasyst.ru) найбільше підійде для тих, хто вирішив створити величезний магазин або гіпермаркет в інтернеті. Тут немає ніяких обмежень в плані реалізації проекту будь-якої складності. Гіпермаркет може мати навіть мільйон або більше товарів головне, що б хостинг витримав. Тут Ви також при бажанні зможете створити блог з візитками, але це скоріше допоміжна, а не основна функція.

Платформа припаде до смаку тим, хто створює клієнтські сайти. Уже другий тариф дозволяє створити до п’яти сайтів за однакову вартість. В результаті вартість одного проекту буде високорентабельною.

Конструктор сайтов WebAssyst
Конструктор сайтів WebAssyst

Однак безкоштовний конструктор WebAsyst має і свої недоліки. Тут є всього дев’ять безкоштовних шаблонів, а решта всі платні. Чи не радують і можливості по кастомізації дизайну, так, зміна шрифтів сайту і колірної схеми явно недостатні для того, щоб надати шаблоном унікальності. Але інших варіантів тут немає. Тому доведеться використовувати редактор коду. При наявності відповідних навичок Ви будете перекроювати дизайни на свій розсуд.

Панель управління може похвалитися структурної впорядкованістю, хоча вона виглядає досить незвично. По суті, вона не схожа ні на одну іншу подібну систему. Головна фішка цього конструктора — це використання додатків, як:

 1. Магазин;
 2. Блог;
 3. візитка;
 4. замітка;
 5. Підтримка.

Зате штатні можливості при роботі з магазином вельми і вельми широкі. Ви без проблем будете:

 1. Підключити зворотний дзвінок;
 2. Підключити онлайн-консультанта;
 3. Проводити поштову розсилку;
 4. Розгорнути власну CRM-систему з великою кількістю налаштувань;
 5. Детально налаштувати параметри доставки / оплати / складу, а також параметри кошика;
 6. Отримувати SMS-повідомлення про продажі.
К содержанию ↑

Конструктор сайтів Diafan.Cloud

Diafan Cloud (cloud.diafan.ru) являє собою прекрасно збалансований сервіс, який підійде для створення будь-якого типу сайту. Це повноцінна CMS, яка автоматично встановлюється на хостинг після реєстрації на платформі. Це означає, що конструктор містить FTP-доступ до всіх файлів.

Якщо Ви хочете отримати можливості системи управління контентом і при цьому уникнути складнощів адміністрування веб-сервера, налаштувань безпеки і іншого, Вам сюди! Іншими словами, Конструктор Diafan. Cloud це інструмент для професіоналів, обгорнутий в оболонку для початківців користувачів.

Конструктор сайтов Diafan.Cloud
Конструктор сайтів Diafan.Cloud

Особливої ​​згадки заслуговує підтримка. Вона відповість на всі питання і зможе за простою прохання виконати нескладну роботу, а саме:

 1. Склеювання дзеркала сайту;
 2. Налаштування 301 редиректу;
 3. Прикріплення нового або делегування наявного домену;
 4. Встановлення лічильників метрики;
 5. Підключення аналітики .

Конструктор сайтів Diafan   Cloud не дуже простий, але і не дуже складний. Досвідчені користувачі розберуться буквально за пару хвилин. Найбільші переваги надаються в створенні магазинів. Це твердження продиктовано наявністю потужних і зручних SEO і маркетингових інструментів плюс високою швидкістю роботи движка і здатністю витримати величезний трафік. При цьому просадок в продуктивності сайту не відбувається.

Конструктор має підтримку інтеграції з Яндекс.Маркет і з «1С: Управління торгівлею».Такі нюанси можна знайти тільки в дуже просунутих системах, чітко вказують на їх спеціалізацію.

Панель управління характеризується модульною структурою. Ви можете налаштувати її на свій лад, видаливши або додавши модулі. Завдяки великому спільноті користувачів і розробників конструктор Diafan.Cloud   прославився на весь світ.

К содержанию ↑

Конструктор сайтів Nethouse

Nethouse (nethouse.ru) підходить для створення інтернет-магазинів. Тут Ви знайдете 3 тарифу:

 • Стандарт (безкоштовний тариф);
 • П’ять (платний тариф — 125 руб. / Міс.);
 • Бізнес (платний тариф — 225 руб. / Міс., Розширені можливості);

Nethouse — конструктор комерційний. У безкоштовної версії домен в подарунок отримати неможливо, доведеться купувати. У тарифі «П’ять» і «Стандарт«, Ви домен отримуєте в подарунок!

Конструктор сайто Nethouse
Конструктор сайто Nethouse

У безкоштовної версії Ви будете мати копірайт системи в футере і зможете додати обмежене число товарів. Домен відключити Ви не зможете. Тому безкоштовну версію найкраще використовувати для ознайомлення з усією системою в цілому.

Шаблони далекі від досконалості, але все ж вони досить непогані. Рекомендуємо створювати візитки на основі презентаційних шаблонів, а не на основі самих візиточних.Є тут дизайн і для Лендінгем (досить пристойний), але кошти кластеризації явно скромні, хоча їх вистачить для більшої частини користувачів.

Хоча конструктор дозволяє побудувати кілька комерційних топів сайтів, найбільш яскраво його гідності помітні при роботі з магазином. Це як би натякає на його функціональність. Тут Ви знайдете:

 1. Поштові розсилки;
 2. Підключення систем обліку статистичних даних (Google Analytics, Яндекс.Метрика);
 3. Імпорт та експорт товарів з CSV;
 4. Складські додатки;
 5. Зручні налаштування SEO;
 6. Налаштування онлайн-оплати і доставки;
 7. Ретаргетінг відвідувачів з соціальних мереж.


Оскільки вартість послуг помірна, а рівень якості та зручності на висоті, даний конструктор підійде для малого і середнього бізнесу, а також для початківців розробників. Єдиним помітним мінусом системи є можливість кастомізації дизайну.

К содержанию ↑

Конструктор сайтів Jimdo

Jimdo (ru.jimdo.com) є системою з візуальним редактором. Інтерфейс дуже красивий, але трохи заплутаний і не кожен зможе відразу розібратися. Завдяки jimdo можна створювати візитки, Лендінгем, блоги та магазини. Найбільш часто цей конструктор використовується в сфері електронної торгівлі (інтернет-магазини). Завдяки наявності імпорту товарів з CSV-файлів є можливість створити досить таки хороший магазин.

Конструктор сайтов Jimdo
Конструктор сайтів Jimdo

Шаблони вельми красиві, хоча структура їх вибору і кастомізації не відрізняються практичністю. На безкоштовному тарифі немає близько 40% функціоналу.

В наявності у сервісу є 3 види пакетів:

 1. JimdoFree;
 2. JimdoPro (близько 450 руб. / Міс. — включаючи безкоштовний домен);
 3. JimdoBusinnes (близько 1000 руб. / Міс. — включаючи безкоштовний домен);

Jimdo творець сайту має комерційну спрямованість. Краще використовувати його тільки в тому випадку, якщо Ви збираєтеся заробляти гроші на сайті. В цілому, система потужна і досить доброзичлива.

К содержанию ↑

Конструктор сайтів LPGenerator

LPGenerator (lpgenerator.ru) є найкращим рішенням для створення посадочних сторінок (Landing-page). У ньому є найбільш ефективні інструменти і елементи, які були напрацьовані в сфері створення Лендінгем.

Створити Лендінг в LPGenerator можуть як професіонали, так і новачки, хоча для останніх він може виявитися досить складним. Але варто лише Вам освоїти прийоми, які пропонує система, і Ви зможете прекрасно заробляти на продажу Лендінгем.

Якщо подивитися ціни, то можна побачити, що даний конструктор пропонує 3 тарифу:

 1. White Lable;
 2. безлімітний;
 3. Високий рівень;

Ціни і весь функціонал можна подивитися на скріншоті нижче:

Конструктор Сайтов LPGenerator
Конструктор Сайтів LPGenerator

Конструктор Лендінгем — не для випадкових користувачів. Система намагається продавати свої послуги оптом, створюючи комфортну екосистему для своїх клієнтів.Тим, хто бажає зайняти нішу створення посадочних сторінок надовго і всерйоз, це особливо припаде до смаку.

Основними перевагами функціоналу є наявність:

 1. Спліт-тестування;
 2. Телефонії прямо в адмінці;
 3. Відстеження джерел конверсії;
 4. ROI;
 5. Своєрідних інструментів, що підвищують продажу з одностранічнік;
 6. Потужного візуального редактора;
 7. CRM;
 8. Структурно зручною адмінки;
 9. Набору класних шаблонів.


Вам потрібно лише тільки розібратися у всьому цьому, і перед Вами відкриються безмежні можливості!

К содержанию ↑

Конструктор сайтів Setup

Setup (www.setup.ru) з’явився всього кілька років тому. Його створили розробники Seopul tвместе з Sape. Його використовують для створення:

 1. Інтернет-магазинів;
 2. блогів;
 3. Візиток.

Спочатку пропонується безкоштовне просування по низькочастотних запитах, потім надається безкоштовний домен після наповнення п’яти сторінок сайту. Крім того, Ви можете замовити аудит сайту і контекстну рекламу, а також багато іншого, але вже за окрему латку.

Конструктор сайта Setup
Конструктор сайту Setup

З чуток, безкоштовний конструктор Setup має близько 7000 шаблонів, хоча, звичайно, точно ніхто не рахував. Однак якщо вдивитися в них уважніше, можна помітити, що більшість з них дуже схожі. У кращому випадку. Ви знайдете двісті-триста різноманітних шаблонів, причому середньої якості. Можливості по їх кастомізації вельми малі.Візуальний редактор дуже старомодний, хоча з ним зручно працювати.

Вартість тарифів низька, що радує. Вона стартує з 199 рублів на місяць. Також Ви можете купити вічний тариф про подвійної вартості будь-якого зі звичайних. Інтерес полягає в тому, що за 200% вартості Ви разі сайт назавжди, а не на два рік!

У магазині є багато цікавих налаштувань:

 1. Прийом онлайн-оплат;
 2. Налаштування доставки;
 3. Вивантаження товарів з Яндекс.Маркет;
 4. Кошик;
 5. Імпорт / експорт з Excel.

Досить таки цікавий і функціональний конструктор який варто спробувати використовувати в своїх цілях. Окремо спасибі підтримки, працює швидко і чітко!

К содержанию ↑

Конструктор сайтів Weebly

Weebly (www.weebly.com) має візуальний редактор і виглядає цілком сучасно, просто і потужно. Високоякісна візитка на даному движку коштує 49 доларів, що дуже прийнятно для сервісу цього рівня. Блоги, які можна створити за допомогою даного редактора, зручно і легко вести.

Конструктор сайтов Weebly
Конструктор сайтів Weebly

Якість шаблонів не поступається таким у Wix, зате за кількістю значно відстає. Радує широта засобів кастомізації, користуватися ними зручно. Функціональність теж радує високим рівнем. Крім застосування стандартних можливостей для такого типу систем, є можливість вставити власний HTML-код, завантажити свої шаблони і наростити можливості за рахунок установки додатків з вбудованого магазину.

Панель управління відрізняється простотою, створювати сайт легко , система є простою і гнучкою. Єдиним мінусом є висока вартість і відсутність системи знижок.

Тут можна досить багато таки писати, тому трохи пізніше ми напишемо цілу статтю з даного конструктору.

К содержанию ↑

Конструктор сайтів A-5 для новачків

A -5 (www.a5.ru) створений в Росії, є резидентом бізнес-інкубатора ГУ-ВШЕ. Це досить якісний клон проекту Wix, функціонали у цих двох конструкторів практично повністю збігаються.

Тут Ви знайдете безліч безкоштовних шаблонів, а також можливість створювати власні (включаючи і ті, що підуть на продаж). Роботу над сайтом необхідно проводити під flash-редакторі (не підтримує системою iOS-густо браузерів). Після публікації сайт доступний за URL виду loleknbolek.a5.ru.

Читати статтю: 8 порад щодо складання правильних і красивих URL адрес

Для тих, хто хоче підключити до сайту свій домен або збільшити місце на диску, а також мати можливість створити більше сторінок, існують різні платні преміум тарифи.

К содержанию ↑

Висновки

Розглянувши і випробувавши 11 найбільш популярних конструкторів сайтів, можна прийти в висновку, що найкращими є:

 1. Ucoz (можливість навіть на безкоштовному тарифі підключити власний домен, низькі ціни, широкий спектр налаштувань дизайну, професійна техпідтримка);
 2. Wix (готові шаблони розбиваються по категоріях, дуже простий інтерфейс, функціонал розширюється за рахунок додатків, які дозволяють підключити на сайт форму логіна, стрічку Instagram або GoogleMaps; техпідтримка на вищому рівні);
 3. Ukit (найбільше підходить для бізнесу; тут є віджети замовлення зворотного дзвінка, онлайн-консультація Jivosite або LiveChat, інтерактивні прайс-листи, таймери зворотного відліку, віджети соцмереж);
 4. Setup (широкий вибір функціоналу + якісна підтримка і допомога для новачків)
 5. Ну а для Лендінгем — Lpgenerator (краще рішення для створення посадочних сторінок).

Так само якщо у Вас є питання, задавайте їх нижче в коментарях. Будемо вдячні всім хто залишить відгук про роботу з даними сервісами.

Поделиться