Інтернет розвивається дуже швидко, велика кількість людей сьогодні відвідують сайт з мобільних пристроїв і планшетів, які вже не дивуються, як це було раніше. Ринок мобільного інтернету набирає дуже швидкі темпи і тому необхідно створювати сайти, які повинні адаптуватись підкожний пристрій. Якщо подивитись останні новини інтернет-індустрії, то можна побачити, що все ідеально підходить, щоб мобільні пристрої в найближчі 5-10 років побачили велику частку ринку під собою.

До чого я веду? Потрібно сайти які можна буде зручно переглядати на мобільних гаджетах.

Перевірити сайт на мобільних пристроях
Перевірити сайт на мобільних пристроях

Моя думка така, що необхідно стежити за всім стандартами і робити сайти для розширення мобільного гаджета.

5 безкоштовних онлайн сервісів для перевірки сайта на мобільних пристроях

Давайте перерахуємо всі безкоштовні сервіси:

  1. Google Webmaster Tools (Mobile Friendly Test)
  2. Responsinator.
  3. Ipadpeek.
  4. Mobile Phone Emulator.
  5. Mattkersley.

Ви можете подивитись 5 безкоштовних онлайн сервісів, якими користуємося ми.   Їх функціоналу хватить повністю для вирішення будь-яких поставлених задач. Давайте по порядку розберемо кажен з них.

1. Google Webmaster Tools (Mobile Friendly Test). Найкращий сервіс оскільки він розроблений компанією Google. Хороший він тим, що можна подивитися не тільки як відображається сайт на екрані, а й отримати всі необхідні рекомендації для усунення помилок і правильного відображення. Для того, щоб побачити запропонований всі помилки необхідно перейти в Google Webmaster Tools, в пункті «Пошуковий трафік» вибрати «Зручність перегляду на мобільних пристроях». Після переходу на сторінку можна побачити проблеми з зручністю перегляду.

Зручність перегляду на мобільних - Google Webmaster
Зручність перегляду на мобільних — Google Webmaster

Після перегляду помилок можна перейти до тесту самого сайту. Переходимо до тесту Mobile Friendly Test, вводимо домен і отримуємо всі рекомендації, які необхідно виконати. Для перегляду всіх рекомендацій, праворуч натискаємо на кнопку «Далі» в пункті «Як зробити сторінку зручною для мобільних».

Сервіс Mobile Friendly
Сервіс Mobile Friendly

Всі рекомендації читаємо і впроваджуємо у себе на сайті. Цей інструмент найголовніший і його необхідно використовувати у всіх випадках.

2. Тепер переходимо до решти сервісів за допомогою яких можна перевірити сайт на мобільних пристроях.

Всі вони досить прості в застосуванні, досить ввести в рядок адресу сайту і отримаєте всі результати сайту на різних пристроях. Давайте для прикладу розглянемо сервіс Responsinator. Переходимо і вводимо адресу і натискаємо «GO», я вводжу loleknbolek. Результати отримані.

Гортаючи вниз можна побачити сайт в різних дозволу, що є дуже добре. Всі інші вище перераховані сервіси працюють аналогічно. Я використовую кілька сервісів потім, що не завжди на одному можна отримати правильний результат. При використанні декількох відсоток помилки падає до нуля.

Користуйтеся сервісами для перевірки сайту на мобільних пристроях — на здоров’я. Можу сказати, тільки одне — адаптуйте сайти під мобільні, цей ринок росте дуже швидко, не встигнете озирнутися як Ваші конкуренти вже використовують мобільні версії і збирають велику аудиторію.

Поделиться