На зв’язку Bolek і сьогодні ми торкнемося теми плагіату і унікальності тексту в інтернеті.Серед інтернет розвивається швидкими темпами і все більше, можна побачити вкраденого і скопійованого тексту з різних джерел. Для того, що б перевірити текст на унікальність, існує безліч програм і онлайн сервісів, які допомагають веб-майстрам і копірайтерів визначити плагіаторів.

Пошукові системи роблять все для захисту контенту та вони могли б взяти на себе частину відповідальності, видаляти з індексу дублі пізніше з’явилися там проіндексованих сторінок. Чи не великі кроки в цьому напрямку є, наприклад Яндекс в панель вебмастера додав опцію «Оригінальні тексти», а Google в свою чергу зробив прив’язку до соціальної мережі Google +, де є можливість показати свої авторські права.

Суть проблеми залишаються відчиненими, тому необхідно завжди перевіряти текст на унікальність, з обчисленням плагіаторів і боротьбою з цим своїми силами. Я трохи вам допоможу в цьому і запропоную пару програм і онлайн сервісів які зможуть полегшити вам роботу.

К содержанию ↑

Онлайн сервіси для перевірки тексту на унікальність.

І так, я вибрав вам онлайн сервіси які сам давно використовую і вони мені допомогли вирішити багато проблем. Нижче ви можете побачити 8 сервісів і методів за допомогою яких можна виконати дії з перевіркою унікальності або перевіркою на плагіат, кому як захочеться.

  1. Використання «оператора лапки» в пошуковому рядку;
  2. Антиплагіат (http://www.antiplagiat.ru/);
  3. Copyscape (http://www.copyscape.com/);
  4. Text.ru (http://text.ru/);
  5. Miratools (http://www.miratools.ru/maintance);
  6. Сontent-watch (http://content-watch.ru);
  7. Istio (http://www.istio.com);
  8. PR-CY (http://pr-cy.ru/unique).

Використання «оператора лапки» в пошуковому рядку

Один з найпростіших способів для перевірки тексту на унікальність і плагіат, це використання «оператора лапки» в пошуковому рядку. Ви просто вводите частина тексту в рядок і оточуєте її лапками. У видачі ви отримаєте сайти на яких є текст або пропозицію яке ви ввели. Переходьте по посиланнях і вже самі визначаєте вкрадений текст чи ні.

Таку ж операцію ви можете виконати і в Google, можливо знайдуться сайти які не знайшов Яндекс в своєму індексі. Ось викладаю дві картинки з Google і Яндекс, пошук за однаковою фразі, але як бачимо результати різні.

Перевірка унікальності тексту засобами пошукової системи Yandex:

Проверка текста на уникальность в Yandex.
Використання «оператора лапки» в пошуковому рядку Yandex.

Перевірка унікальності тексту засобами пошукової системи Google:

Проверка на уникальность в Google.
Використання «оператора лапки» в пошуковому рядку Google.

Антиплагіат

Онлайн сервіс Антиплагіат (http://www.antiplagiat.ru/) — досить таки не поганий і простий для перевірки тексту на унікальність. Перевірка можлива до 3000 тис. символів в тексті, якщо ви зареєструєтесь, то можливо буде завантажувати тексти різних форматів. Цей сервіс розрахований більшою мірою на студентів, так як розробники навіть пропонують вузам вводити їх ПО в комп’ютерну систему ВНЗ для перевірки робіт студентів на унікальність і плагіат.

Онлайн сервис Антиплагиат

Copyscape

Copyscape (http://www.copyscape.com) — напевно найстаріший із сервісів, який є платним, але можна безкоштовно перевіряти пару десятків сторінок в день, якщо не помиляюся то 250 штук. Думаю для не великого сайту підійде відмінно. Сервіс працює досить таки не погано, спочатку ви вводите URL в рядок, де сервіс розбиває ваш текст на кілька абзаців і перевіряє по кожному з них.

 Сopyspace - онлайн сервис

Як тільки він закінчив перевірку, ви отримуєте список сторінок, де може бути текст з плагіатом. Далі ви вже самі можете вирішувати чи є дана сторінка плагіатом чи ні. Якщо ви захочете придбати аккаунт, то ви отримаєте деякі плюшки, які будуть вам допомагати боротися з плагіатом. Хороший сервіс тим, що він призводить графіки та діаграми, що візуально спрощує роботу.

Text.ru

Text.ru (http://text.ru/) — сервіс є повністю безкоштовним, але для повноцінної роботи необхідно зареєструватися. Працює досить спритно, але є один мінус, бувають черги для перевірки тексту на унікальність. Також за допомогою сервісу можна перевірити текст на помилки, досить поставити галочку «Перевірити орфографію».

text.ru - проверка текста на уникальность

Miratools

Miratools (http://www.miratools.ru/maintance) — один з вітчизняних сервісів де здійснюється безкоштовна перевірка тексту на унікальність. Для початку роботи необхідно створити собі аккаунт. Цим сервісом користуюся давно і дуже часто, так як його результати перевірки тексту на унікальність мене радують. Все дуже просто і зручно, вводите текст і через кілька секунд отримуєте повний результат перевірки та посилання на сайти плагіаторів. Черг начебто не буває, користуюся давно поки не було.

Так само приємна особливість сервісу, в тому що можна замовити статті для свого сайту або купити вже готові, така собі біржа покупки статей.

К содержанию ↑

Проверяем текст на уникальность MiratoolsСontent-watch

Сontent-watch (http://content-watch.ru/) — дуже гідний сервіс з багатим функціоналом. Є платним, але частітно можна користуватися. У день можна перевірити 10 сторінок, як правило я його використовую кожен день, так як він швидкий і його результати мене радує.

Хороший тим, що можна не тільки кидати на перевірку частина тексту, а й брати певний url з будь-якого сайту і перевіряти його. У платній версії може перевіряти унікальність тексту всього сайту.

servis-content-watch

Content-watch-servicesЯкщо унікальність вашого тексту буде 100% — це відмінно, але якщо ви на екрані побачите 10-90%, то ще буде виводиться таблиця з сайтами які у вас крали контент або можливо Ви у них. Але я думаю, що вони у Вас). Мені дуже подобається цей сервіс, так як велика кількість конкурентів уже «попалися» і я знаю, хто в мене бере контент і не проставляє посилання на першоджерело.

Взагалі як я вже говорив даний сервіс має багатий функціонал але, що б їм скористатися необхідно проплатити платну версію.

Istio

Istio (http://www.istio.com) — ще один дуже хороший і корисний сервіс. При перевірці унікальності ви отримаєте багато цікавої інформації, яка пов’язана з вашим текстом.Буде виводиться так само нудота, кількість символів (слів), ТОП-10 слів, водянистость, орфографія (даними параметрів не може похвалитися жоден з вище перерахованих сервісів) і ще велика кількість інших параметрів.

Сервіс хороший тим, що тут все і відразу. Не потрібно бігати по іншим сервісу і дивитися дані параметри.

Як і всі інші конкуренти він легкий управлінні, досить ввести частину тексту, натиснути кнопку «Аналіз тексту» і почекати пару секунд.

istion-serviceДо речі хочу зазначити так само швидкість отримання результату, вона висока, даними параметрів не кожен сервіс може похвалитися, а як відомо «Час — Гроші»! Насправді якщо подивитися, то можна побачити, що даний сервіс надає велику кількість інших послуг, тому раджу ознайомиться, так як часто сам використовую його.

К содержанию ↑

PR-CY

PR-CY (http://pr-cy.ru/unique) — це сервіс від відомого форуму, які я думаю багато хто знає і там зареєстровані. Якщо Ви ще не реєструвалися, то я раджу прямо зараз це зробити.Так як даний ресурс дуже корисний і має велику кількість цінної інформації для веб-майстрів, сеошників, програмістів, маркетологів і т.д.

Даний ресурс має велику кількість інструментів і один з них — це перевірка тексту на унікальність. Він дуже простий і особливо тут булочок не побачиш. Досить ввести текст який необхідно перевірити, вказати джерело, ввести капчу і натиснути кнопку «Перевірити текст«. Після обробки Ви отримаєте невелику таблицю з параметрами і відсоток унікальності.

pr-cy-service-unikНе поганий сервіс, але в порівнянні зі своїми конкурентами явно відстає.

З свого досвіду скажу, що в більшій мірі використовую такі сервіси як: Content-watch, Copyspace, Istion, Антиплагіат, але більшою мірою довіряю оператору лапки, так як — це дані отримані з пошукової системи і вони як на мене найдостовірніші. Досить часто користуюся оператором і Вам рекомендую, краще витратити на 1-2 хв більше, але бути на 100% впевненим.

К содержанию ↑

Програми для перевірки тексту на унікальність.

Переходимо до розгляду безкоштовних програм, які допоможуть перевірити ваш текст на унікальність.

1. Advego Plagiatus — напевно найпоширеніша програма. Досить проста у використанні, з багатим функціоналом. Програма перевіряє текст як в буфері (вставляємо текст і натискаємо кнопку «Швидка перевірка«), так і по url (вставляємо урл в рядок і натискаємо синю стрілку). При перевірці тексту на унікальність, підсвічує жовтим непоодинокі частини тексту. Так само відразу можна побачити посилання на яких є копії тексту.

Ось приклад, взяв зі свого сайту частину тексту й перевірив на унікальність. Так як це частина тексту показує унікальність 96%, хоча унікальність всієї статті 100%.

Программка Advego Plagiatus

2. Etxt антиплагіат — програма для перевірки тексту на унікальність, на мій погляд нічим не поступається, Advego Plagiatus хоча не так сильно користується популярністю у веб-майстрів. Трохи повільніше в роботі, буває це мені набридає і я більшою мірою напевно через це користуюся Advego. Але все ж відмінно підійде для вирішення всіх завдань.Також можливо перевіряти відразу в буфері (вкладка редактор) або вводити url сайту для перевірки (вкладка станиця).

Візьму знову частина тексту, що брав вище і перевіримо його на унікальність в цій програмі.

Программка Etxt антиплагиат
Як бачимо унікальність 94%, хоча як я вже говорив у статті унікальність 100%. Але факт в тому що потрібно текст все таки перевіряти в різних програмах, так як може з’являться посилання нових сайтів плагіаторів і ви отримаєте більше інформації.

3. Програма Плагіата.НЕТ — досить таки не погана, але якщо чесно користуюся мало.Вистачає вище перерахованих програм, але буває припадати і вона допомагає відмінно.Всі можливості такі ж як в уже описаних, але є одна цікава особливість можна перевіряти унікальність всього сайту, для цього заходимо в «Інструменти»«Мої сайти».Потім переходимо на вкладку «Інструменти»«Перевірити весь сайт» і запустіть майстер пошуку URL адрес сторінок. Задаємо глибину перевірки і натисніть кнопку на кнопку «Отримати».

Начебто нічого не пропустив і описав всі програми якими користуюся. Насправді пишіть унікальні тексти, якщо ви вийдете в топ, то вам не буде страшно за свій унікальний контент. Якщо ж ваш контент будуть сильно красти, то застосовуйте заходи боротьби з плагіаторами. Пишіть їм, або ж хостингу з проханням видалення вашого контенту з їх ресурсу, або нехай ставлять посилання на першоджерело.

Так само можна скаржитися на плагіаторів пошуковим системам для цього пишіть:

  • Google
  • Yandex

Можливо Ви ще знаєте якісь цікаві сервіси? Будемо раді якщо відповісте в коментарях ми їх в наш список, думаю всім буде корисно

Поделиться