Сучасні користувачі заводять персональні акаунти на множинах сайтів. Це спрощує використання веб-ресурсів та споживання контенту. На жаль, із запам’ятовуванням особистих даних (таких, як логін або пароль) в цьому випадку можуть виникати проблеми (особливо якщо ви використовуєте різні комбінації для різних інтернет-ресурсів). Що робити в цій ситуації і як подивитися збережені паролі в браузері? Все буде залежати від того, який браузер ви використовуєте. Кожен з браузерів має свої нюанси і особливості, в яких ми спробуємо розібратися в цій статті.

К содержанию ↑

Для чого може знадобитися подивитися збережені паролі?

Для початку давайте розберемося, з якої причини люди хочуть знати, де знайти збережені паролі в браузері. Ця функція потрібна не тільки щоб зламати акаунт користувачів. Часто зустрічаються ситуації, коли ви хочете поміняти інформацію про себе (в тому числі і пароль), проте ресурс запитує і стару версію комбінації для захисту облікового запису. Добре, якщо ви пам’ятаєте попередній пароль або маєте електронну пошту (або номер телефону), яка прив’язана до вашої сторінці. Ще є варіант автосохранения паролів, проте він також не завжди працює. Так що, якщо ви опинилися в скрутній ситуації, в якій неможливо дізнатися попередній пароль, можна спробувати знайти його в браузері.

Другий випадок, коли потрібно переглянути пароль: ви хочете зайти на свій аккаунт з нового пристрою. Ніяких інших ваших даних крім логіна або пароля ви не вводили, відповідно запитувати новий пароль через Е-mail або телефон не має сенсу. У цій ситуації також на допомогу прийдуть різні способи, як подивитися збережені паролі в браузері (за умови, що у вас один акаунт в браузері на різних пристроях).

К содержанию ↑

Подивитися збережені паролі в різних браузерах

Паролі часто можуть здаватися користувачам чимось понад захищеним і складним.Тому багато хто навіть не підозрюють, що подивитися збережений пароль можна безпосередньо в браузері. А насправді виконання подібних дій не відніме у вас багато часу і до того ж не вимагає ніяких спеціальних знань або досвіду. Сьогодні ми розповімо вам, де знайти паролі на найпопулярніших браузерах.

Читати: Топ 10 безкоштовних браузерів

Google Chrome

Сьогодні Google Chrome є, мабуть, найпопулярнішим інтернет-браузером в світі.Розташування багатьох користувачів він отримав в тому числі і через те, що володіє величезною кількістю розширень, що збільшують функціонал браузера. У число різних функцій, якими славиться Google Chrome, входить також і можливість подивитися збережені паролі. Як це зробити?

  1. Відкрийте настройки інтернет-браузера і виберіть розділ, що відкриває додаткові настройки програми.
  2. У новому вікні браузера ви знайдете спеціальну графу «Паролі та форми», в якій можна активувати автоматичне збереження будь-яких введених для реєстрації або авторизації даних. Для цього слід натиснути на команду Налаштувати, яка знаходиться біля графи «Пропонувати зберігати пароль».
   Пароли в Google Chrome
   Паролі в Google Chrome
  3. У програмі відкриється нове вікно, в якому будуть розташовуватися всі коли-небудь введені логіни, а поруч з ними — комбінації паролів. Вони будуть зашифровані.
   Посмотреть пароли в Google Chrome
   Подивитися паролі в Google Chrome
  4. Щоб відкрити пароль, необхідно натиснути на команду Показати. Врахуйте, що для того, щоб переглянути закриті дані, вам доведеться ввести пароль, який ви використовуєте як користувач операційної системи Windows.

Для пристроїв, що працюють на Mac OS принцип перегляду паролів не відрізняється.

Якщо ж ви хочете подивитися пароль на смартфонах або планшетах, які працюють на iOS або Аndroid, відкрийте настройки і натисніть на розділ «Основні». Там ви побачите графу «Збереження паролів», яку потрібно активувати. У цій графі будуть знаходитися всі збережені раніше дані.

Mozilla Firefox

Хочете дізнатися, де знайти збережені паролі в браузері Mozilla Firefox? В даному в браузері попередній спосіб недійсний. Тут вам доведеться виконати наступні маніпуляції:

 1. Відкрийте веб-браузер і перейдіть в налаштування програми.
 2. З усіх основних розділів виберіть «Конфіденційність та безпека».
  Приватность и безопасность в Mozilla Firefox
  Конфіденційність та безпека в Mozilla Firefox
 3. У підрозділі «Входи і паролі» є графа, що відповідає за запам’ятовування логінів (звичайно, разом з паролями). Слідкуйте за тим, щоб навпроти цієї команди стояла галочка.
 4. Щоб переглянути попередні комбінації, натисніть на команду «Збережено логін».Перед вами відкриється нове вікно, в якому будуть дані для реєстрації і авторизації на сторонніх ресурсах. Клацніть на «Показати паролі» і перегляньте потрібні вам комбінації.
  Сохраненные пароли в Mozilla Firefox
  Збережені паролі в Mozilla Firefox

З мобільною версією інтернет-оглядача все трохи інакше. Для пристроїв, що функціонують як на Android, так і на iOS, необхідно виконати такі дії:

 • перейти в меню інтернет-оглядача;
 • в графі «Налаштування» знайти розділ «Логін»;
 • натиснути на команду, що відповідає за управління логінами.

Opera

Можливість переглянути збережені паролі в інтернет браузері Opera відкривається після виконання дій, дуже схожих на ті, які використовуються в браузері Google Chrome. Все досить просто:

 1. Перейдіть в меню в оглядача і зайдіть в налаштування програми.
 2. Клацніть на пункт «Додатково», після чого перед вами з’явиться список і вам потрібно опуститися в самий низ.
  Вкладка "Дополнительно" в Opera
  Вкладка «Додатково» в Opera
 3. Натисніть на управління збереженими даними, щоб мати можливість знайти в браузері паролі, попередньо використовувані для інших ресурсів.
 4. Вже через секунду перед вами з’явиться список сайтів, на яких ви вводили логін, пошту або пароль.
  Сохраненные пароли в Opera
  Збережені паролі в Opera
 5. Як і в браузері від Google, пароль тут буде зашифрований. Щоб його відкрити, вам знадобиться ввести пароль користувача обліковим записом операційної системи. До речі, якщо ви не пам’ятаєте пароль, придуманий для входу в ОС Windows, не варто переживати. Можете скористатися спеціальними програмами, які допомагають подивитися збережені паролі на інтернет-сторінках. Про них ми розповімо трохи пізніше.

На відміну від інших перерахованих вище програм, Opera не дає можливість відкрити для перегляду паролі на мобільних пристроях.

Yandex Browser

Де знайти збережені паролі в браузері від Yandex? Поспішаємо вас порадувати, що ця функція активується тут за кілька секунд. Для цього слід виконати дії, схожі з тими, які використовуються для відкриття паролів в Google Chrome або Opera.

Всього 5 кроків:

 1. Зайдіть в налаштування програми.
 2. Знайдіть команду, яка містить додаткові налаштування інтернет-оглядача і в верхній частині знайдіть пункт «Паролі і карти».
  Пароли в Yandex браузер
  Паролі в Yandex браузер

Як і у випадку з браузером Opera, Yandex Browser не має можливості показувати попередньо збережені паролі на мобільних пристроях, що функціонують на Аndroid або iOS.

Safari

Інтернет оглядач сафарі використовується виключно для «яблучної» техніки. Тому ми розглянемо, як подивитися збережені паролі на пристроях, що функціонують на MacOS і ж на телефонах і планшетах, які працюють на iOS. У разі, якщо ви хочете побачити пароль на персональному комп’ютері, необхідно просто відкрити Safari, перейти в налаштування програми і знайти графу під назвою «Паролі». Перед вами тут же відкриється вікно, в якому з’явиться перелік сайтів, на яких ви вводили відповідні дані.

Пароли в Safari
Паролі в Safari

Ви можете переглянути ім’я (логін або електронна пошта) і пароль. Додатково ви можете додати або видалити той чи інший інтернет-ресурс зі списку.

Всім користувачам, які хочуть подивитися пароль на мобільному телефоні, що працює на операційній системі від Аpple, рекомендується виконати наступні маніпуляції:

 • відкрийте налаштування вашого телефону або планшета;
 • перейдіть в розділ «Облікові записи та паролі» — саме в ньому збережені всі паролі програм або інтернет-ресурсів, які ви коли-небудь відкривали на мобільному пристрої.

Крім описаних вище методів, сьогодні існує кілька різних додатків, які дозволяють переглянути паролі в браузері. Одне з найпопулярніших (NirSoft ChromePass) працює на таких веб-браузерах, як Opera, Yandex Browser, Google Chrome, Vivaldi і інших в браузерах, які функціонують на Сhromium.

На жаль, більшість антивірусних програм розпізнають такі додатки як вірусні і не рекомендують встановлювати для пристроїв користувачів.

Ще одним популярним розширенням можна вважати програму SterJo. Важливим її перевагою є те, що ПЗ вважається абсолютно нешкідливим серед багатьох антивірусних програм. Розробники випускають кілька варіантів розширень для кожного окремого інтернет-оглядача. Так ви зможете знайти ПО для перегляду збережених паролів в таких браузерах, як:

 • Оpera;
 • Mozilla Firefox;
 • Internet Explorer;
 • Microsoft Edge.

Всі перераховані вище програми знаходяться в абсолютно вільному доступі.Завантажувати їх ми рекомендуємо з офіційних сайтів.

Як бачите, методів, як дізнатися пароль, багато. Вибирайте, чи хочете ви постійне мати під рукою додаток, що зберігає всі ваші паролі, якщо ви не проти виконувати дії, описані трохи вище. Головне — пам’ятайте про важливість безпеки для пристрою і системи в цілому і стежте за тим, щоб ваші дані були під надійним захистом.

Поделиться