Фотографія — це відмінний спосіб запам’ятати приємні моменти життя якомога довше.Погодьтеся, що всі ми любимо періодично переглядати старі альбоми з фотокартками наших друзів і близьких. А сьогодні, з появою різних соціальних мереж фотографії і зовсім стали невід’ємною частиною нашого життя. Усі свята, подорожі і просто повсякденні справи сьогодні залишаються в пам’яті телефону або фотоапарата.

Однак не завжди якість картинки нас повністю влаштовує. І часом ми не можемо показати душевну красиву фотографію просто через її низьку якість. Для того, щоб прибрати всі недоліки з картинки, використовуються спеціальні фоторедактори.

Їх можна завантажити на персональний комп’ютер або мобільний пристрій. Якщо ж ви не хочете займатися завантаженням і установкою додаткових додатків, вам слід скористатися різними сервісами, які дозволяють покращити якість фото в онлайні.

К содержанию ↑

Покращення якості фото — на що звернути увагу?

Для того, щоб поліпшити якість картинки, вам не потрібно буде завантажувати повноцінний фоторедактор. Сьогодні існують спеціальні сайти, які дозволяють перетворити зображення всього за кілька секунд.

Для того, щоб ними скористатися, вам необхідно попередньо завантажити всі фотокартки на персональний комп’ютер. Як зробити так, щоб при переміщенні фотографії з телефону на комп’ютер якість файлу не знизилася?

Ні в якому разі не використовуйте для обміну фото соціальні мережі. Вони сильно стискають зображення , через що його якість помітно падає. У такому випадку навіть найкращий сервіс не зможе змінити ситуацію на краще. Так що, якщо не хочете повністю зіпсувати зображення, просто скористайтеся кабелем, який підключає телефон або фотоапарат до ПК. Якщо ви користуєтеся смартфоном, то можна залити фотографію в хмарне сховище і вже з комп’ютера скачати її.

Читати: 6 способів прибрати задній фон на зображенні онлайн

Що ж мається на увазі під покращення якості фото? Існує кілька недоліків, які найчастіше зустрічаються на зображеннях:

 1. Занадто темна (або занадто засветления) фотографія. Подібне зображення виглядає нечітко і одноманітно. Ви не зможете розглянути будь-які дрібні деталі або особи на знімку. Щоб позбутися від цієї проблеми, необхідно підкоригувати яскравість, освітлення, тіні і затемнення фото в онлайн редакторах.
 2. Недостатня контрастність на зображенні перетворює його в сіру нецікаву картинку.Щоб змінити ситуацію, необхідно налаштувати контраст, виділивши таким чином світлі і темні ділянки на фото. Звичайно, не потрібно виставляти контрастність на максимальний рівень. Цей прийом зробить фотографію нереалістичною і занадто різкою для очей.
 3. Некоректна передача кольорів і відтінків. Подібна проблема також часто зустрічається на багатьох фотографіях. Неправильно виставлене світло або ж збій в роботі камери можуть перетворити зелену траву в блакитну, а ваше обличчя зробити яскраво-червоним. Погодьтеся, що виставляти таку фотографію на загальний огляд ви навряд чи захочете. Тому необхідно трохи попрацювати з редакторами, які дозволяють здійснити покращення фото онлайн. Насамперед багато професійних редакторів пропонують вам ознайомитися з таким поняттям, як колірна температура.Регулюючи цей показник, ви зможете надати зображенню більш теплий або холодний відтінок. Крім цього, користувачам пропонується також прибрати насиченість того чи іншого відтінку. Найчастіше виконується редагування трьох основних кольорів: зеленого, червоного і синього.
 4. Насиченість. При неправильному освітлення деякі фотографії виглядають блідими.Всі кольори на таких картинках нудні і неяскраві. Саме тому багато сайтів, що дозволяють покращення якість картинки онлайн, пропонують таку опцію, як покращення насиченості. Прокрутивши повзунок опції на мінімальний рівень, ви отримаєте чорно-білу картинку, а на максимальний — яскраве зображення. Тут потрібно вибрати золоту середину, яка максимально точно відобразить реальність на фотографії.
 5. Ретуш. Коли з усіма перерахованими вище аспектами, здавалося б, немає проблем, буває ще одна особливість багатьох фотоапаратів. Справа в тому, що камера максимально проявляє всі дефекти на поверхні. Саме тому, коли ви переглядаєте знімок, то можете спостерігати прищик, який вам спочатку здавався непомітним. Що робити в такому випадку? Досить скористатися ретушшю або вирівнюванням тону шкіри. У першому випадку ви зможете точково покращити якість фото онлайн, вибираючи зону, яку потрібно замаскувати. У другому випадку онлайн редактор самостійно визначає, де знаходиться особа об’єкта і вирівнює його тон, усуваючи таким чином всі дефекти.
К содержанию ↑

Сервіси для покращення якості фото в онлайні

Найбільш популярним інструментом для покращення фотографій для багатьох професіоналів була і залишається програма Рhotoshop. Однак крім того, що додаток займає багато місця на ПК, воно також вимагає спеціальних знань. Навряд чи ви з першого разу зможете швидко і головне якісно відретушувати або додати контрастності зображення.

Онлайн редактори є більш простими у використанні, проте в той же час вони мають широкий функціонал. Нижче ми перерахуємо найбільш популярні варіанти, розповімо особливості кожного з них і розберемося, як працювати із зображенням на тому чи іншому сайті.

Funstudio

Цей редактор ідеально підходить для базового покращення фотографій онлайн. Він здатний змінити колір шкіри або позбавити вас від ефекту червоних очей, який часто виходить на знімках. Головною перевагою програми є те, що вона має зручний російськомовний інтерфейс.

Для покращення фото, редактор містить в собі кілька найбільш популярних функцій відомої програми Рhotoshop. Сервіс складається з декількох вкладок, кожна з яких відповідає за ту чи іншу зміну знімка. Наприклад, в розділі «Камера» ви зможете прибрати всі дефекти шкіри, ефект червоних очей і т.д. А в розділі під назвою «Світло» ви легко зможете змінити яскравість фотографії, висвітлити або затемнити зображення.

Ще однією важливою вкладкою є «Колір». З її допомогою ви зможете зробити зображення більш-менш насиченим. Саме тут користувачам надається можливість створити чорно-білий варіант зображення. Досить просто перемістити повзунок насиченості на мінімум.

FanStudio - Функции
FanStudio — Функції

Для того, щоб поставити на знімок фільтр, використовуйте розділ «Ефекти». У ньому зберігається кілька різних колірних фільтрів, рамок і інших ефектів, які здатні прикрасити будь-яку фотографію. Звичайно, використання фільтрів не здатне поліпшити якість картинки. Але вони ідеально маскують деякі дефекти зображення, що також є непоганим рішенням проблеми.

Врахуйте, що даний сервіс не здатний завантажувати картинку, використовуючи посилання на неї. Ви можете змінювати тільки ту фотографію, яка була перенесена в редактор з пристрою. В процесі роботи ви завжди можете порівняти отримані кадри з ісходником. Спеціальний розділ «Порівняння з оригіналом» дозволяє побачити, наскільки ви змогли поліпшити якість фото онлайн.

FanStudio - Сравнение с оригиналом
FanStudio — Порівняння з оригіналом

Для тих, хто не бажає довго возитися з редагуванням знімка, існує опція автоматичного покращення фотографії. Користуючись цією нагодою, сервіс сам встановить на фото рекомендовані параметри (яскравість, контрастність, насиченість і т.д.).

Як покращити якість картинки за допомогою сервісу Funstudio? Досить виконати кілька етапів:

 1. Відкрийте сервіс і завантажте на нього будь-яке зображення, яке знаходиться на вашому персональному комп’ютері.
  FanStudio
  FanStudio

  Перед вами з’явиться панель інструментів з усіма вищеописаними розділами.Вибирайте ті опції, які вам необхідні.

  FanStudio - Обработка фото
  FanStudio — Обробка фото
 2. Якщо ви хочете скасувати раніше виконані дії, достатність зняти з них позначку (галочку). Якщо отриманий результат вас влаштовує, натисніть на значок «Зберегти або отримати посилання», які знаходяться в нижній частині екрана. Виберіть відповідний формат і назву картинки і скачайте його на свій ПК.
  Fanstudio - До и после обработки
  Fanstudio — До і після обробки

Посилання на Fanstudio

Croрer

Ще один спосіб, як покращити якість картинки онлайн. У порівнянні з попереднім варіантом це більш багатофункціональний редактор, який містить в собі безліч різних опцій. Він необхідний в разі, якщо ви хочете трохи «пограти» із зображенням і поекспериментувати з налаштуваннями знімка.

Як з Funstudio, Croрer має зручний російськомовний інтерфейс. Врахуйте, що перед покращенням якості фото, на сайті не потрібно проводити авторизацію або реєстрацію.Тобто, перейшовши за посиланням, ви зможете відразу ж приступити до роботи над зображенням. Це значно спрощує використання сервісу.

Серед функціоналу онлайн-редактора виділяють:

 1. Усунення занадто темні або світлі ділянки фотографії за допомогою автоматичної настройки яскравості знімка.
 2. Обрізка зображення, яка дозволяє позбутися від об’єктів, які потрапили в кадр випадково.
 3. Нормалізація всіх кольорів і відтінків на фото.
 4. Виправлення так званих «цифрових швів» — дефектів, при яких на фотографії стають занадто помітні великі пікселі.

Для обробки знімка необхідно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте сайт і завантажте на нього необхідну фотографію. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Вибрати файл», після чого клікнути на завантаження.
  Croper - Загружаем фото
  Croper — Завантажуємо фото
 2. Далі перейдіть в розділ «Операції», який знаходиться у верхній панелі.
 3. Перед вами з’являться всі можливі функції онлайн редактора.
  Croper - Опции
  Croper — Опції
 4. Далі ви можете накладати ефекти, видаляти шуми або вставляти рамки. Як тільки якість картинки стане ідеальним, перейдіть в розділ «Файли» і виберіть формат, в якому хочете завантажити зображення.
  Croper - Фото до и после обработки
  Croper — Фото до і після обробки
 5. Там же вам запропонують кілька варіантів збереження фотографії (в альбом або на стіну в соціальній мережі Вконтакте, на диск і т.д.).

Посилання на Croper

Enhance.Pho.To

Цей сайт істотно відрізняється від попередніх двох онлайн-редакторів. Він має досить скромний функціонал і простий інтерфейс. Окрім простоти використання, перевагою сервісу є також швидкість обробки знімків. Щоб оцінити результат роботи редактора, ви можете прямо на сайті порівняти отримане зображення з ісходником.

Для того, щоб поліпшити якість картинки онлайн за допомогою EnhancePho.To, вам необхідно виконати наступні дії:

 1. Завантажте зі свого пристрою необхідний знімок. Для цього натисніть на кнопку «Завантажити фотографію з диска», яка розташовується у верхній частині екрану.
  Enhance.Pho.To
  Enhance.Pho.To
 2. Після того, як зображення завантажиться, на сайті з’явиться список опцій. Виберіть ті, які вам потрібні для покращення якості фотографії онлайн.
  Enhance.Pho.To - Опции
  Enhance.Pho.To — Опції
 3. Для завершення роботи необхідно натиснути на кнопку «Зберегти». Після цього ви зможете скачати готове зображення на свій ПК.

Посилання на Enhance.Pho.To

IMGOnline

Ще одним відмінним сервісом, що здійснює покращення якості картинки онлайн, є IMGOnline. Він має досить широкий функціонал і здатний виправити будь-які недоліки на знімку. На відміну від всіх перерахованих вище сервісів, даний онлайн-редактор має досить складний інтерфейс. Тому новим користувачам доведеться деякий час звикати до сайту.

Як використовувати IMGOnline? Як ми вже говорили, простий інтерфейс не є особливістю даного сервісу. Так що в процесі редагування фотографій вам доведеться виконати безліч дій:

 1. Для початку вам буде потрібно вибрати функцію, яку ви плануєте використовувати для поліпшення якості фото. Коли ви відкриєте сайт, на екрані з’явиться список всіх покращеннь, представлений у вигляді посилань.
  IMGonline
  IMGonline
 2. Вибравши необхідні (наприклад, різкість або ретушування), вам буде потрібно завантажити зображення з ПК, натиснувши на кнопку «Вибрати файл». Сайт переадресує вас в нове вікно, в якому з’явиться панель для обробки картинки.
 3. Там ви зможете регулювати яскравість, контрастність, зернистість, температуру, тіні або колірний баланс.
 4. Після того, як ви завершите роботу з редактором, необхідно вибрати формат знімка.
  IMGonline - Опции
  IMGonline — Опції
 5. Підтвердіть свої дії і виберіть відповідний спосіб завантаження файлу.
  IMGonline - Скачиваем изображение
  IMGonline — Скачиваем зображення

Посилання на Imgonline

Letsenhance

Вище ми перерахували всілякі сервіси, які дозволяють помітно покращити якість зображення онлайн. Тепер вам не доведеться встановлювати Рhotoshop і інші редактори на свій персональний комп’ютер.

Однак, що робити, якщо вам необхідно виправити, наприклад, якість знімка при його збільшенні? Часом навіть найрозумніший онлайн-редактор не впорається з таким завданням. Тут необхідні більш інноваційні алгоритми дій. Сервіс Letsenhance виручить вас навіть у цій складній ситуації. Він якісно прибирає пікселі, які супроводжують знімки з поганим дозволом.

Для того, щоб скористатися послугами сервісу, вам необхідно попередньо зареєструватися на сайті. Як тільки ви завантажте фотографію на сайт Letsenhance, почнеться справжня магія.

Letsenhance
Letsenhance

Весь секрет роботи сервісу полягає в нейронних мережах. Саме з їх допомогою вдається повністю позбутися від пікселів і збільшити дозвіл фотографії в 3 або навіть 4 рази.

Онлайн редактор працює в кілька етапів:

 1. Для початку він прибирає стиснення JPEG за допомогою спеціального фільтра.
 2. Далі вступає в роботу фільтр, який збільшує здатність знімка.
 3. В кінці обробки підключаються системи, чимось нагадують штучний інтелект. Вони намагаються розпізнати, що зображено на об’єкті, і відтворити втрачені деталі в хорошій якості.

У статті ми перерахували найпопулярніші сервіси, які дозволяють покращити якість картинки онлайн. Перевагами всіх описаних онлайн-редакторів є той факт, що використовувати їх можна на пристрої з будь-потужністю. Сервіси не мають особливих вимог до відеокарти або процесора вашого ПК.

Тепер вам не доведеться купувати, завантажувати та встановлювати зайві додатки, які віднімають пам’ять на комп’ютері. Ви зможете редагувати знімки в будь-який зручний для вас час.

Поделиться