Ще не так давно Instagram був всього лише своєрідним інтернет альбомом, в якому користувачі могли колекціонувати сподобалися фотографії. Однак сьогодні це повноцінна соціальна мережа, яка стає все популярнішим з кожним днем. На 2019 рік у програмі Instagram зареєстровано понад 200 мільйонів користувачів, які вже встигли завантажити більше 15 мільярдів різних фотографій. 

Як викласти фото в Instagram з комп’ютера

Знайти реальну людину в популярній сьогодні соціальної мережі Instagram — це дуже важка і часто нездійсненне завдання. Вся справа в тому, що при реєстрації програма не вимагає у користувачів введення будь-якої особистої інформації. Ваша сторінка може бути названа будь-яким вигаданим вами ж ім’ям. 

Таким чином, якщо для реєстрації на деяких інших сайтах вам потрібно ввести хоча б своє справжнє ім’я і прізвище, то в Instagram вітається повна свобода дій. Відповідно, якщо ви хочете знайти людину на ім’я, доведеться трохи попрацювати. Адже його акаунт може бути названий, наприклад, Solnce7171 або Dracon2019. Набагато простіше знайти в Instagram за скопійованим посиланням , фото або хештегом. 

Сьогодні ми розповімо вам все найпопулярніші способи пошуку в Instagram і поділимося важливими секретами, що дозволяють швидко знайти потрібних вам користувачів.

К содержанию ↑

Пошук по користувачах в Instagram

Якщо ви знаєте, як людина підписаний в програмі, знайти його вам не складе труднощів. Інша справа, якщо ви не знаєте про те, що, користувач, якого, наприклад, звуть, Іван Петров завів аккаунт під ім’ям DrovosekVanya. У такому випадку процес пошуку, на жаль, не увінчається успіхом. 

Якщо ж вам достеменно відомо, на яке ім’я зареєстрований акаунт, знайти його досить просто. При цьому в програмі Instagram повністю відсутня можливість шукати людину, використовуючи будь-які інші його дані крім назви аккаунта. Тобто ви не зможете відшукати сторінку, знаючи, наприклад, вік, місце проживання, стать або інтереси користувача (як це можна зробити в інших соціальних мережах).

Пошук користувачів в Instagram
Пошук користувачів в Instagram

Щоб здійснити пошук користувачів в Instagram , необхідно відкрити програму і натиснути на значок лупи. У мобільному додатку він знаходиться в нижньому рядку. А в повній версії (на сайті instagram.com) — у верхній частині сторінки. Після того, як ви ведете ім’я і натиснете на лупу, вас автоматично переадресує на результати пошуку. Як правило, першими будуть стояти найбільш підходящі за написанням або ж найбільш рейтингові сторінка.

К содержанию ↑

Пошук по хештегом в Instagram

Ще один варіант пошуку в Instagram — по хештегом . Під цим терміном маються на увазі своєрідні мітки з ключовими словами, які розташовуються під значком #. Багато користувачів, виставляючи фотографію в Instagram, розміщують під ними кілька хештегов для того, щоб інші люди могли побачити знімки. Так, наприклад, під фотографією з заходом сонця часто можна зустріти такі хештеги, як #sunset, #evening. 

Існує два варіанти пошуку знімків по хештегом: 

 1. Знайдіть відповідне фото з відповідним хештегом і натисніть на нього. Після цього вас переадресує на сторінку з результатом пошуку, де будуть зібрані всі знімки з цим хештегом. Вони можуть розташовуватися по рейтингу або за датою появи в програмі. 
  Instagram пошук знімків по хештегом
  Instagram пошук знімків по хештегом
 2. Можна скористатися попереднім варіантом пошуку в Instagram . Натисніть на лупу і введіть ключовий запит в рядку пошуку. Після цього ви побачите всі запропоновані програмою варіанти.
  Поиска в Инстаграм
  Поиска в Instagram

До змісту ↑

К содержанию ↑

Пошук в Instagram за допомогою Google Images

Якщо ви хочете здійснити пошук в Instagram за фото , зробити це безпосередньо в програмі, на жаль, не вийде. Тут в хід вступає відомий пошук за картинками за допомогою оглядача Google Chrome. Цей метод відніме трохи часу, проте так ви з більшою ймовірністю знайдете зображення, яке вам потрібно. 

Для того, щоб знайти користувача за його фотографії, потрібно, зрозуміло, мати цю саму фотографію на своєму смартфоні. Це може бути скріншот або завантажене зображення. Далі все гранично просто: 

 1. Перейдіть на головну сторінку браузера Google Chrome. У рядок пошуку вставте наступне: https://images.google.com/ . 
 2. Перед вами відкриється сторінка, яка дуже нагадує інтерфейс пошуковика з одного невеликою різницею — вона здійснює пошук виключно по зображенню. 
  Зображення google
  Зображення google
 3. Перейшовши за новою адресою, ви побачите значок фотоапарата. Натиснувши на нього, перед вами з’явиться два варіанти подальших дій: ви можете шукати зображення по скопійованій посиланням або ж завантажити в пошуковий рядок необхідний файл. 
  Загрузка фото
  Загрузка фото
 4. В даному випадку вам швидше за все доведеться використовувати другий спосіб. Натисніть на Завантажити зображення і з альбому на телефоні виберіть відповідний файл. 
 5. Натисніть на кнопку — «Пошук»
  Результат поиска в google
  Результат поиска в google
 6. Серед результатів пошуку цілком може бути і аккаунт в Instagram. 

Важливою перевагою пошуку за допомогою браузера Google Chrome є той факт, що система показує не тільки запитувані зображення, а й фотографії, схожі на пошуковий запит. Таким чином ви можете знайти сторінку в Instagram , навіть, якщо там буде виставлений знімок з фільтром або деякими змінами.

К содержанию ↑

Пошук в Instagram за допомогою Yandex Images

Інтернет-оглядач Yandex входить в топ найпопулярніших браузерів. І ось уже кілька років в ньому, як і в Google Chrome, існує можливість здійснювати пошук в мережі по зображеннях. Подібна функція називається Yandex Images і доступна всім користувачам веб-оглядача. По суті, процедура пошуку мало чим відрізняється від аналогічної в Google Chrome. Однак є деякі деталі, які важливо уточнити. Тому ми пропонуємо вам послідовність дій, що дозволяють знайти Instagram за фото :

 1. Відкрийте браузер і перейдіть на головну сторінку пошуковика.
 2. Знайдіть розділ під назвою Картинки і відкрийте його.
 3. Вас переадресує на сторінку, де зберігаються всі зображення, коли-небудь викладені фото в мережу через Yandex Browser. 
  Яндекс-браузер
  Яндекс-браузер
 4. У пошуковому рядку, яка з’явиться на сторінці, знаходиться значок фотоапарата і поруч з ним ікона лупи. Натисніть на нього.
  Загрузка фото
  Загрузка фото
 5. Перед вами з’явиться нове вікно, де ви зможете вибрати, яким чином перетягнути картинку в пошуковий рядок. Ви можете зробити це двома способами:
Поиска в Yandex Browser
Поиска в Yandex Browser
 • Натисніть на команду Вибрати файл, щоб знайти на комп’ютері фотографію, по якій хочете шукати людину в Instagram. Є більш спрощений варіант — ви можете просто перетягнути потрібний вам файл з папки в відповідне поле, скориставшись комп’ютерною мишкою.
 • Знайти картинку в Yandex Browser можна і використовуючи посилання на те чи інше зображення. Після того, як ви вибрали спосіб пошуку фото і завантажили картинку або посилання на неї, натисніть на команду Знайти.
 • Вже через пару секунд перед вами з’являться результати пошуку в Yandex Browser.
К содержанию ↑

Пошук в Instagram за допомогою сторонніх сервісів

Вище ми описали загальні способи знайти людину в Instagram за фото , проте існують більш вузькоспеціалізовані інтернет-ресурси і програми. Вони концентруються на пошуку зображення по конкретним сайтам і можуть працювати з будь-яким якістю фото, завдяки чому значно полегшують сам процес і економлять час користувача.

Наприклад, знайти фото в Instagram можна за допомогою спеціального сайту TinEye. Багато користувачів відзначають, що результат пошуку, який видає цей веб-ресурс набагато ширше, ніж той, який ви отримуєте, використовуючи функції Google Chrome або Yandex. Важливою перевагою сайту є те, що він здатний обробити і знайти фото навіть з ісходнику з низькою якістю. Працювати з сервісом досить просто:

 1. Перейдіть на головну сторінку сайту.
 2. Знайдіть пошуковий рядок від TinEye. Сервіс пропонує два стандартні способи відкрити фото, за яким ви будете шукати сторінку в Instagram: вибравши файл з вашого ПК або ноутбука, або ж за допомогою посилання на зображення. У першому випадку необхідно натиснути на спеціальний значок (стрілка синього кольору, яка вказує вгору) і вибрати папку, в якій знаходиться фото. У другому випадку вам потрібно просто вставити адресу на зображення до відповідного рядка.
  TinEye
  TinEye
 3. Для того, щоб почати пошук, натисніть на значок лупи.
 4. Боти, що займаються пошуком, працюють досить швидко. При цьому результат пошуку вони видають трохи повільніше, ніж браузери. Остаточний набір схожих фотографій з активними посиланнями відобразиться через 1-2 хвилини.
  TinEye поиск картинки
  TinEye поиск картинки

Існує ще один варіант пошуку в Instagram — додаток Yomapic. Однак його алгоритм роботи досить складний — програма шукає фото по локації (Геотеги). Тобто ви можете вибрати будь-який регіон і побачити, які знімки викладали користувачі Instagram на цьому місці. Далі клікніть по вподобаному зображенню, щоб побачити аккаунт, на якому воно знаходиться. 

Йомапічний
Йомапічний

Головне, що слід пам’ятати — все сторонні сервіси для пошуку аккаунта в Instagram  (незалежно від того, програма це або інтернет-сервіс) працюють за принципом пошуку картинок в браузерах або. Звичайно, їх головною особливістю є обмеженість пошуку. Тобто вам не доведеться переглядати результати пошуку, де 90% варіантів взяті зовсім не з Instagram. Однак очікувати, що вони впораються краще пошуковиків в браузері і знайдуть те, що ви не змогли відшукати, використовуючи, не варто.

На жаль, іноді, навіть спробувавши всі перераховані вище методи, знайти Instagram за фото не виходить. Це можна пояснити кількома причинами:

 • аккаунт, який ви шукайте, є приватним, що автоматично робить все фото на сторінці захованими від користувачів, які не є передплатниками сторінки;
 • сторінка була вилучена власником або тимчасово (назавжди) заблокована адміністрацією Instagram;
 • власник сторінки видалив фотографію, по якій ви намагаєтеся знайти його аккаунт;
 • людина, яку ви шукайте, що не був зареєстрований в програмі Instagram і ніколи не викладав туди свої знімки.

Сьогодні Instagram — це популярна соціальна мережа з сотнями мільйонів акаунтів. Знайти сторінку, використовуючи фото, хештег або геотегов тут досить складно. І, якщо ви не знаєте назву облікового запису, процес його пошуку ускладнюється в кілька разів. У той же час, використовуючи деякі хитрощі, про які ми розповіли вище, ви можете знайти людину в Instagram за фото за кілька хвилин.

Поделиться