Напевно Вам, так як і мені вже набридла реклама в браузерах. Гаразд, якщо це красиво оформлені банери, які не нав’язливі, але буває як зайдеш на сайт, а там суцільний мурашник всього (спливаючі вікна, банери, настирливі елементи). Намагаєшся закривати всю цю красу, а вона вискакує ще більше.

Реклама розвивається швидкими темпами, не тільки на вулиці, а так само і в інтернеті. Але відмінність реклами на вулиці або в під’їзді в тому, що Ви можете йти і не звернути уваги на неї, а в інтернеті вся реклама зразу кидається в око.

Так як Google Chrome займає досить таки велику частку ринку, залишається актуальним питання реклами та як її прибрати.

Виділяють декілька способів за допомогою яких можна відключити рекламу в гугл хром:

  1. Відключити за допомогою налаштувань даного браузера.
  2. Використовувати додаткові розширення Adblock і Adblock Plus.
  3. Встановити розширення Adguard.
  4. Встановити антивірус і включити захист інтернет.

Переходимо до перегляду відео, в якому викладені всі вище перераховані методи:

Вікдлючити рекламу за допомогою нашалтуваннь  браузера Google Chrome

Відкриваємо браузер і знаходимо праворуч кнопку «Налагодження та управління Google Chrome», у випадаючому списку шукаємо пункт «Налаштування» і натискаємо на нього.

Налаштування браузера Google Chrome
Налаштування браузера Google Chrome

Далі Вас перекине на сторінку налаштувань. Внизу сторінки повинен бути пункт «Показати додаткові налаштування», а може і не бути.

Додаткові налаштування
Додаткові налаштування

У кого є даний пункт, натискаємо на нього і бачимо, що розкривається повний список налаштувань. У кого даного пункту немає, значить настройки вже розкриті. Опускаємося нижче, шукаємо особисті дані «Налаштування контенту» і натискаємо на цю кнопку.

Настройки контента
Настройки контента

Після того як Ви натиснули на кнопку у вас з’явиться, вспливе вікно або сторінка. Немає різниці шукаємо пункт спливаючі вікна і ставимо галочку на «Блокувати спливаючі вікна на всіх сайтах (рекомендується)». Тепер можна натиснути «Готово».

Блокувати вспливаючі вікна
Блокувати вспливаючі вікна

Тепер вам не будуть заважати спливаючі вікна, так як браузер їх буде самостійно усувати

К содержанию ↑

Використання розширень Adblock і Adblock Plus

Для початку відкриваємо цей браузер, в правому верхньому кутку натискаємо «Налагодження та управління Google Chrome«, у випадаючому списку натискаємо на пункт «Налаштування».

Налаштування Google Chrome
Налаштування Google Chrome

Далі перекине на сторінку налаштувань, де потрібно вибрати «Розширення» і внизу натиснути «Інші розширення».

Вкладка Додатки
Вкладка Додатки

Тепер Вас перекине на сторінку інтернет-магазину розширень від Google. Тут в пошуковому рядку прописуємо Adblock і натискаємо «Enter». У появімшевся списку вибираємо наш додаток і натискаємо кнопку «Безкоштовно». У спливаючому вікні, якщо буде натискаємо «Додати».

Adlock блокувальник реклами
Adlock блокувальник реклами

Після виконаних цих кроків, розширення встановиться в вашому браузері і можна буде побачити іконку програми вгорі праворуч.

Розширення встановилося
Розширення встановилося

Натискаємо правою кнопкою миші на іконку і вибираємо «Налаштування». На вкладці «Загальна» нічого не змінюємо, переходимо на вкладку «Списки фільтрів» і ставимо галочку «Захист від шкідливих програм», інше залишаємо без змін.

Налаштування Adblock
Налаштування Adblock

Можете подивитися всі вкладки і вибрати настройки які можуть Вам підійти, я ж навів приклад стандартної настройки, якою користуюся сам.

Тепер розширення працює і при появі реклами на сторінках сайту, вона буде блокуватися. Кількість заблокованої реклами, можна побачити біля значка, квадратик з цифрою.

Кількість реклами заблокованої розширенням
Кількість реклами заблокованої розширенням

Установка Adblock Plus аналогічна, просто треба повторити всі вище описані кроки.

К содержанию ↑

Установить расширение Adguard

Переходимо по ссилці:

http://adguard.com/ru/adguard-adblock-chrome/overview.html

і натискаємо кнопку «Встановити Adguard». Вас перекине в інтернет-магазин Google, де потрібно натиснути на кнопку «Безкоштовно» і потім, якщо вилетить спливаюче вікно натиснути кнопку «Додати».

Інтернет-магазин Google Chrome
Інтернет-магазин Google Chrome

Розширення встановилося і ви можете побачити зелену іконку вгорі праворуч. Тепер правою кнопкою миші натискаємо на значок і вибираємо пункт «Налаштування».

Налаштування Adguard
Налаштування Adguard

Вас перекинуло в налаштування розширення. Там де горять кнопки зеленим за замовчуванням залишаємо і ще вмикаємо в пункті Антифішинг «Захист від фішингових і шкідливих сайтів».

К содержанию ↑

Антивірус и веб захист

Можна встановити антивірус і в ньому включити захист інтернету. Досить таки хороший варіант, у мене стоїть AVG антивірус, який блокує велику кількість реклами. Так він ще і безкоштовний, але можна поставити ліцензію і використовувати його на повну.

Скинути всі налаштування браузера

Як правило 4 способи які вище опису повинні допомогти позбутися від різного роду реклами в Google Chrome. Але не завжди таке буває, реклама на деяких сайтах може проскакувати.

Що б очистити браузер від шкідливих доповнень, куки файлів і т.д., необхідно скинути налаштування браузера. Для цього необхідно в правому верхньому куті знайти кнопку меню (3 смужки) і в списку, що випадає знайти пункт «Налаштування». Далі внизу сторінки знайти пункт «Показати додаткові налаштування» і натиснути на нього.

У списку, в самому низу шукаємо пункт «Скинути настройки» і натискаємо на нього. Після натискання з’явиться вікно в якому можна побачити, що будуть скинуті повністю всі налаштування, а так само почищений кеш і куки.

Скинути налаштування в Google Chrome
Скинути налаштування в Google Chrome

Якщо Вас все влаштовує, то натискаємо на кнопку «Скинути» і чекаємо пару секунд. Робиться це спеціально для того, що б очистити повністю браузер бо можливо в цих файлах загубилася реклама і вона просто автоматично показується.

Поделиться