Крок людства в світ цифрових технологій супроводжувався небувалим збільшенням обсягу реклами, розрахованого на одного користувача. І це не дивно, оскільки в наш час навіть у маленької дитини є при собі сучасний смартфон з цілою низкою програм і розширень, які заробляють за рекламних оголошень. Також до них можна приплюсувати веб-ресурси з їх надокучливими повідомленнями. Однак навіть з такої, здавалося б, безнадійній ситуації можна вибратися. У цій статті ви дізнаєтеся, як відключити рекламу на телефоні.

Звичайно, набридливої може бути не тільки офіційна реклама. Кілька років тому з’явився новий різновид спливаючих рекламних оголошень (виключно на операційній системі Android), які маскувалися як системні програми, що дозволяло їм залишатися невидимими для антивірусного програмного забезпечення.

Тільки старі версії Android мають вразливість до цього виду вірусу. До того ж заразити їм свій телефон можна тільки, якщо завантажити APK-файл зі стороннього ресурсу. Як ви розумієте, краще так не робити, а просто завантажувати офіційні версії додатків з Play Market. Тоді вам і не знадобиться дізнаватися, як прибрати спливаючу рекламу не Android.

К содержанию ↑

Як прибрати рекламу не телефоні Android

Слід розуміти, що відключити рекламу не телефоні Android повного виходу у тому випадку, якщо ви користуєтеся безкоштовними додатками з Play Market. Це єдиний спосіб для розробника отримати прибуток. Більшість програм мають платні версії, які позбавлені рекламних оголошень. Тому, якщо вас так дратують спливаючі банери, краще заплатити за користування певними додатками.

Віруси, про які згадувалося вище, інтегруються безпосередньо з операційною системою вашого телефону (прямо в Root). Вони не приносять доходу офіційних розробників, а всього лише допомагають нажитися на вас різноманітним махінаторам і шахраям.

Для тих, кого цікавить, як прибрати спливаючу рекламу не Android, є такі варіанти дій:

 • відключення пуш-повідомлень від інтернет-ресурсів на Google Chrome;
 • відключення спливаючих рекламних повідомлень;
 • відключення вірусної реклами на вашому телефоні.

Також в статті мова піде про програмах-блокувальники , які допоможуть вам відключити рекламу не телефоні Android.

Як прибрати спливаючі рекламні оголошення на Android

Якщо ви користуєтеся певним додатком на своєму телефоні, але вам набридло постійно закривати повідомлення від нього (цим, наприклад, грішить мобільний додаток від Facebook), то у вас є можливість відключити ці повідомлення в настройках свого гаджета. Порядок дій дуже простий:

 1. Заходимо в настройки смартфона і натискаємо на розділ «Додатки та повідомлення».
 2. У цьому розділі ви можете налаштувати на його повідомлень прямо на екрані блокування. Корисна річ для тих, хто часто фільтрує інформацію з безлічі різних джерел.
 3. Переходимо в «Управління повідомленнями». Тут ви побачите список програм на своєму смартфоні і їх статус відображення повідомлень. Це функція дозволить вам зберегти спливаючі повідомлення від корисних програм і відбракувати непотрібні.

Також ви можете відключити спливаючі вікна, налаштувавши режим «Не турбувати».Це можна зробити, клацнувши по розділу «Звуки і повідомлення» в настройках свого смартфона. Одним натисканням клавіші ви можете відключити абсолютно всі повідомлення, додати в виключення звук і вібрацію від будильника або окремо налаштувати список винятків для особливо важливих додатків.

Також у вас є можливість відключити всі докучливі повідомлення, навіть не заходячи в настройки свого телефону. Для цього потрібно просто під час відображення повідомлення затиснути його на кілька секунд, після чого з’явиться меню, в якому ви зможете виконати всі необхідні дії.

Як відключити пуш-повідомлення від інтернет-ресурсів в мобільному Google Chrome

Сучасні мобільні інтернет-оглядачі не так давно отримали можливість відображати пуш-повідомлення від сторінок. Тепер практично кожен ресурс, який ви відвідуєте, пропонує вам погодитися на розсилку повідомлень. Деякі користувачі не розуміють на що погоджуються, інші — можуть випадково натиснути клавішу, яка підтверджує розсилку повідомлень. У цьому розділі ви дізнаєтеся, як прибрати рекламу на смартфоні від різних інтернет-ресурсів.

Для цього вам знадобиться виконати такий порядок дій:

 1. Відкриваємо Google Chrome на вашому смартфоні.
 2. Переходимо в Налаштування.
  Google Chrome
  Google Chrome
 3. Шукаємо і клацають по розділу «Сповіщення».
 4. Внизу буде знаходитися підрозділ «Дозволені», де буде відображатися список всіх сайтів, яким дозволені пуш-повідомлення.
  включити повідомлення
  включити повідомлення
 5. Щоб заборонити розсилку натискаємо на назву сайту, потім на клавішу «Сповіщення», після чого натискаємо «Блокувати».

Як прибрати вірусну рекламу на Android

Найчастіше вірусна реклама починає відображатися на вашому телефоні після того, як ви завантажили і встановили певний додаток (частіше за все не з офіційного джерела).Як визначити, що це не офіційна реклама? Дуже просто, оголошення, які будуть приносити прибуток безпосередньо розробникам софта, будуть показуватися виключно під час перебування в програмі. Якщо у вас з’являється реклама на екрані блокування, то у вашому пристрої завівся рекламний вірус. Зараз ви дізнаєтеся, як прибрати рекламу на телефоні Android від шахраїв.

Найпростіший спосіб виявити джерело реклами — це завантажити безкоштовний додаток AirPush Detector.

AirPush Detector
AirPush Detector

Програма не виділяється широким функціоналом. Єдина її мета — це показати вам джерело проблеми, щоб ви його видалили. Додаток займає дуже мало пам’яті і при цьому практично не навантажує оперативну пам’ять на відміну від великих антивірусів.

Запускаємо телефон в безпечному режимі

Також відмінним способом відключити рекламу на телефоні Android є запуск гаджета в безпечному режимі. Для цього затисніть кнопку вимикання. Після цього з’явиться меню, де буде клавіша перезавантаження системи в безпечному режимі. Працювати будуть тільки системні програми, так що спливає реклама вас не потурбує. У спокійній обстановці ви зможете змінити права доступу для окремих додатків (у тому числі і адміністративні права).

Щоб змінити права доступу на телефоні Android, необхідно зайти в розділ «Безпека» в налаштуваннях вашого гаджета. Ви зможете самі обмежити можливості програми у вашій операційній системі: видалити зайві права і відключити агресивну рекламу. Для цього беремо список програм, які ви отримали від AirPush Detector, і відбираємо у них права доступу. Слід розуміти, що деякі програми можуть негативно сприйняти таке обмеження і назовсім перестати працювати. У такому випадку радимо вам знайти аналог без агресивної реклами.

Відключення реклами за допомогою App Ops

Можливості безпечного режиму не завжди можуть допомогти. Деякі вірусні програми можуть уникнути його впливу. В цьому випадку ви можете скористатися App Ops — інструментарієм, який також має можливість видаляти права доступу додатків.

App Ops
App Ops

Однак в нових версіях операційної системи Android App Ops доступний тільки користувачам з root-правами. Якщо ви не бажаєте чіпати прошивку вашого телефону, то аналогічні функції може виконати програма Advanced Permission Manager.

Використовуємо «Менеджер програм»

Якщо попередні способи не дали вам відповідь на питання, як прибрати рекламу на телефоні Android, то існує ще один варіант, який допоможе вам видалити додаток-джерело агресивної реклами — це стандартний Менеджер програм, який вбудований в абсолютно будь-яку модель телефону.

Заходимо в Настройки телефону, потім шукаємо і клацають по розділу «Додатки».Нескладно здогадатися, що тут знаходиться список всіх програм, встановлених на гаджет. Знайдіть і видаліть (або вимкніть) всі програми, які вам висвітлив AirPush Detector.

Як видалити вірус з телефону

Багато вірусні програми навіть після видалення з пам’яті телефону можуть залишати слід в операційній системі. У вас можуть продовжувати висвітлюватися рекламні повідомлення або телефон буде навантажувати понад норму. В цьому випадку допоможе установка якісного антивірусного ПО, який може видалити вірус і суттєво підвищити безпеку смартфона від шкідливого програмного забезпечення.

Блокувальники реклами на Android

Якщо ви користуєтеся безкоштовними додатками з Google Play, то швидше за все під час роботи програми на вашому екрані з’являється велика кількість рекламних оголошень.Таким чином розробники софта отримують можливість заробити собі на життя. Якщо вам сильно набридають подібні повідомлення, ви можете купити платну версію програми. Це буде самий чесний спосіб, за допомогою якого ви зможете подякувати розробника за виконану роботу. Однак, якщо у вас немає такої можливості, ви можете завантажити один з блокувальників реклами.

До числа найпопулярніших блокувальників реклами на Android відносяться:

 • Adblock Plus;
 • Adguard.

AdBlock Plus

В першу чергу назва цієї програми відомо, як розширення для десктопних веб-оглядачів.В якості окремого додатка на Android Adblock Plus вийшов тільки в 2012 році.

Через деякий час Google видалило всі блокувальники в Play Market через порушення правил, тому зараз встановлювати подібні програми найкраще через офіційні ресурси.Там же ви знайдете коротку інструкцію з налаштування.

AdBlock Plus
AdBlock Plus

AdBlock Plus повністю фільтрує інтернет-з’єднання. Вам не знадобиться зависати в налаштуваннях програми, воно само підбере оптимальні параметри. Єдине, на що слід звернути увагу, це заборона / дозвіл на відображення маленьких рекламних банерів (наприклад, тих, які займають лише частину екрану смартфона) і настройку Білого списку. AdBlock Plus працює у фоновому режимі, що дозволяє блокувати рекламу не тільки в браузерах, але і в умовно-безкоштовних додатках.

AdBlock працює також в Browser
AdBlock працює також в Browser

Існує розширення цього плагіна для мобільної версії Firefox. Також можливості програми вбудовані в веб-оглядач від компанії розробника — AdBlock Browser.

Adguard

Adguard
Adguard

Ця програма вважається найбільш функціональним блокувальником на Android. Воно не тільки блокує набридливу рекламу, але і виступає в якості брандмауера і перешкоджає фішингових махінацій.

Adguard дозволяє користувачеві налаштувати кожен аспект відображення реклами на вашому смартфоні. Ви можете повністю заблокувати інтернет-з’єднання для окремих додатків, налаштувати Білий і Чорний список інтернет-ресурсів. Однозначним перевагою програми є можливість працювати як в VPN , так і проксі-сервера HTTP. Також користувач має можливість налаштувати алгоритм блокування реклами. Всього їх існує три види:

Adguard дозволяє користувачеві налаштувати кожен аспект
Adguard дозволяє користувачеві налаштувати кожен аспект
 • якісний (фільтрує всі);
 • швидкий (фільтрує всі, крім контенту, який знаходиться безпосередньо на сторінці);
 • Японська (фільтрує виключно рекламні оголошення).

Якщо вас цікавить, як відключити рекламу на телефоні Android, то програма Adguard є одним з найбільш ефективних способів зробити це. Однак за якість треба платити.Ліцензія на один рік буде коштувати користувачеві 90 гривень, довічна ліцензія — 210 грн.

Adguard на телефоні Android
Adguard на телефоні Android

Крім цих двох додатків високою якістю і широким функціоналом відрізняються такі програми:

 • NetGuard — це більше мобільний файрвол, проте в ньому також присутні настройки правил для додатків і можливість налаштувати фільтрацію мережевого трафіку. В Play Market знаходиться тільки версія з брандмауером. Щоб повністю активувати програму, необхідно виконати певні дії.
 • DNS66 — невелика утиліта, яка працює на VPN. Фільтрує трафік тільки під час активності телефону. При переході в сплячий режим перестає діяти. При включенні телефону потрібно кожного разу знов активувати програму.
К содержанию ↑

Як прибрати рекламу на телефоні iPhone

Телефони від яблучної компанії традиційно вважаються більш безпечними, ніж гаджети на ОС Android. За безпеку користувачі iPhone заплатили можливостями настройки. Зате IOS практично не має вразливостей для вірусів. Тому головною проблемою цієї операційної системи є наявність безлічі набридливих рекламних оголошень, які значно псують враження від користування пристроєм.

Як ви вже, напевно, зрозуміли, в цьому розділі ви дізнаєтеся, як відключити рекламу на телефоні iPhone.

Деякі рекламні повідомлення в Safari (веб-оглядач від Apple) особливо дратують. Це стосується спливаючих банерів, які не тільки повністю закривають відвідану веб-сторінку, але і перенаправляють користувача на сторонні інтернет-ресурси або самостійно відкривають App Store з рекламованим додатком.

Всього в Safari існує три види рекламних банерів:

 1. Звичайні банери, які розміщуються по краях веб-сторінки. Найчастіше вони не несуть особливого незручності користувачам, тому багато їх навіть не помічають.
 2. Спливаючі банери, які закривають всю сторінку. Вони в свою чергу діляться на два типи. Перший тип відображається деякий час (найчастіше кілька секунд), після чого перенаправляє користувача на затребуваний інтернет-ресурс. Другий — відкривається назовсім, при його закритті Safari відкриває сайт з рекламованим продуктом.
 3. Останнім видом банерів в Safari є відверто шкідливі оголошення, які перекривають доступ до сайту і вимагають у користувача перерахувати певну суму грошей.Незважаючи на більш високий рівень безпеки в IOS також зустрічаються такі махінації.

В IOS у користувача немає такої свободи як в Android. Тому кількість методів, якими можна скористатися також обмежена. Фактично, єдиним способом відключити рекламу на телефоні iPhone є установка спеціальної програми блокувальника. Для цього буде потрібно виконати такий порядок дій:

 1. Зайдіть в App Store і скачайте програму-блокувальник (про найпопулярніші блокувальник для IOS читайте нижче).
 2. Після того, як програма встановилася на ваш телефон, зайдіть в Настройки.
 3. Там знайдіть і клацніть по розділу Safari, а після використовуйте клавішу «Правила блокування контенту.
 4. Поставте галочку навпроти назви програми, з якою нещодавно завантажили.

Популярні блокувальники для iPhone

Ви вже розібралися, як прибрати спливаючу рекламу на iPhone. Залишилося зробити одне незначне, але, можливо, головна дія — вибрати програму-блокувальник. До найпопулярніших блокировщикам на яблучної операційної системи належать:

 • Crystal;
 • 1Blocker;
 • Purify;
 • AdBlock.

Crystal

Crystal
Crystal

Популярний блокувальник, який придбав велике поширення останнім часом. Одним з головних плюсів програми є можливість простого налаштування «Білого списку». Ця функція дозволяє відключити дію блокувальника на певних сайтах, де реклама не набридлива і власникам яких ви б хотіли допомогти.

Crystal завантаження сторінки
Crystal завантаження сторінки

При цьому Crystal не блокує рекламні оголошення, які займають лише частину екрану смартфона (перший тип банерів. Це дозволяє зберегти баланс між зручністю користувачів і бажанням розробника ресурсу заробити.

1Blocker

Один з найбільш функціональних блокувальників, які доступні для скачування в App Store. Доступні гнучкі настройки відображення реклами. Користувач може:

1Blocker
1Blocker
 • налаштувати використання cookies;
 • настроїти повідомлення від Facebook або Twitter;
 • блокувати порнографічний контент (функція, яка особливо стане в нагоді відповідальним батькам);
 • настройка Білого і Чорного списку.

Безкоштовна версія програми доступна з досить обмеженим функціоналом. Однак, якщо ви хочете використовувати абсолютно всі функції додатка, то ціна приємно вас здивує.

Purify

Один з найпростіших і легких програм-блокувальників. Функція по суті одна — блокувати спливаючі вікна. Є кілька додаткових функцій, які включають такі дії:

Purify iphone
Purify iphone
 • настройка блокування зображень;
 • настройка блокування скриптів;
 • настройка блокування шрифтів;
 • настройка Білого списку за допомогою однієї клавіші.
Purify
Purify

Якщо цих функцій вам вистачає, то Purify безумовно є вашим вибором. Дана програма — це один з найпростіших способів заблокувати спливаючі рекламні оголошення на iPhoneі оптимізувати мобільний трафік.

AdBlock

Досить оригінальний додаток, яке використовує VPN, щоб повністю блокувати рекламу на вашому пристрої. Однозначним плюсом AdBlock є можливість блокування реклами навіть в встановлені програми. Це дозволить вам заощадити час і гроші, хоча і позбавить розробників додаткового доходу.

AdBlock
AdBlock

Отже, ви дізналися, як прибрати спливаючу рекламу на телефоні , яка набридає вам своєю присутністю. Як бачите, рекламою користуються не тільки чесні розробники, а й досвідчені шахраї, які намагаються заробити за допомогою чужої праці. Будьте пильні, качайте програми лише з перевірених джерел (найкраще з Google Play і App Store). Обов’язково регулярно перевіряйте телефон на наявність вірусів і програм-джерел вірусної реклами.

Поделиться