Відгуки та коментарі одна зі складових, того, що блог розвивається і поповнюється новим контентом, який цікавий користувачам. Якщо для розкрученого сайту, блогу коментарі і відгуки не проблема, так як нові статті одразу отримують приплив нових відвідувачів, то для молодого ресурсу проблема стоїть гостро. На більшості молодих сайтів, статті не коментуються і доводиться застосовувати методи, які сприятимуть цьому. Самому сидіти і писати відгуки марно і довго, та й взагалі не практично. Рішення цієї проблеми я вже розглядав раніше в статті:

3 біржі коментарів для вашого ресурсу.

Сьогодні ж я хочу розглянути таку біржу як Qcomment, але для початку давайте розберемося, чому коментарі так важливі на сайті.

К содержанию ↑

Чому наявність коментарів необхідно на блозі

 1. Підвищується авторитет статті і всього ресурсу в цілому.
 2. Пошукові системи люблять часте оновлення контенту на сторінках. Як правило при коментуванні бувають виникають цілі дискусії які можуть нарахувати не одну тисячу символів і це позитивно позначається на становищі сторінки в ТОПі.
 3. Збільшуються поведінкові чинники. Відвідувач після прочитання статті і побачивши велику кількість коментарів, захоче з ними ознайомитися.
 4. Відвідувачі задають питання, на які автор блогу або відвідувачі можуть дати відповідь, який буде корисний великому колу людей.
 5. Можна формувати свою базу для e-mail розсилки, на сайтах, де необхідно при коментуванні залишити своє ім’я та пошту.
К содержанию ↑

Біржа Qcomment і особливості роботи з нею

Qcommentбіржа для покупки коментарів, а так само для просування в соціальних мережах. Крім коментарів, можна замовити покупку, репоста, лайків, ретвітів, а так само додавання передплатників в ваші групи вконтакте facebook, фоловерів в твіттер. Якщо необхідно збільшити кількість переглядів вашого відео на youtube, то можете так само скористатися сервісом.

Що стосується цін на послуги, то Ви їх можете подивитися на сайті в розділі «Тарифи». Всі зміни на сервісі можете дивитися в розділі «Новини».

Спосіб створення проекту для оформлення замовлення

Для початку необхідно зареєструватися на сайті і підтвердити реєстрацію поштою. Після виконаної процедури заходимо в особистий кабінет і натискаємо на меню, що знаходиться зліва вгорі. У випадаючому списку вибираємо «Мої проекти».

Qcomment - биржа для покупки комментариев
Qcomment — біржа для покупки коментарів

Тепер будемо створювати новий проект, для цього в правому кутку натискаємо зелену кнопку «Створити проект». На зображенні у мене вже є кілька проектів, не зважайте на це увагу.

Создать проект
Створення проекту

На наступній сторінці необхідно вибрати послугу, яку хочемо замовити. У нашому слузі це «Коментарі, відгуки, наповнення форумів».

Комментарии, отзывы, наполнение форумов
Коментарі, відгуки, наповнення форумів
К содержанию ↑

Налаштування проекту

На сторінці можна побачити вкладки, які будемо розбирати по порядку.

Вкладка «Основні».

 • Зліва, необхідно ввести назву проекту (автор, який буде виконувати завдання буде його бачити). Я якщо купую коментарі, то роблю назву «Коментарі loleknbolek.com».Так само необхідно ввести домен сайту і тематику.
 • У правій колонці вибираємо «Тариф», їх тут досить таки багато. Що стосується надбавки, я ніколи її не ставлю, так як і без надбавки автори замість 150 символів, пишуть по 150-200 символом.
 • Пункт премодерація коментарів на ваш розсуд, я ж завжди публікую коментарі на сайт, якщо, щось не влаштовує трохи підправляти.
 • В поле «Завдання авторам», пишемо завдання, на яких посиланнях залишити коментарі, які ключові слова необхідні бути і т.д.
Вкладка “Основные”
Вкладка «Основні»

Вкладка «Додаткові».

 • Тут необхідно задати групу , як правило якщо у вас кілька сайтів на які необхідно закуповувати коментарі, то можна під кожен з сайтів зробити свою групу і туди відправляти проекти, які йому відповідають.
 • Далі вибираємо мову коментаря, команду авторів і повідомляти про нові заявках (зручно, я використовую).
 • Справа, вибираєте типи коментарів які необхідні.
 • Відкладений запуск проекту — використовується якщо необхідно запускати проект не сьогодні а не багато пізніше. Як йдеться на майбутнє.
 • Час, в яке проект буде припинений — якщо необхідно кілька днів розміщувати коментарі та відгуки і призупинити їх в потрібний час, то вказуємо число, місяць, рік.
Вкладка “Дополнительные”
Вкладка «Додаткові»

Вкладка «Обмеження».

Використовується дана вкладка, що б поставити обмеження на публікацію коментарів на сайті. Тут нічого складного і я думаю самі розберетеся.

Вкладка «Сторінки».

Необхідно вказати сторінки з якими можна буде працювати автору. Можете скопіювати з вкладки «Основні» рядок «Завдання авторам».

Вкладка «Геотаргетинг».

Вибираємо авторів з певних країн.

В самому кінці натискаємо кнопку «Створити проект».

Создать проект
створити проект

Розібралися з найголовнішим. Тепер можна поповнювати рахунок і запускати проект.

Для початку визначтеся скільки коментарів Ви будете купувати. Коли визначилися порахуйте скільки на це піде грошей і поповнюйте баланс. Для того, що б його поповнити необхідно натиснути зверху на іконку рубля і вас перекине на сторінку, де можна здійснити поповнення.

Пополнение счета
Поповнення рахунку

Грошики на рахунок отримали, тепер запускаємо проект. Натискаємо на кнопку «Оплатити», вводимо кількість відгуків які будемо оплачувати і натискаємо кнопку «Купити». Ура, тепер можна чекати, коли автори побачать завдання і почнуть його виконувати.

Оплатить проект
оплатити проект

Якщо автор приступить до виконання роботи або завершить її, то це можна буде побачити тут:

работа автора (в процессе, выполнена)
робота автора (в процесі, виконана)

Налагодження та запуск проекту завершені.

Можу ще сказати, то що на сайті Qcomment доступна досить таки не погана партнерська програма. Якщо ви запросите замовників, то будете отримувати 20% від їх витрат, якщо авторів, то 10% від їх прибутку. Досить таки непогано.
Дивіться, розбирайтеся. Ми розглянули, тільки не більшу частину, насправді ще на сервісі безліч можливостей і функцій, якими можна скористатися, але так як у нас тема була пов’язана з відгуками і коментарями, то я статтю присвятив саме цьому.

Задавайте питання в коментарі, якщо комусь не ясно щось. Будемо раді відповісти і допомогу. З вами був сьогодні Bolek, всім спасибі.

Поделиться