Для чого потрібен хостинг і що таке хостинг взагалі? Послуга хостингу — це можливість за певну плату розмістити Вашу інформацію на сервері хостера. Це можуть бути файли або бази даних вашого онлайн-проекту або картинки відео, файли які містять інформацію. Після розміщення інформації під Ваші дані буде виділено певну ділянку дискового простору, який весь час перебуває в мережі. Завдяки цьому Ваш ресурс стане доступним для відвідувачів цілодобово.

Що таке хостинг і як його вибрати?
Що таке хостинг і як його вибрати?

По суті, такий сервер дуже нагадує простий комп’ютер, але на ньому задані певні параметри роботи зі спеціальним програмним забезпеченням.

Коли інтернет тільки з’явився (початок 90-х років), в нашій країні послуги хостингу коштували шалені гроші, а вебмастера часто були змушені використовувати для розміщення своїх сайтів свій комп’ютер.

Читати: 7 кращих безкоштовних хостингів для сайту з php і mysql

На ньому встановлювали серверне програмне забезпечення. Комп’ютер повинен був бути постійно бути включеним і сполученим з інтернетом за допомогою кабелю! Ви тільки уявіть: для того, щоб клієнт цілодобово міг мати можливість побачити Вашу інформацію, Ваш комп’ютер теж мав би працювати цілодобово! Але і це ще не все: постійний IP-адреса потрібно було купити у свого інтернет-провайдера. На щастя, прогрес не стоїть на місці, і все це кануло в лету. Тепер послуги хостингу настільки знизилися в ціні, що доступні будь-якому веб-майстру.

К содержанию ↑

Як вибрати хостинг для сайту: критерії при виборі

Платний хостинг для сайту має кілька важливих параметрів, які визначають вибір хостераі вибір тарифу для цього хостера. Перш за все, визначитеся, який проект Вам належить зробити. В цьому відношенні сайти і відповідні їм хостери діляться на дві великі групи:

 1. Прості ресурси, які включають звичайні HTML-сторінки . Для того щоб працювати з ними, Вам не буде потрібно підтримка РНР і спеціалізованих баз даних. Тут Ви сміливо можете використовувати будь-який хостинг.
 2. Але створені на основі системи управління сайтами (CMS) інтернет-проекти вимагають підтримки мови РНР, на якому пишеться велика частина CMS (це SMF, WordPress, Joomla), а також вимагають можливості створення баз MySQL.

Усі платні хостинги мають необхідні Вам тарифні плани, завдяки чому Ви зможете звертатися в службу технічної підтримки з питання можливості роботи на даному тарифі вашого движка ще на етапі знайомства з самими тарифами.

Так Ви вирішите відразу два завдання:

 1. Перевірите оперативність відповідей служби технічної підтримки;
 2. Переконайтеся в правильності зробленого вами вибору тарифного плану.

А для того, щоб більш об’єктивно перевірити оперативність роботи техпідтримки, звертайтеся до них із запитаннями в вихідні або в нічний час! Не нехтуйте цією порадою, бо показник оперативності роботи персоналу — важливий аргумент у прийнятті рішення щодо вибору того чи іншого хостингу. Якщо на Ваше питання, поставлене в суботу, відповідають в понеділок вранці, відразу відмовляйтеся від ідеї взяти в оренду хост цього провайдера. Справа в тому, що з Вашим проектом з вини обладнання або програмного забезпечення хостера може (не дай Бог звичайно!) Щось трапитися у вихідні, в результаті він буде недоступний відвідувачам не тільки всі вихідні, а й частина понеділка. Це може зіпсувати ставлення відвідувачів до хостингу або навіть спровокувати песимізація у пошукових систем.

Запам’ятайте одне з ключових правил успішного просування інтернет-проектів: Ваш ресурс повинен бути видно відвідувачам 24 години на добу і 33 дні на місяць, а також дуже оперативно завантажуватися (ще один плюс на вашу користь) .Скорость завантаження впливає на прихильність відвідувачів і пошукових систем , адже і тим, і іншим дуже подобаються швидкі сайти!

Читати:  Швидкість завантаження сайту, перевірити і збільшити її

Цікаво відзначити, що деякі хостери не уявляють віртуального ресурсу, а лише дають можливість орендувати хостинг і поставити у них свій сервер. Найбільш наочний приклад — це www.di-net.ru.

Як би там не було, ми не рекомендуємо Вам проплачувати хостинг відразу на кілька місяців вперед. Якщо Вам запропонують значну знижку, не робіть цього! Якщо Вам не сподобається цей хостинг, не факт, що Вам повернуть гроші. А якщо і повернуть, то це буде справжньою нервуванням. Тому найбільш оптимальним варіантом буде заплатити за один місяць (менше не вийде), а потім всебічно вивчити і оцінити хостинг. Коли Ви переконаєтеся, що він Вам підходить, сміливо проплачувати на кілька місяців і отримуйте заслужену знижку.

Також відзначимо додаткові, але не менш важливі параметри, за якими розрізняються тарифи хостерів:

 1. Обсяг дискового простору для розміщення файлів (згідно з умовами конкретного тарифного плану). Як правило, один тарифний план вміщує відразу кілька сайтів.
 2. Кількість трафіку в місяць для будь-яких проектів, розміщених Вами на один обліковий запис.
 3. Кількість сайтів , розміщених в рамках одного аккаунта. Кожен сайт або має своє доменне ім’я , або всі сайти розміщуються на піддоменів основного ресурсу.
 4. Кількість користувачів FTP, що працюють одночасно.
 5. Кількість електронних поштових скриньок і обсяг, який надається для пошти на цьому тарифному плані. Ви самі ставите імена своїх поштових скриньок, застосовуючи панель управління хостингом. В кінцевому підсумку, кожна назва Вашого «мила» буде закінчуватися назвою основного домену.
 6. Число баз даних, а також обсяг місця під ці бази . Одна і та ж база даних часто використовується для різних сайтів, при цьому на кожному з них база має різні префікси. Найбільш оптимальний варіант — для кожного ресурсу, локалізованого в даному тарифному плані, мати свою персональну базу даних.
К содержанию ↑

Огляд платних хостингів

А зараз спеціально для Вас — добірка платних хостингів, 14-ти кращих ресурсів в Україні та Росії. Але спочатку кілька порад про те, як можна самостійно вибрати собі хостинг.

Огляд хостингів України і Росії
Огляд хостингів України і Росії

Звичайно, ідеальний хостинг — це міф , у будь-якого ресурсу є свої «милі особливості». Ми постараємося знайти найбільш підходящий саме для Вас хостинг. Особливу увагу звертайте на найбільш значущі для Вас параметри надаються хостерами послуг.

Щоб вибрати зручний хостинг, застосуєте один з декількох способів.

 1. Дивіться на відгуки, які пишуть про дані сервісах . Іноді, правда, читаючи відгуки, можна ще більше заплутатися. Про будь-якому хостера пишуть як багато хорошого, так і багато поганого. У підсумку зробити остаточний вибір стає не так-то просто.
 2. Спробуйте поспілкуватися з техподдержкой . Якщо вона швидко відповідає і вирішує ваші проблеми, то швидше за все хостинг провайдер хороший.
 3. Для того, щоб ще детальніше дізнатися про ті чи інші хостерах, існують гілки різних форумів та конференцій, які присвячені цій темі. Але такий пошук займає досить багато часу.
 4. Ще один варіант — відстежувати стабільні і успішні проекти (тобто мають високі показники відвідуваності протягом тривалого часу), спостерігаючи, на якому саме хостингу вони знаходяться найчастіше. Такі сайти звертають особливу увагу на здатність хостингу витримати високу відвідуваність, і через них Ви дізнаєтеся, через якого хостера розміщувався той чи інший ресурс. Найпростіший приклад — дізнатися про це з інформації, яка повідомляється в whois для його домену.

На основі нашого власного досвіду рекомендуємо сайт ProGoldHost. У нас залишилися самі позитивні враження про цей ресурс.

К содержанию ↑

Кращі хостинги України

Хостинг в Україні представлений досить широко, тому тут є з чого вибрати. Пропонуємо Вам ознайомитися з добіркою хостингів України (топ-7):

 1. HOSTiQ ( hostiq.com.ua );
 2. «Хостинг Украина» (ukraine.com.ua);
 3. Хостенко ( hostenko.com );
 4. Hostpro ( hostpro.ua );
 5. Хостинг (hostinger.com.ua);
 6. Будь ласка! please.net.ua );
 7. Unixhost ( unixhost.pro ).

Розглянемо докладніше ці хороші хостинги України по порядку.

Огляд платних хостингів України
Огляд платних хостингів України

HOSTiQ

Реєстрація на сайті: hostiq.com.ua .

Даний хостинг має кілька переваг:

 1. Ресурс забезпечує хостинг сайтів будь-якої складності (це можуть бути як односторінкові візитки, так і масштабні новинні портали);
 2. Перевірка доступності доменного імені в різних зонах;
 3. Реєстрація домену на сайті hostiq.com.ua в пару кліків;
 4. Висока швидкість SSD-дисків;
 5. Оперативна реєстрація доменів;
 6. Цілодобова робота відділу технічної підтримки (без вихідних);
 7. Можливість вибирати датацентри в Франції, Нідерландах і США ;
 8. Невисока ціна;
 9. Можливість придбати разом з хостингом SSL-сертифікат, який забезпечує безпеку і безпеку передачі інформації відвідувачів і клієнтів;
 10. Позиціонування сайту в певному регіоні, що дозволяє вибирати домени в чітко обмеженою цільової аудиторії (це часто необхідно в бізнесі ВtoВ).

Стандартна платформа для серверів (Shared, Reseller, VIP) — 1U сервер Supermicro з шестиядерними процесорами Intel Xeon 5, оперативна пам’ять — 16 Гб, чотири жорсткі диски на основі RAID контролера. Річний Аптайм становить 99,5%.

Якщо Ви хочете купити хостинг в Україні за низькою ціною, але при цьому гарної якості, один з кращих варіантів — HOSTiQ .

«Хостинг Украина»

Реєстрація на сайті: ukraine.com.ua .

Позначимо основні переваги цієї компанії:

 • Безкоштовне тестування на протязі 5 днів;
 • Наявність чотирьох видів сайту в залежності від функціоналу ( «сайт SSD», «кращий SSD», «майстер SSD», «експерт SSD»);
 • Місце на диску до 10 гігабайт;
 • Необмежена кількість місць під пошту, сайтів, субдоменів і алиасов (псевдонімів);
 • Цілодобова і цілорічна робота відділу техпідтримки;
 • Можливість вибирати датацентри в Німеччині, США і Франції;
 • Віддалене підключення до MySQL;
 • Доступ к РНРMyAdmin;
 • Підтримка репозиторіїв GIT і SNV;
 • Запуск скриптів за розкладом;
 • Порівняно невелика ціна (найбільш багатий по функціоналу варіант «експерт SSD» має місячну абонентську плату);
 • Високий рівень захисту інформації, який включає:
  • резервне копіювання;
  • антивірусний захист;
  • захист від спам-ботів;
  • захист за допомогою ОТР пристроїв;
  • SMS-авторизацію;
  • захист від підбору паролів CMS.

Цей ресурс входить в число найбільш популярних дешевих хостингів України.

Hostenko

Реєстрація на сайті: hostenko.com .

Позначимо основні особливості цього хостингу:

 1. Дуже швидка реєстрація та створення сайту (займає близько 5-ти хвилин).
 2. Налаштування для роботи з WordPress;
 3. Просте створення сайтів і standalone-блогів на WordPress;
 4. Готові бази даних, Кмітливі конфігураційного файлу;
 5. Чотири види тарифного плану: Single (2 сайта), Triple (10 сайтів), Lucky (25 сайтів) плюс тестовий Trial (один сайт на термін в два тижні);
 6. Проста реєстрація;
 7. Можливість задати питання до відділу технічної підтримки 24 години на добу і 7 днів на тиждень;
 8. Безкоштовний трансфер хостинг-провайдера (якщо у Вас вже є свій сайт);
 9. Хостинг може проводитися на серверах, які розташовані в кількох дата-центрах ( в тому числі в США і Німеччині );
 10.  Регулярне резервне копіювання сайту;
 11.  Надійна система безпеки.

Хостпро

Реєстрація на сайті: hostpro.ua .

Хостинг Hostpro має наступні можливості:

 1. Три основних тарифних плани: «Простий», «Сильний» і «Потужний».
 2. «Простий» ідеально підходить для невеликих сайтів рекламного характеру, а також блогів. Обсяг SSD-диска — 5 Гб, обсяг пам’яті для РНР — 64МБ, є можливість розмістити 2 сайта і наявність cPanel.
 3. «Сильний» підійде для інтернет-магазинів. Обсяг SSD-диска — 15 Гб, обсяг пам’яті для РНР — 128МБ, є можливість розмістити 15 сайтів, в наявності cPanel.
 4. « Потужний » — це тарифний план для масштабних інтернет-проектів, які мають велику відвідуваність. Обсяг SSD-диска — 25 Гб, обсяг пам’яті для РНР — 192МБ, є можливість розмістити 25 сайтів, в наявності cPanel.
 5. До всіх пакетів в подарунок додається домен .com.ua. Зареєструвати його можна тут: hostpro.ua ;
 6. Наявність п’ятиденного тестового безкоштовного режиму;
 7. Технічна підтримка працює цілодобово і цілий рік, в тому числі на вихідних і в свята;
 8. Компанія має за спиною 14 років успішного досвіду роботи;
 9. Наявність безкоштовного необмеженого трафіку;
 10.  Можливість мати необмежену кількість електронних скриньок;
 11.  Система підтримує необмежену кількість піддоменів;
 12.   Є опція управління завданнями за розкладом.

Хостингер

Реєстрація на сайті: hostinger.com.ua .

Сильні сторони цієї компанії:

 • Доступна в будь-який час доби і в будь-який день технічна підтримка;
 • Немає рекламних банерів, спливаючих вікон та ін .;
 • Програма «Сайт Білдер», яка дозволяє створити сайт всього з кілька хвилин. Навіть якщо у Вас зовсім немає досвіду в цій сфері;
 • Є підтримка MySQL і РНР;
 • Компанія створила партнерську програму для залучення нових користувачів. В якості призів пропонується:
  • безкоштовна реєстрація домену;
  • безкоштовна зміна тарифного плану;
  • Грошова винагорода від 5 до 100 доларів.
 • Установка Joomba, форумів і WordPress всього в кілька кліків;
 • Три основних тарифних плани: «Безкоштовний», «Преміум» і «Бізнес»;
 • Пакети «Преміум» і «Бізнес» мають необмежені:
  • место на диске;
  • трафік;
  • кількість сайтів.

Будь ласка!

Реєстрація на сайті: bitte.net.ua .

Компанія «Bitte!» Пропонує наступний функціонал:

 1. Чотири основних тарифних плани: «Сайт», «Майстер», «Експерт» і «VDS / VPS».
 2. Тарифний план «Сайт» має об’єм 5 Гб, безлімітний трафік, місце на один сайт, а також датацентри в Україні та Німеччині.
 3. Тарифний план «Майстер» має обсяг 15 Гб, безлімітний трафік, місце на десять сайтів і датацентри в Україні та Німеччині.
 4. Тарифний план «Експерт»: обсяг 40 Гб, безлімітний трафік, місце на 25 сайтів і датацентри в Україні та Німеччині.
 5. Тарифний план «VDS / VPS» володіє місцем на 30 Гб, трафік на 100 ГБ, місце на необмежену кількість сайтів.
 6. Швидка швидкість (наприклад, середня швидкість відгуку сайту становить 2,4 секунди, тобто вдвічі більше, ніж на більшості інших хостингів);
 7. Поштові аккаунти, FTP-акаунти і субдомени в кількості не обмежені;
 8. Постійний доступ до відділу технічної підтримки;
 9. Кожен тарифний план можна безкоштовно протестувати протягом 5-ти днів;
 10. Невеликі ціни на оренду (100-130 грн. На місяць, річний абонемент — з великою знижкою).

Unixhost

Реєстрація на сайті: unixhost.pro .

Основні характеристики функціоналу:

 1. Стабільна робота в цій ніші на протязі 7-ми років;
 2. Необмежену кількість поштових скриньок, FTP-акаунтів і субдоменів;
 3. Наявність безкоштовного необмеженого трафіку;
 4. Є опція управління завданнями за розкладом;
 5. Є підтримка MySQL і РНР;
 6. Компанія пропонує 4 тарифних плани для хостингу в Європі, 4 тарифних плани для SDD-хостингу в Україні та 3 тарифних плани для SDD-хостингу в США;
 7. Тарифні плани для хостингу в Україні називаються «Start», «Small», «Master» і «Business»;
 8. Тарифний план «Start»: 1 Гб дискового простору, одна база даних і місце для одного сайту;
 9. Тарифний план «Small»: 2 Гб дискового простору, три бази даних і місце для трьох сайтів;
 10.  Тарифний план «Master»: 3 Гб дискового простору, п’ять баз даних і місце для п’яти сайтів;
 11.  Тарифний план «Business»: 5 Гб дискового простору, десять баз даних і місце для десяти сайтів;
 12.  Постійна робота відділу техпідтримки (цілодобово і цілорічно).
К содержанию ↑

Кращі хостинги Росії

Хостинг в Росії затребуваний в рази більше ніж в Україні . Спеціально для Вас ми зробили огляд хостингів Росії і виділили 8 найбільш популярних:

 1. AdminVPS.ru (adminvps.ru)
 2. REG.ru (reg.ru);
 3. Почати ( beget.ru );
 4. McHost ( mchost.ru );
 5. Evrobayt ( eurobyte.ru );
 6. Мобільний хост ( handyhost.ru );
 7. Купертіно ( coopertino.ru ).
 8. Хостинг (hostinger.ru);

Розглянемо кожен по порядку.

Огляд хостингів Росії
Огляд хостингів Росії

AdminVPS

Реєстрація на сайті:  adminvps.ru .

Переваги даного хостингу:

 • Доступна в будь-який час доби і в будь-який день технічна підтримка;
 • Необмежений трафік (добре підійде для великих проектів);
 • Щоденний BackUp даних (не всі хостинги можуть надати дану послугу);
 • Безкоштовний перенесення сайтів з інших хостингів;
 • Велика кількість додаткових послуг, які йдуть безкоштовно (адміністрування VPS, панель управління ISP, базовий захист від DDoS і ін.);
 • Велика кількість спец. пропозицій — оптимізованих тарифів під різні CMS, включаючи Bitrix.

У компанії не тільки велика кількість плюсів, а й тарифів і варіантів. Можна замовити як простий хостинг, так і VPS / VDS або виділений сервер.

Мало того низькі ціни і якісне залізо, що не може не радувати. Працюємо з даними хостингом досить таки давно і можемо його рекомендувати для проектів.

Хостингер

Реєстрація на сайті: hostinger.ru .

Сильні сторони цієї компанії:

 • Доступна в будь-який час доби і в будь-який день технічна підтримка;
 • Немає рекламних банерів, спливаючих вікон та ін .;
 • Програма «Сайт Білдер», яка дозволяє створити сайт всього з кілька хвилин. Навіть якщо у Вас зовсім немає досвіду в цій сфері;
 • Є підтримка MySQL і РНР;
 • Компанія створила партнерську програму для залучення нових користувачів. В якості призів пропонується:
  • безкоштовна реєстрація домену ;
  • безкоштовна зміна тарифного плану ;
  • Грошова винагорода від 5 до 100 доларів.
 • Установка Joomba, форумів і WordPress всього в кілька кліків;
 • Три основних тарифних плани: «Безкоштовний», «Преміум» і «Бізнес»;
 • Пакети «Преміум» і «Бізнес» мають необмежені:
  • место на диске;
  • трафік;
  • кількість сайтів.

REG.ru

Реєстрація на сайті: reg.ru .

Позначимо основні особливості цього хостингу:

 1. Ресурс має п’ять основних тарифних планів: Host-Lite, Host-0, Host-1, Host-2. Host-3;
 2. Тарифний план Host-Lite: простір на диску — 5 Гб, кількість сайтів — 10, панелі управління сервером: Parallels Panel, ISP Manager;
 3. Тарифний план Host-0: простір на диску — 1 Гб, кількість сайтів — 1, панелі управління сервером: Parallels Panel, ISP Manager, cPanel;
 4. Тарифний план Host-Lite: простір на диску — 5 Гб, кількість сайтів — 10, панелі управління сервером: Parallels Panel, ISP Manager, cPanel;
 5. Тарифний план Host-Lite: простір на диску — 7 Гб, кількість сайтів — 20, панелі управління сервером: Parallels Panel, ISP Manager;
 6. Тарифний план Host-Lite: простір на диску — 10 Гб, кількість сайтів — 30, панелі управління сервером: Parallels Panel, ISP Manager;
 7. Всі тарифні плани мають захист від DDoS, подвійну антивірусну перевірку, конструктор сайтів Parallels Web Presence Builder;
 8. Доступна ціна на оренду;
 9. Також на всіх тарифних планах безкоштовно пропонується захист Firewall, доступ по протоколу SSH, доступ до log-files, доступ по протоколу FTP.

Якщо Ви вирішили купити хостинг в Росії недорого, то один з кращих варіантів — це REG.ru.

Початок

Реєстрація на сайті: beget.ru .

Головні особливості хостингу:

 • Тут чотири тарифних плани: Blog, Start, Noble і Great;
 • Тарифний план Blog має 1 Гб місця на SSD, місце на 2 сайта;
 • Тарифний план Start має 3 Гб місця на SSD, місце на 5 сайтів;
 • Тарифний план Noble має 6 Гб місця на SSD, місце на 10 сайтів;
 • Тарифний план Great має 12 Гб місця на SSD, місце на 25 сайтів;
 • Всі тарифні плани мають необмежену кількість баз даних і FTP;
 • Крім того, кожен тарифний план має:
  • Необмежена кількість доменів і піддоменів;
  • Необмежену кількість поштових скриньок;
  • Власну панель управління;
  • PHP 5/4, Perl 5, Python, Zend, phpMyAdmin;
  • SSH, sFTP/FTP доступ;
 • Сервіси доступні для жителів Росії, України, Казахстану та Білорусі.
 • Ціни на оренду коливаються в залежності від тарифного плану;
 • Співпраця з компаніями Intel, Supermicro, Cisco, Juniper, WD, Seagate.

Хостинг Beget увійшов в число найбільш популярних дешевих хостингів Росії.

Макхост

Реєстрація на сайті: mchost.ru . 

Для читачів нашого блогу ми у хлопців з МакХост вибили промо-коди, за якими можна отримати 3 МІСЯЦІ  користування тарифом Мак-4 — БЕЗКОШТОВНО . Детальну інформацію можна подивитися в кінці цієї статті.

Відзначимо основні особливості даного хостингу:

 • Тут три тарифні плани: Мак-4, Мак-8 і Мак-15;
 • Тариф Мак-4: 4 Гб дискового простору, 5 сайтів, 12,5% максимального навантаження;
 • Тариф Мак-8: 8 Гб дискового простору, 15 сайтів, 25% максимального навантаження;
 • Тариф Мак-15: 15 Гб дискового простору, 40 сайтів, 50% максимального навантаження;
 • Всі ці тарифні плани мають:
  • можливість налаштування потрібних модулів і параметрів РНР окремо для кожного сайту;
  • вибір версії РНР окремо для кожного сайту в панелі управління;
  • SSH, FTP;
  • MySQL, phpMyAdmin;
  • Access і Error журнали (логи сервера), а також статистика сервера;
  • управління DNS.
 • Ще одна перевага цього хостингу — необмежений трафік і кількість субдоменів і електронних скриньок;
 • Компанія стабільно працює вже 12 років;
 • Надійне зберігання даних забезпечується дисковими масивами RAID, рівні 1-10.

EuroByte

Реєстрація на сайті: eurobyte.ru .

Розглянемо докладніше хостинг Евробайт:

 • Компанія пропонує місяць безкоштовного хостингу , перш ніж стягувати орендну плату. Це робиться з метою дати клієнту можливість переконатися в якості послуг, що надаються.
 • У разі оплати на довгий період компанія дає бонус (якщо проплатити за 6 місяців — 10%, за рік — 20% від платежу буде нараховано на рахунок клієнта);
 • Цілодобова підтримка, відповідь на Ваше повідомлення піде протягом 10-ти хвилин незалежно від часу доби;
 • Надаються послуги:
  • віртуального хостингу;
  • CMS-хостингу;
  • VIP-хостингу;
  • VDS / VPS.
 • Віртуальний хостинг представлений в чотирьох тарифний планах , вартість — від 159 до 599 рублів, обсяг дискового простору — 3-15 Гб;
 • При цьому всі тарифні плани включають необмежену кількість сайтів і баз даних MySQL, а також SSD-диски;
 • Компанія використовує CloudLinux і FastCGI для того, щоб забезпечити незалежність клієнтів один від одного;
 • Компанія успішно працює з 2010 року.

Проте, на сайті компанії досить бідно представлена ​​інформація як про тарифні плани і серверах.

Клітка-господар

Реєстрація на сайті: handyhost.ru .

Цей проект теж представляє великий інтерес. Розглянемо, які послуги він пропонує:

 • Компанія пропонує хостинг декількох видів:
  • Класичний хостинг;
  • Хостинг для Joomba;
  • Хостинг для 1С-Бітрікс;
  • Хостинг для UMI.CMS;
  • Хостинг для WordPress.
 • Класичний хостинг, хостинг для Joomba і хостинг для WordPress включає п’ять тарифних планів: Host-2-6, мають 1-10 Гб дискового простору, місця на 2-20 сайтів, і максимальне навантаження на сервер від 5% до 23%, при цьому вартість оренди коливається від 75 до 375 рублів на місяць;
 • Є можливість вибрати версію РНР. Представлені наступні версії: 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0;
 • Датацентри розташовані в Росії і Німеччині ;
 • Хостинг для 1С-Бітрікс представлений чотирма тарифами (Bitrix-1 — 4), які мають 1-10 Гб дискового простору, розраховані на 1-10 сайтів, мають трафік на 200-1000 Гб і максимальне навантаження на сервер 9-30%;
 • Компанія є офіційним партнером Бітрікс;
 • Компанія надає гарантований повернення грошей при відмові від послуги за невикористаний період;
 • також є можливість безкоштовного тестування того чи іншого тарифного плану протягом 10-ти днів;
 • Крім хостингу, Handyhost розвивається ще в трьох напрямках:
  • VPS на платформах Windows и Linux;
  • реєстрація доменних імен;
  • оренда виділених серверів.
 • І, звичайно ж, цілодобова і цілорічна підтримка.

Coopertino

Реєстрація на сайті: coopertino.ru .

Цікавий своїми тарифними планами безлімітного і VIP-хостингу:

 • Безлімітний хостинг представлений двома основними тарифними планами: «Безлімітний» і «Безлімітний Pro»;
 • Тариф «Безлімітний» має дисковий простір на 33 Гб SSD, 1024 Мб оперативної пам’яті, необмежену кількість сайтів. Доменів і піддоменів, а також трафіку, електронних скриньок та баз даних. Оснащений щотижневим резервним копіюванням, підтримкою PHP, Perl, Cgi, SSL, Zend і має панель управління Cpanel або ISPmanager плюс 260 скриптів для швидкого встановлення. Вартість складає 199 рублів на місяць.
 • Тариф «Безлімітний Pro» володіє тим же функціоналом. Але у нього 5120 Мб оперативної пам’яті і 55 Гб SSD дискового простору.
 • VIP-хостинг представлений трьома тарифними планами: Gold, Brilliant, Platinum, які мають 3-25 Гб дискового простору, 0,5-2 ядра CPU і вартість 1040-4490 рублів на місяць.
 • Компанія надає можливість орендувати різні сервери, і ця послуга включає:
  • Розміщення тільки в надійних дата-центрах;
  • На кожен сервер виділяється 1 IPv4 адресу (послуга безкоштовна);
  • Можливість оплати безготівковим переказом (для юридичних осіб та ВП);
  • Доступные OS для установки: Linux (CentOS, FreeBSD, Debian , Ubuntu, OpenSUSE), Microsoft Windows Server;
  • Всі сервери підтримують як 32-х так і 64-хбітние системи.
 • Техпідтримка клієнтів здійснюється цілодобово;
 • Доступність сервісу становить 99,9% (статистика, проведена самою компанією);
 • За власними заявами, «Coopertino» є найпершою компанією в Росії, яка запустила сервіс безлімітного хостингу сайтів.
К содержанию ↑

Висновки

Як вибрати хостинг для сайту? Який платний хостинг для сайту найоптимальніший? Як правильно здійснити вибір хостера? Підведемо підсумки.

Який хостинг вибрати?
Який хостинг вибрати?
 • Хостери діляться на дві групи: прості (звичайні HTML-сторінки) і створені на основі системи управління сайтами (CMS);
 • Вибір тарифного плану хостингу слід робити за такими параметрами:
  • Обсяг дискового простору для розміщення файлів;
  • Кількість трафіку в місяць;
  • Кількість сайтів, розміщених в рамках одного аккаунта;
  • Кількість користувачів FTP;
  • Кількість електронних поштових скриньок;
  • Число баз даних, а також обсяг місця під ці бази.
  • Швидке реагування сервера і мінімальний тайм-аут сервера .
 • Найкраще використовувати платні хостинги, тому що вони володіють найбагатшим функціоналом, а також мають цілодобову підтримку клієнтів і високу ступінь захисту інформації.
 • Для України ми рекомендуємо використовувати «Хостинг Україна» ( https://www.ukraine.com.ua ) і HOSTiQ ( https://hostiq.com.ua ). По-перше, статистика і швидкість роботи цих ресурсів — одна з кращих, по-друге, у них найкращий захист даних і дуже багато корисних безкоштовних опцій, які додаються до кожного тарифного плану. По-третє, вартість оренди найбільш оптимальна, рейтинг компаній — високий, а техпідтримка цілодобова (втім, як і на інших розглянутих нами хостингах).
 • Для Росії з тих же причин рекомендуємо:
Поделиться