Youtubе, Vimeo, Rutube, Vine, Coub — ви, напевно чули про ці сайтах. Сьогодні існує величезна кількість місць для розміщення відеофайлів або інших сайтів, які забезпечують доступ до можливих роликам і фільмів. Ви можете знайти розважальний, інформаційний або навчальний контент. Однак на жаль більшу кількість подібних місць для розміщення відеофайлів не має передбаченої опції завантаження відео.

Це пов’язано з законом про захист авторського права, а також побажанням ресурсів залучити якомога більше користувачів. Адже погодьтеся, якщо всі будуть просто заходити і завантажувати відеоролики, а не дивитися повторно один і той же кліп кілька десятків разів, охоплення сайту значно впаде.

На жаль, користувачам не завжди зручно дивитися відео, виходячи в інтернет. Іноді вільний час є тільки по дорозі на роботу або додому, в метро або автобусі про хороше з’єднанні варто тільки мріяти. Або ж, наприклад, перебуваючи за кордоном, у туристів немає ні можливості скористатися безкоштовним Wi-Fi, ні бажання підключатися до роумінгу на кілька днів.

Або уявіть, що вас чекає 8-годинний переліт або ще гірше — 16-годинна поїздка в поїзді або на автобусі. Погодьтеся, що цікавий фільм або пара сезонів улюбленого серіалу будуть відмінними супутниками в дорозі.

Для того, щоб отримати можливість переглядати кліпи в будь-який зручний для вас час, існує величезна кількість онлайн-сервісів або спеціально розроблених пропозицій.Нижче ми представляємо вам найпопулярніші способи, як завантажити відео з будь-якого сайту на комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон.

К содержанию ↑

8 сервісів для скачування відео з будь-якого сайту

Давайте почнемо з найпростішого способу, як завантажити відео з будь-якого сайту.Робота з подібними сервісами не вимагає завантаження та встановлення сторонніх додатків. Досить вибрати вподобане відео і провести всі необхідні дії щодо його завантаження. Всі перераховані нижче онлайн-сервіси максимально прості у використанні і абсолютно безкоштовні. Так що сміливо вибирайте будь-який вподобаний вам варіант і отримуйте можливість дивитися улюблені фільми або кліпи в будь-який зручний для вас час.

Videograbber

Онлайн-сервіс Videograbber — це відмінний варіант, для скачування відео за посиланням з будь-якого сайту. Веб-ресурс завантажує сподобалися вам ролики з таких майданчиків, як Facebook, Twitter, Vimeo, Vevo, і, звичайно ж, Youtube . Крім цього, Videograbber допоможе завантажити відеоролики з понад 1000 інших інтернет-сторінок.

Сайт досить простий у використанні, хоч і володіє англомовним інтерфейсом. Просто відкрийте відео, яке вам сподобалося, і збережіть посилання на нього в буфері обміну.Після цього зайдіть на головну сторінку онлайн-сервісу і в відповідне поле вставте посилання на ролик, який хочете завантажити. Далі натисніть на завантаження і дивіться відео на своєму пристрої.

Videograbber
Videograbber

Крім своєї головної функції, онлайн-сервіс також пропонує конвертацію відеороликів або запис екрану . Конвертація здійснюється в форматах MP4, 3GP і WEBM. Важливо, що при зміні форматів файл повністю зберігає свою якість. Якщо говорити про записи екрану, то вона зберігається як у вигляді скріншотів, так і в форматі відео. При необхідності ви можете відредагувати запис екрану, скориставшись вбудованими в сервіс інструментами.

Videograbber завантаження відео
Videograbber завантаження відео

Сайт має як безкоштовну, так і платну основу. У першому випадку вам доступно обмежений дозвіл відеороликів. У той час, як в преміум версії ви зможете завантажити відео з будь-якого сайту в найвищому дозволі або навіть витягти звук з кліпу або фільму.

SaveFrom

На відміну від попереднього онлайн-сервісу по завантаженню відео з інтернету ресурс Savefrom має російськомовний інтерфейс. Це значно спрощує процес завантаження відео. Саме цей онлайн-сервіс часто використовується користувачами для скачування відео з одного з найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів — Youtube .

Звичайно, сайт працює не тільки з цим місцем для розміщення відеофайлів. Ви можете завантажити фільми або кліпи з соціальних мереж (Facebook, Однокласники, Мail.ru), Vimeo, Vevo, Smotri, Live Journal і т.д. Серед додаткових опцій, які пропонує сайт:

Savefrom
Savefrom
 1. Можливість вибрати дозвіл для відеоролика. Тобто тепер вам не обов’язково завантажувати його в тому дозволі, в якому воно залита на сайті. Якщо на вашому комп’ютері обмежена кількість вільної пам’яті, SaveFrom — відмінний спосібзавантажити відео з інтернету будь-якої тривалості. Для цього достатньо просто вибрати менший дозвіл файлу.
 2. Конвертація. Онлайн-сервіс здатний конвертувати завантажений відеоролик в різні формати (МР4, 3GP і т.д.).
Після завантаження SaveFrom з'явитися кнопка - "Cкачать"
Після завантаження SaveFrom з’явитися кнопка — «Cкачать»

Більша кількість функцій буде доступно при завантаженні програми-помічника.Завантаживши її, ви зможете завантажувати кліпи у високій якості, а також отримувати від відеороликів аудіо, зберігаючи його на ПК в форматі МР3.

KeepVid

KeepVid
KeepVid

Зверніть увагу на онлайн сервіс KeepVid . Він дозволяє завантажити сподобався вам кліп, фільм або ж короткий ролик з таких сайтів, як DailyMotion, Twitch, Yahoo, Facebook Youtube, Instagram і т.д.

KeepVid вставити посилання і завантажити відео
KeepVid вставити посилання і завантажити відео

Як у попередніх варіантів, у цього онлайн-сервісу є безкоштовна і платна версії. У першій є невеликі обмеження, а в другій можна завантажити відео будь-якої тривалості в будь-якому зручному для вас форматі. До додаткових функцій сервісу відносяться:

 1. Конвертація відеороликів в різні формати (МР3, МР4, 3GP і т.д.). Всього налічується більше 50 різних форматів.
 2. Вибір дозволу відеоролика. Підбирайте не тільки формат, але і обсяг пам’яті, який буде займати відео. Логічно, що, наприклад, при завантаженні файлу на смартфон або планшет немає необхідності завантажувати відеоролик в Full HD або 4К форматі.Різниці між ним і HD не буде ніякої, в той час як сам файл відніме занадто багато місця на пристрої. А ось якщо ви плануєте дивитися фільм на телевізорі, бажано передбачити і завантажити файл у форматі Full HD або 4K.
 3. Онлайн сервіс також пропонує різні інструменти по редакції відео для Youtube або Instagram. Ви можете здійснювати обрізку, поворот або стиснення файлу.

Savevideo.me

Savevideo.me
Savevideo.me

Хочете завантажити відео з інтернету з таких сайтів, як Facebook, Vimeo, Twitter, Coub, Rutube і т.д.? Скористайтеся онлайн-сервісом Savevideo.me. Він максимально простий у використанні і має досить скромним функціоналом. Крім головної функції (завантаження файлу), ви можете також тільки вибрати відповідне дозвіл ролика.

Savevideo.me скачати відео
Savevideo.me скачати відео

Процес завантаження відео з онлайн-сервісу мало чим відрізняється від попередніх варіантів. Досить просто знайти потрібний файл, скопіювати адресу посилання, вставити його в спеціальне поле і натиснути на завантаження.

Сайт має можливість встановити російськомовний інтерфейс, що робить його максимально простим у використанні. В даний час сервіс дозволяє завантажити ролики з понад 40 різних сайтів. Врахуйте, що, наприклад, Youtube не входить до цього переліку.

SaveDeo

Онлайн-сервіс коштує SaveDeo працює як на персональному комп’ютері, так і на мобільних пристроях. На головній сторінці знаходиться не тільки рядок для завантаження файлу. Тут ви також можете знайти найпопулярніші відео або останні завантажені іншими користувачами файли.

Вбивши в відповідне поле посилання на вподобаний вам ролик, ви зможете вибрати формат і дозвіл файлу перед завантаженням. Кількість форматів відео і дозволів буде залежати в першу чергу від сервісу, з якого ви завантажуєте ролик. Найбільше варіацій мають такі відеохостінги, як Youtube і TED.

SaveDeo
SaveDeo

Врахуйте, що сервіс не може завантажувати файли з таких соціальних мереж, як Вконтакте або Однокласники. Однак він відмінно працює з іншими зарубіжними аналогами (Facebook, Instagram).

SaveDeo скачати відеоролик
SaveDeo скачати відеоролик

Як і безліч інших аналогових сервісів, SaveDeo дозволяє конвертувати відеоролик в будь-який зручний для вас формат (MP4, 3GP, WEBM і т.д.).

Catchvideo.net

Даний інтернет сервіс дозволяє отримати можливість переглядати відео офлайн, завантажуючи їх з таких популярних сторінок, як Daily Motion, Vimeo, Vine, Facebook, Youtube і т.д. Слід зазначити, що далеко не всі кліпи можуть завантажитися на ваш пристрій. Це пояснюється тим, що на певні ролики діє закон про захист авторських прав (часто така ситуація зустрічається на Vevo).

Catchvideo.net
Catchvideo.net

Сервіс відрізняється простим інтерфейсом і широким функціоналом. Завантажити на сайт посилання на відео, яке ви хочете завантажувати, ви отримуєте можливість вибрати дозвіл для ролика (360р, 480p, 720p, 1080p або ж 4К).

Catchvideo.net скачати відеоролик
Catchvideo.net скачати відеоролик

Крім цього, ви також можете конвертувати ролик в різні формати або ж витягти звук в форматі МР3.

VideoGrabby

Існує ще один цікавий сервіс з мінімалістичним і зрозумілим інтерфейсом. Він відрізняється високою швидкістю завантаження файлів і можливістю завантажувати контент з відеохостингу Youtube, а також з сайтів SoundCloud, Vine, Vimeo і т.д.

VideoGrabby
VideoGrabby

Як і багато попередніх варіанти, даний ресурс надає можливість вилучення звуку з ролика. Однак тут є деякі обмеження. У разі, якщо ви хочете відокремити звук від музичного кліпу, швидше за все у вас нічого не вийде. У даній ситуації сайт знаходиться на стороні захисту авторських прав і запобігає будь-які порушення.

YooDownload

Ще один сервіс, який може завантажити будь-який вподобаний вам ролик з таких сайтів, як Youtube, Vimeo, Twitter, Instagram, Facebook, SoundCloud. Все, що вам потрібно зробити — це відправити посилання на вподобаний кліп в буфер обміну, вставити її в спеціальне поле і натиснути на завантаження. Після цього сайт дозволяє вибрати необхідний дозвіл і формат. Тут ви можете залишити все як є, або конвертувати відео, наприклад, з МР4 в 3GP.

YooDownload
YooDownload

Крім цього, сервіс здійснює конвертацію відеоролик у форматі mp3 (за умови, що тривалість файлу складає не більше 10 хвилин). Сервіс є абсолютно безкоштовним і не має ніяких преміум версій. Незважаючи на англомовний інтерфейс, сайт максимально простий і зрозумілий будь-якому користувачеві.

К содержанию ↑

3 програми для скачування відео з будь-якого сайту

Якщо вам необхідно завантажувати відео з інтернету на регулярній основі, немає сенсу щодня заходити на описані вище онлайн-сервіси. В цьому випадку вам на допомогу прийдуть спеціально розроблені програми. Багато з них знаходяться у вільному доступі і не мають ніяких вимог до пристрою. Пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними додатками для скачування відео з будь-якого сайту.

4K Video Downloader

Одна з найпопулярніших програм для скачування відео з будь-якого сайту. Вона функціонує як на популярній операційній системі Windows, так і на минее поширених — MacOS, Ubuntu.

Завантажити відеоролики ви можете з величезної кількості як популярних, так і менш відомих ресурсів. Програма має величезну кількість переваг:

 • швидке завантаження контенту;
 • при необхідності і наявності субтитрів до відеоролика ви можете завантажити їх на свій комп’ютер;
 • завантаження відео може відбуватися в самих різних форматах — причому це не тільки висока роздільна здатність по типу Full HD або 4K, а й більш оригінальні варіації відео (наприклад, додаток дозволяє завантажити файл з ефектом 3D).

Як працювати з програмою? Все досить просто.

4K Video Downloader
4K Video Downloader
 1. Для початку необхідно завантажити її на комп’ютер і виконати всі маніпуляції по установці.
 2. Відкрийте програму.
 3. Одночасно відкрийте сайт з відео, яке плануєте завантажувати.
 4. Надішліть посилання в буфер обміну.
 5. Вставте адресу відео в спеціальну графу, яка знаходиться на головному екрані програми.
  Вставте адресу відео
  Вставте адресу відео
 6. Через кілька секунд програма видасть вам різні варіанти завантаження.
 7. Вибирайте дозвіл і формат, які вас влаштовують.
 8. Натисніть на «Завантажити» і вже через декілька хвилин відео буде на вашому ПК.
  Натисніть на Завантажити
  Натисніть на Завантажити

VDownloader

Ще одна популярна програма для скачування відео. Знаходиться в абсолютно вільному доступі і дозволяє завантажити файли з будь-якого інтернет-ресурсу. Додаток пропонує також безліч додаткових опцій:

 1. Перед завантаженням ви можете вибрати дозвіл і формат файлу. Якщо, наприклад, ви хочете змінити формат, програма швидко конвертує відео. До речі, існує конвертація ролика не тільки безпосередньо перед завантаженням файлу. Змінити формат відео ви можете навіть якщо воно вже було завантажено на ваш комп’ютер.Просто знайдіть в меню розділ Конвертувати і вставте відео з ПК в програму.
 2. Можливості пошуку безпосередньо в програмі. Тепер вам не потрібно шукати відео в інтернеті і копіювати його посилання. За ключовими словами ви можете легко знайти необхідний файл безпосередньо в програмі.
 3. Додаток дозволяє здійснити завантаження відео не тільки з розміщення відеофайлів і різних сайтів. Ви також можете завантажити відео з соціальних мереж (FB, Вконтакте).
  VDownloader
  VDownloader
 4. Потрібні субтитри? Не проблема — ви можете завантажити їх разом з основним файлом.
 5. Додаток має свій власний програвач. Так що дивитися відео ви можете, навіть не виходячи з програми.

ClipGrab

Якщо порівнювати з попередньою пропозицією, Clip Grab відрізняється більш простим інтерфейсом і функціоналом. Однак він так само дозволяє завантажувати відео з інтернету не тільки по посиланню на нього, але за допомогою пошуку за ключовими словами. Так що, якщо ви не хочете розбиратися з тими функціями, які пропонує VDownloader і хочете просто завантажити необхідний файл за кілька секунд, це додаток буде дуже доречним.

Незважаючи на таку ремарку програма має велику кількість переваг:

 1. Конвертація, якщо треба.
 2. Можливість здійснити потокову завантаження. Ви легко можете поставити на закачування відразу кілька відеороликів.
 3. Російськомовний інтерфейс, який ще більше спрощує використання програми.
 4. Можливість вибрати будь-який формат відео перед завантаженням. Причому, це не тільки популярні МР4 і МРЕG4 файли. Ви також можете конвертувати ролик, наприклад, в формат OGG Theora.
 5. Неважливо, яку операційну систему використовує ваш ПК. Додаток відмінно виконує всі свої функції як на Windows, так і на Mac OS або Linux.

Хочете знати, як завантажити відео з будь-якого сайту за допомогою цієї програми? Все досить просто.

 1. Встановіть і відкрийте програму.
  ClipGrab
  ClipGrab
 2. У рядку пошуку введіть ключові слова. З усього виданого результату знайдіть відеоролик, який хочете завантажити на ПК.
 3. Чи не хочете шукати файл за ключовими словами? Можете вставити посилання на вподобаний вам кліп. В результаті програма відкриє потрібний файл.
 4. Наведіть на обраний ролик і натисніть «Завантаження».
  Натисніть завантаження і програма завантажить відеоролик
  Натисніть завантаження і програма завантажить відеоролик

До речі, важливо відзначити, що програма не має функцію перегляду відео до його повного завантаження на ПК. Так що перед тим, як приступати до завантаження, переконайтеся, що ви вибрали саме те відео, яке хотіли.

К содержанию ↑

Програми для скачування відео з соціальних мереж

Сучасні люди є активними користувачами різних соціальних мереж. Деякі навіть мають по кілька акаунтів в кожному з веб-ресурсів. В першу чергу популярність подібних сайтів пояснюється їх універсальністю. Соціальні мережі — це вже давно не тільки про спілкування між знайомими. Це ще й спосіб скасування музикою і відео, можливість заробити або навчитися чомусь новому.

Величезна кількість контенту сьогодні зосереджено на таких сайтах, як Вконтакте, Facebook, Однокласники чи Instagram. Однак переглядати його офлайн не завжди можливо. На щастя, є кілька спеціальних додатків на персональний комп’ютер або мобільний телефон, які допоможуть завантажити відео з Однокласників, Вконтакте та інших веб ресурсів. Давайте познайомимося з найбільш популярними програмами.

ВКонтакте

Соціальна мережа є однією з найпопулярніших на всій території СНД. Крім спілкування зі своїми друзями, ви також можете переглядати відео, слухати музику, читати новини та багато іншого. Звичайно, ніякого вбудованої опції завантаження файлів тут немає. Саме тому користувачі скачують додаткові розширення і додатки. Вище ми вже розповідали про деякі способи завантаження відео з VK .

А зараз ми розглянемо деякі спеціалізовані програми:

 1. VK Saver максимально проста програма, яка додає будь-якому відеоролику кнопку «Завантаження». Знайти її можна безпосередньо під фільмом або кліпом. Натиснувши на кнопку «Завантажити», ви перейдете на сторінку сервісу, де вже зможете вибрати необхідний формат і дозвіл файлу. Додаток абсолютно безкоштовне.
  VK Saver
  VK Saver
 2. VK Music. Багато користувачів Вконтакте хоч раз чули про програму, яка дозволяє швидко завантажити музику з соцмережі. Незважаючи на назву програми, вона також відмінно справляється і з завантаженням кліпів і фільмів. Ви можете як завантажити відео з власного плейлиста, так і здійснити пошук по всьому сайту.
  VK Saver
  VK Saver
 3. VkOpt — розширення, що дозволяє підлаштувати соціальну мережу до потреби окремого користувача. За допомогою цієї програми ви зможете не тільки завантажити відео, але і відключити рекламу, налаштувати очистку стіни, змінити звук сповіщення, переналаштувати інтерфейс сторінки і т.д.
  VkOpt
  VkOpt

Для телефону використовуються наступні програми: Music & Video Center (для пристроїв, що працюють на операційній системі Аndroid), File Manager (для iOS).

Однокласники

Ще одна велика соціальна мережа, яка зберігає в собі безліч відеофайлів. Завантажити їх можна за допомогою безкоштовних розширень для браузера. Найбільш популярним є Oktools. Програма знаходиться безпосередньо в магазині розширень для браузера.

Oktools
Oktools
 1. Після його установки при перегляді кліпу ви побачите пункт Завантаження (внизу ролика).
 2. Навівши на нього, ви отримаєте перелік форматів і розширень, які доступні при завантаженні відео.

Facebook

Для того, щоб завантажити відео з Facebook , досить скористатися тими сервісами, про які ми говорили вище. Більшість з них дозволяють здійснювати завантаження файлів з цієї соціальної мережі. Якщо ж ви хочете завантажити файл безпосередньо на свій смартфон, знадобиться спеціальна програма.

 1. Для пристроїв, що працюють на операційній системі Аndroid: Video Downloader for Facebook. Безкоштовний додаток, яке зажадає авторизації. Для цього вам потрібно задати свій логін і пароль, який ви використовуєте в FB.
   Video Downloader для Android
  Video Downloader для Android
 2. Для пристроїв, що працюють на операційній системі iOS: Video Grabby Free. Також вимагає авторизації, після якої ви отримуєте доступ до своєї сторінки на Facebook.Уже через неї ви зможете знайти цікаві для вас відео.
  Video Grabby Free
  Video Grabby Free

Instagram

Instagram спочатку був створений як простий фотоальбом, де ви могли б зберігати пам’ятні моменти. Однак сьогодні це велика соціальна мережа з більш ніж мільярд фото і відео. На жаль, сама програма не передбачає завантаження контенту на комп’ютер або телефон. І, якщо для того, щоб зберегти фотографію, вам досить буде зробити скріншот (звичайно мова тоді не йде про хорошу якість знімків), то з відеофайлами все трохи складніше.

На щастя, існують різні програми для скачування відео з Instagram. По суті сама соціальна мережа є виключно мобільним додатком, повна версія якого використовується вкрай рідко і має досить обмежений функціонал. Тому давайте розглянемо додатки для завантаження відео з Instagram на смартфон.

Для телефонів на ос Аndroid:

 1. FastSave for Instagram. Абсолютно безкоштовний додаток, яке має хороший рейтинг.З його допомогою ви можете завантажувати як одинарні відеоролики, так і здійснювати потокове скачування.
  FastSave for Instagram
  FastSave for Instagram
 2. QuickSave for Instagram. Не менш популярний додаток для завантаження відео з Instagram. Просто відкрийте програму і до відповідного рядка вставте посилання на необхідне відео. Щоб отримати посилання, потрібно перейти в Instagram і під роликом натиснути на розділ «Копіювати і поділитися посиланням». Далі просто натисніть Завантажити і дочекайтеся завершення завантаження.
  QuickSave for Instagram
  QuickSave for Instagram

Для телефонів на iOS:

 1. Rapid Save Reposter for Instagram. Абсолютно безкоштовна програма дозволяє зберігати відео або фотографії з Instagram, а також зробити репост на свою сторінку.
  Rapid Save Reposter for Instagram
  Rapid Save Reposter for Instagram

Як бачите, сьогодні немає проблеми в тому, щоб завантажити відео з будь-якого сайту.Величезна кількість сервісів і додатків дозволяє завантажити на пристрій будь-який вподобаний вам ролик. Якщо не можете визначитися, який спосіб використовувати — онлайн або програми, подумайте про те, як часто ви плануєте здійснювати завантаження відеороликів.

Головне — вибирайте додаток, або онлайн-сервіс, які максимально прості у використанні.

Поделиться