Важкий робочий день обов’язково повинен закінчуватися вечірнім відпочинком. І, якщо кілька років тому люди вважали за краще дивитися телевізор, то сьогодні інтернет став основним джерелом самого різноманітного контенту. Користувачі можуть розслабитися за переглядом смішних або корисних відеороликів, подивитися фільми, послухати улюблену музику і т.д.

Мільйони смішних роликів, трейлерів, корисних і розважальних каналів, відео з тваринами і т.д. Все це і багато іншого об’єднує в собі сьогодні платформа Youtube. Кожен день на сайті спостерігається стрімке збільшення кількості користувачів з усього світу. Єдиний недолік сервісу — він категорично забороняє завантажувати відеоконтент на будь-який (настільний або мобільний) прилад у своєму будинку. Чи є метод, що дозволяє обійти умова, і як закачати відео на ПК або будь-який мобільний пристрій, ми і поговоримо далі.

К содержанию ↑

Що таке Youtube?

Якщо ви хочете з’ясувати, як завантажити відео з ютуба, слід спочатку розібратися, що ж це за сайт, і для чого він був створений. Перш за все Youtube має на увазі під собою відеохостинг, в якому розміщується і зберігається величезна кількість відеофайлів. Будь-яка людина, який зареєструвався і підписав угоду користувача, має право завантажувати контент, оцінювати його і коментувати. У деяких випадках, власник відео може встановити певні обмеження на ролик. Наприклад, заборонити користувачам залишати коментарі, відкрити перегляд відео певної аудиторії.

Youtube на телефоні

За часів, коли телебачення вважається вже застарілою технологією, Youtube тільки набирає популярність. Кожне, завантажене на сайт відео, є в будь-який час дня і ночі абсолютно безкоштовно. Крім того, ви можете поставити ролик на паузу, перемотати нецікаві моменти або переглядати сподобалися відео кілька десятків (або навіть сотень) раз.

Сервіс Youtube з’явився ще в далекому 2005 році, а відкрило його коротке відео із зоопарку, що тривало не більше 19 секунд. Уже через рік популярність Youtube стало настільки очевидна, що Google захотів викупити компанію. Розробникам відеохостингу тоді заплатили понад півтора мільярда доларів.

З тих пір сайт зазнав величезну кількість змін, багато з яких були вельми позитивними. Сьогодні публічні люди, бренди, компанії заводять офіційні канали на Youtube. Там з’являються прем’єри кліпів, трейлерів і т.д. Крім того, ролики, викладені на сайті, часто показують по новинах в якості підтвердження тієї чи іншої події. На початку 2007 року Youtube поступово став адаптуватися під російськомовну аудиторію. На сьогоднішній день на сайті зареєстровано понад півтори мільярди користувачів, що робить його найпопулярнішим місцем для розміщення відеофайлів у всьому світі.

К содержанию ↑

Кожен вирішує сам, навіщо завантажувати відео на той або інший пристрій. Необхідність перегляду контенту на ПК або телефоні може пояснюватися:

 • тривалою поїздкою, під час якої буде відсутній інтернет;
 • перебуванням за кордоном без можливості скористатися wi-fi (всім відомо, що замовляти тариф з роумінгу — недешеве задоволення);
 • необхідністю термінового перегляду відео по дорозі на роботу, в університет, на нараду, конференцію і т.д.

Як бачите, головною причиною скачування відеороликів з Youtube є відсутність найближчим часом хорошого інтернету. У будь-якому випадку, щоб не спонукало вас завантажувати ролики на пристрій, слід розібратися, які саме способи закачування існують.

К содержанию ↑

Завантажити відео з Youtube. Онлайн сервиси

Найбільш простий і оптимальний варіант завантаження роликів на пристрій — це онлайн сервіси. Умови, які необхідні для їх роботи, мінімальні — наявність хорошого інтернету. Вам більше не доведеться турбуватися про скачування різних додатків і правильному їх використанні. Онлайн-сервіси розроблені таким чином, щоб ви могли завантажити відео з Youtube з мінімальними витратами часу і сил.

Крім того, онлайн-сервіси дозволяють вибрати різні формати відео, а деякі навіть конвертують відеоролики в формат МР3. Давайте розглянемо найбільш популярні сайти-завантажувачі, які встигли зарекомендувати себе з хорошого боку і мають постійних користувачів по всьому світу.

Savefrom.net

Мабуть, найбільш популярний сервіс, що дозволяє завантажити відео з ютуба онлайн серед користувачів по всьому світу. Він пропонує швидко завантажити будь-який відеоролик на будь-який пристрій. Завдяки спеціальним алгоритмом savefrom.net дозволяє здійснювати пряме завантаження з сайту на ваші пристрої. А все тому, що творці сайту знайшли оригінальний спосіб завантажувати контент на ПК. Вони створили і зареєстрували на своє ім’я домен ssyoutube.com. Після цього була проведена велика рекламна акція у всіх соціальних мережах. Через досить короткий час багато користувачів дізналися про такий спосіб закачування.

Онлайн сервіс Savefrom.net
Онлайн сервіс Savefrom.net

До переваг сайту savefrom.net можна віднести такі його особливості:

 1. Великий вибір форматів для відеороликів.
 2. Можливість роботи з багатьма іншими сайтами.
 3. Сервіс є абсолютно безкоштовним.
 4. Сайт надає кілька способів скачування відео з Youtube, щоб ви могли підібрати варіант, який вам ідеально підходить.
 5. Розробники теж створили спеціальну програму, скачавши яку ви зможете набагато швидше і простіше завантажувати улюблені відеоролики.

До недоліків savefrom.net можна віднести наступні пункти:

 1. Наявність реклами авторської програми для скачування відео. Хоча, в сучасному світі дивуватися рекламі, напевно, вже ніхто не вміє.
 2. Проблема в процесі скачування відео в найкращій якості. Досвідчені користувачі даного сервісу все-таки рекомендують вибирати для роликів не найвищу якість. Це значно полегшує процес закачування.

Весь процес закачування роликів з хостингу відбувається так:

 1. Зайдіть на головну сторінку відеохостингу і знайдіть ролик, який ви хочете закачати.
 2. Вгорі в рядку перед основною адресою ролика (прямо перед словом Youtube) необхідно вставити дві маленькі букви — ss. Відразу ж після цього натисніть Enter.
  ssyoutube
 3. Ви будете переадресовані на сайт онлайн-сервісу, який запропонує всі можливі формати для відеоролика.
 4. Якщо спочатку запропонований варіант вас влаштовує, просто натисніть кнопку «Завантажити».

  Сервіс savefrom.net
  Сервіс savefrom.net
 5. Якщо ви хочете вибрати більш високу або низьку якість, змініть її у відповідному рядку, вибравши потрібний варіант.

  Формати savefrom
  Формати savefrom
 6. Після натискання кнопки Завантажити почнеться автоматичне завантаження контенту на ваш ПК.

Існує ще один спосіб завантажити відео з ютуба онлайн за допомогою даного сервісу. Для цього необхідно знайти сподобався відеоролик і додати в буфер обміну його посилання. Далі просто вставте адресу в спеціальну графу на головній сторінці сайту-завантажувача. Як в попередньому випадку, сервіс запропонує вам кілька варіантів формату ролика. Вибирайте відповідний, натискайте кнопку Завантажити і насолоджуйтеся переглядом улюблених роликів.

Завантажити відео за посиланням savefrom
Завантажити відео за посиланням savefrom

Y2mate

Ще одним популярним сервісом для скачування відеороликів є сайт Y2mate

Сервіс - y2mate
Сервіс — y2mate

Він має багато спільного з попереднім варіантом і також відрізняється швидкістю і простотою завантаження відео.

До переваг сервісу Y2mate можна віднести такі пункти:

 1. Використання сайту є абсолютно безкоштовним.
 2. Сервіс максимально безпечний, тому вам не слід переживати за появу на комп’ютері різноманітних вірусів.
 3. Вам не доведеться реєструватися на сайті. Досить просто вибрати потрібний відеоролик і завантажити його.
 4. При виконанні деяких умов користуватися сервісом Y2mate ви зможете навіть з мобільного телефону, що працює на ОС Аndroid.
 5. Сайт дозволяє конвертувати будь-який відеоролик на Youtube в формат МР3.

Весь процес завантаження відбувається в кілька етапів:

 1. Відкрийте будь-який браузер і зайдіть на головну сторінку Youtube.
 2. Виберіть вподобаний вам відеоролик і скопіюйте його посилання.
 3. Перейдіть на сайт Y2mate і знайдіть відповідне поле, в яке необхідно вставити адресу відеоролика.
 4. Після додавання посилання натисніть Пуск.
 5. Сервіс запропонує вам кілька варіантів форматів відео — можете сміливо вибирати найвищий формат.

  Скачати відео з y2mate
  Скачати відео з y2mate
 6. Натисніть «Завантажити» і виберіть папку для закачування відео.

Інші онлайн-сервиси

Вище ми вже згадували, що сьогодні в інтернеті представлено кілька десятків сервісів, що дозволяють завантажити відео з ютуба. Якщо з якихось причин ви залишилися не задоволені роботою з двома перерахованим вище варіантами, не турбуйтеся. Існує безліч надійних сайтів, які працює за таким же принципом і користуються популярністю по всьому світу.

До них відносяться такі варіанти, як:

Між усіма перерахованими вище сервісами існують незначні відмінності. Наприклад, в деяких сайтах надана можливість завантаження відео в форматі Full HD або навіть 4K.

Але якщо говорити про загальну послідовность роботи з онлайн-сервісами, то виглядає вона приблизно однаково: ви відкриваєте  ролик і копіюйте посилання. Далі вставляєте адресу відео в відповідне поле на головній сторінці сайту-завантажувача. Підбираєте необхідний формат і натискаєте кнопку «Завантажити».

К содержанию ↑

Програми для скачування відео з Youtube на ПК

У сучасному світі люди куди частіше використовують смартфони або інші мобільні пристрої, ніж комп’ютери або ноутбуки. Однак, як би парадоксально це не звучало, закачування контенту з відеохостингу на ПК значно перевищує кількість файлів, завантажених на смартфони. Мабуть, це пов’язано з можливістю подивитися відео на екрані з більш широкою діагоналлю і хорошим дозволом.

Незважаючи на наявність сайтів-завантажувачів з безплатним користуванням, спеціальні програми для Windows, OS X (Mac OS), Ubuntu, Linux продовжують користуватися великою популярністю. Це пояснюється тим, що подібні програми дозволяють не тільки завантажити відео з Youtube, а й провернути з роликом найрізноманітніші маніпуляції. Ви можете працювати з цілим списком файлів, вибирати формат, змінювати налаштування відео і т.д.

Серед величезної кількості десктопних програм, що дозволяють завантажувати контент з Youtube, найбільш популярними є такі варіанти.

4K Video Downloader

Програма працює на персональних комп’ютерах, що підтримують такі ОС: Windows, Ubuntu, Mac. Вона завоювала свою популярність в першу чергу завдяки величезній кількості можливостей, що надаються користувачам:

 1. Використовуючи її, ви можете завантажити на пристрій цілі плейлисти або навіть канали.
 2. Процес завантаження контенту може відбуватися в найрізноманітніших форматах. На ваш вибір надаються такі варіанти форматів, як HD, 4K або навіть 3D зображення.
 3. Програма передбачає можливість скачати субтитри для більшого розуміння відео.
 4. Напевно, ви помічали, що деякі сайти вставляють Youtube відео в статті на своїх сторінках. За допомогою цього додатка вам не потрібно буде відкривати сайт відеохостингу і шукати там потрібний ролик. Ви можете завантажити його безпосередньо з сайту, на якому він знаходиться.
Програма 4k Video Downloader
Програма 4k Video Downloader

Як бачите, цей додаток є відмінним альтернативним способом звичайному завантаженню відео з Youtube (за допомогою тих же онлайн-сервісів).

Щоб зберегти відео з Youtube, використовуючи 4K Video Downloader, необхідно:

 1. Завантажити та встановити програму.
 2. Відкрити Youtube і знайти вподобаний вам ролик.
 3. Копіювати посилання відео.
 4. Відкрити програму 4K Video Downloader, ввести адресу відеоролика натиснувши на кнопку «Вставити посилання» (Зелена кнопка в лівому кутку програми).

Після цього програма працює наступним чином: воно знаходить джерело для завантаження контенту і пропонує вам різні формати. Вибирайте відповідний варіант і натискайте Завантажити, щоб вже через кілька хвилин насолоджуватися переглядом відео.

Формати 4kVideoDonwloader
Формати 4kVideoDonwloader

ClipGrab

Ще одна програма, котра дозволяє завантажувати і конвертувати ролики з різноманітних місць для розміщення відеофайлів, що включають також і Youtube. Вона працює на персональних комп’ютерах з операційною системою Windows, Mac і Linux. Як і багато інших програм, ClipGrab дозволяє вам вибрати будь-який необхідний формат в файлах MPEG4, OGG Theora, MP3, OGG Vorbis і т.д.

Важливою перевагою програми є наявність в ньому російської мови. Це дозволяє швидше розібратися з усім процесом завантаження відео.

Серед інших перевар програми:

 1. Можливість конвертації файлів.
 2. Зручний процес завантаження відразу декількох відео.
 3. Безліч різноманітних налаштувань, які ви можете змінювати на свій розсуд.
 4. Завантаживши додаток ClipGrab, вам не доведеться відкривати Youtube в своєму браузері. Утиліта має можливість здійснювати самостійний пошук по всій базі сайту.
Програма Clipgrab
Програма Clipgrab

Принцип роботи ClipGrab трохи відрізняється від попередніх варіантів. Це скоріше своєрідний менеджер, який готовий в будь-який момент виконати всі ваші запити з пошуку відео.

Процес завантаження досить простий:

 1. Скачайте програму на офіційному сайті — clipgrab.org.
 2. Відкрийте програму і введіть у відповідне поле ключові слова, за якими ви хочете шукати відео.
 3. Виберіть необхідний вам ролик.
 4. Просто натисніть на нього лівою кнопкою миші, після чого програма автоматично поставить відео на закачування.
Скачування відео з Clipgrab
Скачування відео з Clipgrab

Далі ви можете перейти в розділ під назвою «Завантаження». З його допомогою вдається відстежити весь закачаний матеріал.

Якщо ж ви віддаєте перевагу шукати відеоролики більш класичним способом (безпосередньо на відеохостингу, можете додати в буфер обміну адреса посилання на ролик і вставити його в рядок «Завантаження». Після цього просто натисніть «Завантажити ролик».

ClipGrab - завантажування по ссилці
ClipGrab — завантажування по ссилці

Єдиний недолік вищеописаної програми для скачування відео з Youtube — неможливість попереднього перегляду відео. Тому ви повинні бути впевнені, що завантажуєте саме той ролик, який вам потрібен.

Softorino YT Converter 2 (Mac OS)

Це, мабуть, найбільш проста програма з усіх перерахованих вище. Вона дозволяє завантажити будь-який вподобаний вам відеоролик за кілька секунд. Звичайно, вона не має таких великих налаштувань, як попередній варіант для Mac OS. Однак тут ви також можете вибрати формат кліпу, що, є найбільш важливим фактором якості.

Працювати з програмою досить просто:

 1. Для початку завантажте його на пристрій. Ви можете купити програму трохи більше ніж за 19 $ або ж завантажити пробну безкоштовну версію.
 2. Перед тим, як завантажити відео з Youtube, необхідно вибрати потрібний вам ролик і додати його адресу в буфер обміну.
 3. Далі вставте скопійоване посилання в додаток і виберіть відповідний вам формат ролика.
 4. Після цього програма запропонує вам вибрати пристрій, на якому ви плануєте зберегти відео. Там же ви зможете конвертувати його в МР3.
 5. Натисніть «Convert & Transfer», і вже через кілька секунд відео з’явиться на вашому макбуков.
Програма Softorino Youtube Converter 2
Програма Softorino Youtube Converter 2

Великою перевагою даної програм є:

 • Можливість перегляду відео перед скачуванням.
 • Велика кількість форматів і конвертація відео в аудіо і рингтон.
 • Хороший вибір пристроїв на які можна закачати.
 • Простота в роботі.

MacX YouTube Downloader

У порівнянні з попереднім варіантом, ця програма для Mac OS абсолютно безкоштовна. Вона характеризується досить зрозумілим інтерфейсом і високою швидкістю завантаження роликів. Все як завжди — ви можете вибрати формат відео з цілого списку (MP4, WebM, 3GP, FLV). Крім того, додаток пропонує вам також вибрати дозвіл ролика.

Програма MacX Youtube Downloader
Програма MacX Youtube Downloader

На відміну від ClipGrab, програма MacX Youtube Downloader дозволяє вам попередньо відобразити будь-який сподобався вам відеоролик.

Серед інших додаткових переваг додатки виділяють:

 • здійснення багатопотокового закачування;
 • автоматичне виявлення відео на просматриваемом сайті;
 • швидка (можна сказати навіть блискавична) закачування відеороликів будь-якого формату.

Для того, що б завантажити відео необхідно:

 • Зайти в програму.
 • Натиснути кнопку «Add Youtube URL» (зліва зверху).
 • Ввести посилання на необхідний ролик і натиснути «Analyze».
 • Далі можна скачати відео.
MacX Youtube Downloader
MacX Youtube Downloader
К содержанию ↑

Скачати відео з Youtube на Android

Не варто забувати про те, в 2006 році корпорація Google отримала всі права на відеохостинг. Крім того, компанії належать також всі права на операційну систему Android. Так що можете бути впевнені, що Google уважно відстежує з’явилися в PlayMarket утиліти на предмет додатки дозволяють зберігати контент з Youtube. Однак, сучасних розробників це не зупиняє. Незважаючи на заборону і блокування подібних утиліт швидко з’являються їх аналоги.

За останні 2-3 роки перевірки від Google посилилися. Більшість хороших сервісів, які пропрацювали кілька років, були заблоковані. І, якщо раніше можна було знайти понад 10 якісних програм для скачування відеоконтенту з хостингу, то сьогодні їх можна порахувати на пальцях однієї руки.

SnapTube

Це безкоштовний додаток, що дозволяє здійснити швидке завантаження відеоконтенту на ваш мобільний пристрій. Через політику Google дана програма для скачування відео з Youtube відсутня в магазині програм від Google. Однак не переживайте — додаток Snaptube максимально безпечно для вашого пристрою. Крім того, утиліта надає можливість відфільтрувати тривалість контенту і дату завантаження.

Для того, щоб зберегти контент, виберіть відеоролик на Youtube і скопіюйте його посилання. Після вставте адресу в розділ додатка, який знаходиться в нижній правій частині інтерфейсу. Програма надасть вам вибір форматів відео, після чого почне завантаження.

При цьому вам не обов’язково відвідувати сам сайт Youtube. Програма має спеціальну панель пошуку, яка дозволяє знайти ту чи іншу відео за ключовими словами.

Watch Later

Програма, що має величезну кількість функцій і призначена для швидкого збереження контенту з відеохостингу.

Додаток відрізняється легкістю використання і вбудованим плеєром.

YouTube Downloader

Додаток, що дозволяє завантажувати і конвертувати відео з Youtube. Після завантаження програми необхідно зайти на сайт відеохостингу і вибрати необхідне відео. Далі перейдіть в розділ «Поділитися» і з усього переліку варіантів виберіть програму Youtube Downloader. Виберіть відповідний формат і натискайте кнопку «Завантаження». В панелі інструментів ви зможете відключити звук або редагувати відео.

Додаток може завантажувати одночасно кілька відеороликів, а також підтримує будь-який формат, який доступний на сайті Youtube.

YTD Video Downloader

Незважаючи на те, що програма не підтримує російську мову, користуватися нею досить просто. Ви можете завантажувати як один ролик, так і цілий плейлист, створюючи тим самим свою персональну колекцію відео.

У спеціальному розділі ви можете відстежити всі завантажені ролики, їх формат і розмір. Для того, щоб захистити ваші дані, розробники програми пропонують заблокувати додаток від сторонніх очей, встановивши пароль.

WonTube

Абсолютно безкоштовна програма для скачування відео з Youtube, що надається всім користувачам Аndroid. Сервіс відрізняється надійністю і високою швидкістю завантаження.

Обов’язково зверніть увагу на те, що завантажувати всі перераховані вище програми необхідно виключно з офіційних сайтів. В іншому випадку значно збільшується ризик завантаження вірусних програм.

Скачати відео з Youtube на Iphone, Ipad

Нескладно припустити, що популярна корпорація Аpple, як і Google, категорично проти завантажень контенту з відеохостингу Ютуб. Однак, навіть незважаючи на це, існує маса програм і сервісів, що дозволяють обійти таку заборону.

Сайт-загрузчик SaveFrom.net и Dropbox

Такий спосіб збереження роликів з відеохостингу є, мабуть, найбільш швидким і легким. Все, що вам потрібно — перейти на головну сторінку сайту savefrom.net і вставити посилання з буфера обміну. Звичайно, перед цим необхідно вибрати контент для майбутньої закачування.

SaveFrom.net скачиваем видео на iOS
SaveFrom.net скачиваем видео на iOS

Як тільки сервіс відкриє ролик, поділіться ним в Dropbox. Тепер ви зможете переглядати відео в додатку Dropbox в будь-який зручний для вас час.

SaveFrom + Dropbox
SaveFrom + Dropbox

Documents от Readelle

Для власників мобільної техніки від Apple є ще один метод додавання контенту в смартфон. Необхідно для початку завантажити вищезгадану утиліту. Вона знаходиться у вільному доступі і доступна на Аppstore. Сама по собі програма є своєрідним менеджером, що дозволяє переглядати будь-які файли. Щоб зберегти улюблене відео, вам доведеться працювати в браузері — Safari.

Отже, як завжди, потрібно відкрити головну сторінку хостингу і вибрати відповідні відеоролики. У рядку, де знаходиться адреса ролика (як уже згадувалося в пункті про сайти-завантажувачі), введіть латинські букви ss що б отримати адресу видуhttps://www.ssyoutube.com/watch?v=ft2Ih5z6QVc&t=8s. Після натискання клавіші «Enter» програма переадресує вас на savefrom.net. З усіх можливих форматів відеоконтенту виберіть відповідний варіант. У браузері натисніть на кнопку Поділитися та додайте адресу в буфер обміну.

Завантажуємо відео з savefrom
Завантажуємо відео з savefrom

Зайдіть в утиліту Documents 5 і виберіть режим браузера.

Додаток Documents от Readle
Додаток Documents от Readle

Додайте посилання на відеоконтент в спеціальну рядок і дочекайтеся, коли програма повністю закачає ролик на ваш пристрій.

Збереження відео в Documents 5
Збереження відео в Documents 5

Коли відео завантажиться воно буде доступно до перегляду в додатку + його можна буде знайти в завантаженнях в режимі браузера.

Однак, як і в випадку варіант з ОС Аndroid, ви можете поступити таким чином: завантажити відео з Yotube на комп’ютер, після чого безпечно транспортувати його на свій смартфон. Це дозволить вам уникнути забивання пам’яті телефону непотрібними програмами. Крім того, вам не доведеться переживати за безпеку телефону або планшета.

К содержанию ↑

Чому ж Youtube виступає проти скачування відеоконтенту?

Відповідь на це питання досить проста — це заборонено умовою використання відеохостингу. Спочатку, реєструючись де-небудь, користувач підписує так звану угоду. Як показує практика, ця угода мало хто читає — так, хіба що пару пунктів. А ось для тих, хто уважно вивчає, під чим підписується, питання про заборону скачування відпадає сам по собі.

З самого початку сервіс Youtube був створений з метою публікації і перегляду відеоконтенту. Розробники спеціально не передбачили можливість закачування файлів, щоб всі користувачі могли користуватися контентом тільки тоді, коли заходять на Youtube.

Однак сервіси, які дозволяють обійти всі заборони, з’явилися практично з перших місяців життя відеохостингу. Безліч розроблених програм дозволяли завантажувати відео на комп’ютер, планшет або телефон (незалежно від його операційної системи).

Коли розробники Youtube почали відстежувати подібні сервіси, то під блокування потрапили багато програм і сайти. Спочатку компанія відправляє попереджувальний лист, в якому вимагає закрити сайт або видалити програму протягом одного тижня. В іншому випадку Google загрожує відкрити судову справу проти їх власників.

Особливо суворо власники Youtube відносяться до сайтів, які не тільки дозволяють завантажувати відео, але і конвертують його в формат МР3. Таким чином створюється піратський аудіоконтент, популярний у багатьох країнах. Люди просто вибирають необхідні композиції і після конвертації завантажують їх на будь-яку техніку.

Поделиться