Обробка фотографій — часом дуже складний процес, який вимагає деяких навичок. На щастя, сьогодні існує безліч сервісів, що дозволяють виконати самі різні маніпуляції з зображенням. Одна з найбільш популярних функцій — прибрати задній фон на фото. Вона необхідна в процесі створення колажів або ж, якщо фонове зображення просто-напросто не вийшло (наприклад, на фотографії є зайві об’єкти). Давайте розберемося, як можназробити прозорий фон онлайн, і який редактор краще для цього вибрати.

К содержанию ↑

Прибрати задній фон на зображенні — 6 онлайн-сервісів

Тепер вам не доведеться завантажувати додаткові програми на свій ПК! Пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними інтернет-сервісами, які дозволяють швидко прибрати задній фон з картинки онлайн.

Background Burner

Популярний онлайн-сервіс, який дозволяє прибрати фон з будь-якої картинки. Працювати на такому редакторі досить просто. Для початку потрібно завантажити необхідно зображення на сайт, після чого сервіс постарається автоматично прибрати фон з фотографії. На роботу, як правило, йде 15-20 секунд.

В результаті сайт пропонує відразу кілька підсумкових варіантів на вибір. Для простих зображень такий спосіб обробки фотографій може стати чудовою знахідкою. Просто виберіть найбільш вдалу версію, яку запропонував вам сервіс, і завантажте її на пристрій.

Однак, якщо картинка досить складна, ви навряд чи знайдете відповідний варіант серед запропонованих сервісом. Однак не варто впадати у відчай. Просто виберіть зі всіх запропонованих зображень то, яке вас найбільше влаштовує. Після цього, не виходячи з редактора, подкорректируйте файл. Зробити це дуже просто:

 1. Для початку необхідно завантажити картинку на сервер. Для цього натискаємо на кнопку «Choose a photo» і вибираємо фото з локального ПК.

  Background Burner - загрузити фото
  Background Burner — загрузити фото
 2. Натисніть на кнопку «Тouch-up» та скористайтеся запропонованим пензлем зеленого кольору, за допомогою якого потрібно відзначити всі елементи фотографії, які ви плануєте зберегти.

  Background Burner - Touch up
  Background Burner — Touch up
 3. Далі в справу вступає в червона кисть. Нею ви відзначаєте ділянки картинки, які хочете повністю стерти. При необхідності ви можете вибрати більший чи менший розмір кисті для зручності при редагуванні. Таким чином ви зможете вирізати навіть найдрібніші деталі на фотографії.

  Background Burner - Прибираємо фон
  Background Burner — Прибираємо фон
 4. Як тільки досягнете ідеального варіанту картинки натискайте на кнопку «Finish», виберіть формат, в якому хочете зберегти зображення. Якщо вибираєте JPEG, картинка буде мати білосніжний фон. Якщо ж ви хочете завантажити файл у форматі PNG, зображення збережеться з прозорим фоном. Другий варіант як не можна до речі підходить для випадків, якщо ви плануєте накласти файл на іншу картинку.

Посилання на Background Burner

Clipping magic

Ще один веб-ресурс, який дозволяє швидко і що найголовніше якісно прибрати фон фотографії онлайн і безкоштовно. Він більше підходить для новачків, які ніколи не працювали в Аdobe Рhotoshop або ж тим, хто шукає спосіб прибрати задній фон на зображенні за кілька секунд.

Clipping magic - Прибираємо фон
Clipping magic — Прибираємо фон

Важливою перевагою редактора є той факт, що для його використання вам не доведеться реєструватися або авторизуватися на сайті. Просто перейдіть за посиланням, завантажте потрібне зображення і приступайте до роботи.

Працювати в Clipping Magic — суцільне задоволення. Вам не потрібно буде витрачати хвилини (а то і годинник) на те, щоб виділяти ті області фотографії, які ви хочете залишити, і ті, які хочете видалити. Алгоритм сервісу працює набагато простіше. Вам потрібно просто відзначити дві частини зображення: потрібну і непотрібну. Далі програма автоматично залишить потрібну область картинки, прибравши при цьому фон.

Якщо результат вас не влаштує, ви зможете завершити редагування вручну.

Посилання на Clipping magic

Remove

Абсолютно безкоштовний онлайн редактор, який може автоматично прибрати задній фон на фото. Все, що вам необхідно для цього зробити, — це завантажити зображення на сайт сервісу натиснувши на кнопку «Select Photo». Після цього програма запустить спеціальні алгоритми, які автоматично визначать, простір, яке є фоном, і обріжуть його.

Remove - Завантажуємо картинку
Remove — Завантажуємо картинку

Працює сервіс досить справно, проте користувачі відзначають деякі його особливості.Справа в тому, що краще за все він розпізнає тільки обличчя людини. Воно в будь-якому випадку залишиться на знімку, в той час, як простір навколо особи відзначиться як задній фон. Тому Remove часто користуються для редагування портретних фотографій, де людина перебуває на передньому плані.

Remove - Прибираємо задній фон
Remove — Прибираємо задній фон

У разі, якщо ж людина перебуває далеко, або крім нього на зображенні присутні інші об’єкти, сервіс може дати збій. Ніщо інше (ні тварини, ні рослини) не є об’єктом, з якими може працювати програма. Вона просто не розпізнає їх на зображенні.

Як зробити прозорий фон онлайн за допомогою сервісу Remove? Вище ми вже вказали, що редактор повністю автоматизований. Після того, як ви завантажили на нього зображення, він приступить до роботи. Як тільки результат буде готовий, ви зможете завантажити картинку в зручному для вас форматі.

Процес обробки, як правило, не займає багато часу. В першу чергу він буде залежати від розміру зображення. До речі, редактор має деякі обмеження щодо розміру картинки — він не повинен перевищувати 8 мегабайт.

Посилання на Remove

PhotoScissors Online

Один з найбільш зручних редакторів, які дозволяють прибрати фон фотографії онлайн. Крім своєї основної функції, сервіс виконує також кілька додаткових дій.Наприклад, ви можете здійснити згладжування або розмиття кордонів на зображенні.Крім того, вам також є розширення зображення або робота зі створенням тіні.

Якщо ви хочете не просто зробити прозорий фон онлайн, редактор пропонуємо досить цікаві функції. Наприклад, зверніть увагу на спеціальний розділ, який дозволяє замінити фон на будь-яке зображення. Для цього буде потрібно відкрити розділ під назвою «Вackground». Перед вами з’явиться графа «Image». Саме сюди ви можете перетягнути з ПК потрібне зображення, яке буде використовуватися в якості фону картинки.

Що ж стосується основної функції PhotoScissors Online, то працювати з редактором досить просто.

 1. Завантажте потрібне зображення і обведіть зеленим кольором об’єкт, який плануєте залишити на знімку.

  Photoscissors - Завантажуємо картинку
  Photoscissors — Завантажуємо картинку
 2. Частина картинки, яку вважаєте непотрібної, відзначте червоною лінією.Підтвердивши свої дії, дочекайтеся, поки сервіс обробить картинку. Результат ви зможете зберегти в форматі PNG на свій пристрій. У разі, якщо картинка потребує доопрацювання, ви можете вручну підкоригувати отриманий результат.

  Photoscissors - Прибираємо фон
  Photoscissors — Прибираємо фон

Посилання на PhotoScissors Online

Editor 0lik.ru

Онлайн редактор, який дозволяє виконати безліч маніпуляцій з зображеннями. Оскільки сьогодні ми говоримо про те, як прибрати фон фотографії онлайн безкоштовно, давайте опишемо тільки цю опцію. Для того, щоб позбутися від непотрібного фону, вам необхідно перейти на сайт і відкрити редактор, який спеціалізується на подібних прийомах. Після цього завантажте необхідні зображення з персонального комп’ютера. Зробити це можна двома способами:

 • перетягніть фотографії з робочого столу або будь-який інший папки в спеціальне робоче вікно на сайті;
 • натисніть кнопку «Вибрати», відкрийте необхідну папку та завантажте в програму відповідну картинку.
0lik.ru - Завантажуємо картинку
0lik.ru — Завантажуємо картинку

Далі принцип роботи сервісу схожий на той, який ми описували в багатьох інших онлайн-редакторах. Вам потрібно вказати область, яка буде служити заднім фоном і, відповідно, стиратися з фотографії. Відкрийте кисті і виберіть їх розмір, після чого проведіть контур основної частини фотографії. Якщо випадково ви провели зайву лінію, можна підкоригувати недоліки за допомогою гумки.

Для більш детальної обробки картинки можна ви можете збільшувати масштаб зображення, щоб обвести контуром навіть найменші деталі. Тепер натисніть на кнопку із зеленим кружечком. Поставте зелену точку на будь-якому місці зображення, яке ви хочете зберегти. Натиснувши на червоний кружечок, з’явиться точка відповідного кольору. Її необхідно поставити на тій частині картинки, яка буде забиратися. Підтвердіть свої дії, натиснувши на «Вирізати фон».

0lik.ru - Прибираємо фон
0lik.ru — Прибираємо фон

Уважно розгляньте фотографію і переконайтеся, що отриманий результат вас повністю влаштовує. Після цього ви можете завантажити картинку на свій комп’ютер.

Посилання на Editor 0lik.ru

Movavi

Єдиний платний сервіс, який дозволяє швидко і якісно зробити прозорий фон онлайн.Перед тим, як скористатися редактором, вам необхідно завантажити та встановити програму на свій персональний комп’ютер. Напевно вас цікавить, навіщо платити за функції, які ви можете отримати безкоштовно? Справа в тому, що фоторедактор Movavi використовує інноваційний алгоритм, заснований на нейросетевой реставрації картинки.Це дозволяє не тільки прибрати задній фон фото онлайн, але і значно поліпшити якість зображення в цілому .

Важливою перевагою програми є простий інтерфейс, в якому може розібратися навіть новачок в цій сфері. Як працювати з редактором? Все дуже просто:

 1. Скачайте його і проведіть всі необхідні дії по установці.
 2. Завантажте потрібне зображення, натиснувши на кнопку «Відкрити файл». Існує ще один більш простий спосіб завантаження — ви можете просто перетягнути відповідну картинку в робочу область програма.

   Програма Movavi
  Програма Movavi
 3. Перейдіть в розділ під назвою «Заміна фону». Зеленої пензлем вкажіть частину картинки, яку плануєте залишити. Червоної виділіть зону, яка служить заднім фоном і підлягає видаленню.

  Movavi - Заміна фону
  Movavi — Заміна фону
 4. Якщо ви зробили помилку при нанесенні лінії, ви завжди можете підкоригувати налаштування, скориставшись ластиком.

  Movavi - Прибираємо фон
  Movavi — Прибираємо фон
 5. Програма пропонує також команду під назвою «Лассо», яка дозволяє більш точно виділити основну частину картинки від фону. Виділіть необхідні контури і перейдіть до наступного кроку.
 6. Перед вами з’явиться кнопка кисті-маски, якій ви можете додатково накреслити необхідний контур.
 7. Трохи нижче буде розташовуватися спеціальна графа «Виділення волосся». Вона потрібна для того, щоб програма розпізнала пасма волосся на портреті і залишила їх на зображенні.
 8. Підтвердіть свої дії і через кілька секунд ви отримаєте готовий результат.
 9. Спочатку програма пропонує залишити прозорий фон зображення. Однак при необхідності ви можете вибрати будь-який інший відтінок фону. Крім цього, ви можете використовувати будь-яку картинку в якості фонового зображення. Для цього потрібно просто додати її, натиснувши на відповідну кнопку.
 10. Зберегти готовий результат ви можете в будь-якому зручному для вас форматі.
Movavi - Збереження картинки
Movavi — Збереження картинки

Крім даної функції, Movavi пропонує також безліч інших розділів, які дозволяють поліпшити якість картинки, здійснити кадрування, додати підпис до зображення і багато іншого.

Посилання на Movavi

К содержанию ↑

Прибрати задній фон за допомогою онлайн-фотошопа

Програма Photoshop користується популярністю серед багатьох фотографів по всьому світу. Це в першу чергу пояснюється широким функціоналом програми. Сьогодні ж, крім стандартної версії фотошопа, існують також інтернет-сервіси, які дозволяють прибрати задній фон з картинки онлайн.

Посилання на Photoshop Online

Наприклад, сайт PhotoshopOnline, який прибирає фон з зображення в кілька етапів:

 1. Завантажте в сервіс необхідну картинку. Бажано (для більшої надійності) натиснути на «Продублювати шар».

  Photoshop Online
  Photoshop Online
 2. Перейдіть до основного шару і в меню виберіть пункт «Лассо». З його допомогою обведіть по контуру об’єкт, який плануєте залишити на зображенні.

  Photoshop - Інструмент Лассо
  Photoshop — Інструмент Лассо
 3. Перейдіть в розділ «Редагувати» і натисніть на інвертування виділеній зони.
 4. В меню «Фільтр» вибираємо розмиття і встановлюємо повзунок на необхідний рівень.

  Photoshop - Прибираємо фон
  Photoshop — Прибираємо фон
 5. Збережіть отриманий результат через меню «Файл».

Шукайте ідеальний спосіб прибрати фон з картинки онлайн? Всі перераховані вище сервіси та програми можуть якісно виконувати свою роботу. Вибирати той чи інший варіант слід, виходячи виключно з зручності користування інтерфейсом редактора.Спробуйте кілька варіантів, щоб зупинитися на тому, який вам ідеально підходить.

Поделиться