З колись простого онлайн-альбому з фотографіями Instagram перетворився сьогодні в повноцінну соціальну мережу, де люди спілкуються, обмінюються інформацією або навіть заробляють. Деякі користувачі зареєстровані в програмі вже більше 5 років. І в ситуаціях, коли пароль забутий або загублений, або ж ваш аккаунт був взломлен, так не хочеться назавжди втрачати свою сторінку. Тим більше, якщо враховувати, що на відновлення профілю (підписок і передплатників, фото і т.д.) піде чимало часу.

Сьогодні ми спробуємо розібратися, як відновити обліковий запис Instagram , якщо ви тимчасово втратили доступ до свого облікового запису. У статті буде розглянуто найпоширеніші причини втрати сторінки і прості методи її повернення.

Зареєструватися в Instagram з телефону і ПК

Як відновити обліковий запис в Instagram — поширені випадки втрати сторінки

Процес відновлення особистого облікового запису в соціальній мережі Instagram буде в першу чергу залежати від причин, за якими ви втратили доступ до своєї сторінки. Їх може бути кілька:

 1. Ваша сторінка була заблокована самою програмою. Наприклад, в разі надмірної активності або при розміщенні небажаного контенту (з яким можна ознайомитися в умовах конфіденційності) Instagram блокує акаунти на певний час або назавжди. 
 2. Ви забули свій пароль від сторінки і вийшли з неї.
 3. Ви не можете увійти на електронну пошту, до якої прив’язана ваша сторінка в Instagram. І, відповідно, не можете завершити процес відновлення аккаунта.
 4. Ваша сторінка була взломлена. Так особливо часто шахраї надходять з бізнес-акаунтами або зі сторінками з великою кількістю передплатників. Після цього може йти шантаж і пропозиція продати вам доступ до вашої же сторінці. 

З якою б з перерахований вище ситуацій ви не зіткнулися, запевняємо, ви зможете повернути собі доступ до особистого профілю. Давайте більш детально розберемо, як відновити сторінку в Instagram , виходячи з причин, за якими втрачено доступ. 

Відновити Instagram, якщо забув логін / пароль

Ми часто в поспіху вводимо перший придуманий пароль, який швидко забувається. Звичайно, краще записувати комбінацію для входу в Instagram в блокнот або телефон. Однак, якщо ви цього не зробили, не турбуйтеся — повернути сторінку ви зможете відразу в кілька способів:

 1. Електронна пошта . При реєстрації Instagram просить вас ввести дані (логін і пароль), а також вказати додатковий спосіб зв’язатися з вами в екстреному випадку. І втрата доступу до аккаунту є цим самим випадком. Для того, щоб відновити Instagram , вам потрібно натиснути на клавішу «забули пароль» і в відповідне поле вписати адресу електронної пошти. Також програма попросить вас написати останній пароль, який ви пам’ятаєте. Після цього на поштову скриньку прийде лист з підтвердженням зміни пароля. Придумайте нову комбінацію і на цей раз не забувайте її.
  Instagram восстановить через email
  Instagram восстановить через email
 2. Facebook. Після завантаження Instagram ви можете прив’язати свою сторінку до свого профілю в соціальній мережі Facebook. Звичайно, для авторизації потрібно, щоб ваша сторінка там була активною (важливо також пам’ятати пароль від неї).
  зайти в Instagram через facebook
  зайти в Instagram через facebook

  В такому випадку, щоб повернути акаунт, потрібно виконувати зайвих дій — досить просто увійти на сторінку з Фейсбук.

  instagram аккаунт
  instagram аккаунт
 3. При реєстрації програма зазвичай запитує ваш дійсний номер телефону. Не бійтеся — ніяких повідомлень на нього приходити не буде. Він потрібен як раз для того, щоб відновити сторінку в Instagram. Зробити це досить просто. Для початку натисніть на «Забули пароль?», Після чого введіть в одне поле своє ім’я в Instagram (логін), а в інше — номер телефону, на який ви реєстрували акаунт. Через кілька секунд Instagram переадресує вас на окрему сторінку, а на телефон прийде пароль. Введіть його в поле нової сторінки і натисніть «Підтвердити». Після цього ви зможете встановити новий пароль.
Instagram
Instagram

Відновити Instagram, якщо забули пошту

Якщо ви маєте доступ до електронної пошти, на якій зареєстрований акаунт в Instagram, відновити сторінку буде досить просто. А ось якщо ви не пам’ятаєте, на яку пошту реєструвалися в програмі, або ж якщо ви забули пароль від цієї самої пошти, ситуація помітно ускладнюється.

Якщо у вас кілька облікових записів в електронній пошті (наприклад, робочий і особистий), то спробуйте зробити перераховані вище маніпуляції (натиснути «забули пароль» і ввести адресу пошти) кілька разів на різні мейли. Через кілька хвилин перевірте всі акаунти на наявність листа від Instagram. Обов’язково загляньте в папку спам — можливо лист потрапив саме туди.

 • Якщо ж ви геть забули пароль від електронної пошти, але хочете з її допомогоювідновити доступ до Instagram, необхідно працювати з сервісною підтримкою пошти. Алгоритм дій схожий на той, як якщо б ви забули пароль від сторінки в Instagram. Тобто вам потрібно натиснути на «Забули пароль» і ввести назву поштової скриньки. Через кілька хвилин вам повинно прийти підтвердження про зміну пароля на мобільний телефон (якщо він прив’язаний до пошти). Якщо ж ви не вказували номер телефону, спробуйте списатися зі службою підтримки. Звичайно, це досить довгий процес, який може відняти у вас кілька днів. Однак при вдалому розкладі ви зможете повернути собі доступ до електронної пошти, а після і відновити сторінку в Instagram .
 • Якщо ще один спосіб відновити сторінку в Instagram в разі втрати доступу до електронної пошти. Необхідно написати в сервісний центр програми, що вашу сторінку нібито зламали. Звичайно, це не зовсім правда, однак якщо ви не є членством з мільйоном передплатників, ніхто нічого перевіряти не буде. Вас просто попросять ввести нову адресу пошти і новий пароль. Детальніше про те, що ж потрібно робити, якщо вашу сторінку насправді зламали — читайте нижче.  

Відновити Instagram, якщо заблокували сторінку

Буває, що Instagram вирішує раптом заблокувати ту чи іншу сторінку. Насправді це «раптом» має свої пояснення. Наприклад, ви порушили одне з правил програми (виклали невідповідний контент або ж вели занадто велику активність зі своєї сторінки, що зараховується як накрутка) або ж на ваш аккаунт поскаржилися інші користувачі. 

Як правило, Instagram вказує, з якої причини сторінка пішла в блок. І щоб відновити її, вам доведеться звертатися в сервіс підтримки користувачів.

В принципі, таке блокування часто тимчасова. Наприклад, вашу сторінку можуть приховати від інших користувачів на кілька тижнів. Найчастіше перша блокування триватиме 1 тиждень, а друга має термін в 1 місяць. Якщо ж скарг було занадто багато або ви вже не перший раз порушуєте правила програми, акаунт може бути заблокований назавжди. Повернути його в такому випадку досить складно. Доведеться довго пояснювати співробітникам Instagram, що саме сталося зі сторінкою і уточнювати, чи можливо якось повернути її.

Лист повинен виглядати приблизно таким чином: «Добрий день, () числа моя сторінка в Instagram (вказати ім’я сторінки) була заблокована. Причина блокування (вкажіть ту, яку назвав Instagram). При цьому я не порушував правил програми і хотів би повернути доступ до свого облікового запису. Підкажіть, як я можу це зробити? ». Бажано вести переписку в спокійному тоні, що не звинувачуючи інших користувачів або адміністрацію Instagram.

Акаунти з великою кількістю передплатників, як правило, не можуть ризикувати втратою доступу. Тому багато користувачів звертаються до фахівців з відновлення сторінок в соціальних мережах. Однак навіть у найкращих профі цей процес може забрати кілька місяців. При чому він не обов’язково увінчається успіхом.

Відновити Instagram, якщо зламали аккаунт

Ніхто не хоче, щоб зайва інформація про нього потрапила в руки сторонній людині. Однак так зазвичай і відбувається в разі, якщо сторінку в Instagram зламують. Зазвичай це відбувається з великими акаунтами з метою вимагання грошей. Однак іноді зловмисники зламують майже порожні сторінки, щоб з них здійснювати накрутки передплатників або лайків за гроші.

Програма Instagram всіляко намагається йти на зустріч користувачам, сторінка яких була взломлена. Хоча сам процес може затягнутися надовго. Отже, щоб повернути доступ до сторінки в Instagram , вам потрібно:

 1. Звернутися в техпідтримку і пояснити ситуацію. Для цього на сторінці входу виберіть «Допомога з входом».
 2. Введіть у відповідне поле хоч якісь дані по вашій сторінці.
 3. Натисніть на «Додаткова допомога» і дочекайтеся листи, яке повинно прийти вам на електронну пошту.
   доступ до сторінки в Instagram
  доступ до сторінки в Instagram
 4. У листі буде докладний опис відновлення сторінки в Instagram.
 5. Instagram попросить вас підтвердити свою особу. Для цього потрібно буде зробити фото з паспортом, вказати модель пристрою, з якого ви входили на свою сторінку, відправити дані з податкової декларації (для бізнес- сторінок).

На відновлення може піти як пару днів, так і півроку. При цьому не факт, що ви все-таки повернете доступ до сторінки. Якщо довгий час немає ніяких просувань вперед, напишіть в техподдрежку ще раз — можливо ваша заявка була загублена серед листів інших користувачів.

Щоб максимально убезпечити себе від злому або від інших проблем, що призводять до втрати доступу до аккаунту, рекомендуємо виконати наступні дії:

 • придумайте складний пароль і запам’ятайте (запишіть) його;
 • обов’язково запам’ятайте, на яку електронну пошту і на який номер телефону ви реєструєте акаунт;
 • не варто заходити на свою сторінку з чужих ПК або телефонів;
 • завантажте на сторінку хоча б кілька особистих фото (так вам буде легше довести адміністраторам, що ви власник облікового запису);
 • уникайте зайвої активності (занадто велика кількість лайків, коментарів або підписок за певний час можуть вважатися спамом і блокуватися).

Збирати передплатників або шукати і підписуватися на цікаві сторінки в Instagram можна роками. А ось втратити це все можна за кілька хвилин. Як бачите, для того, щоб відновити сторінку, не потрібно витрачати багато сил і часу. Всього кілька простих дій, і ви знову зможете ділитися сподобалися фото, спілкуватися з друзями, читати цікаві сторінки або вести свій бізнес-аккаунт.

Поделиться