Сьогодні соціальні мережі і багато інших веб-сторінки, що вимагають реєстрації, просять користувача вказувати не тільки адресу електронної пошти, а й свій мобільний телефон.Це робиться для того, щоб забезпечити максимальний захист особистих даних. Адже тепер, крім підтвердження, яке приходить на пошту, ви також будете отримувати код для реєстрації на свій мобільний телефон.

По суті, ніяких проблем в даній ситуації виникнути не повинно — у кожного з нас є особистий номер, який ми можемо вказувати при реєстрації. Однак уявіть, що ви створили обліковий запис і вказали для реєстрації свій єдиний номер. Але минув час, і вам несподівано знадобилося завести ще одну сторінку на сайті. Найчастіше веб-сторінки не дозволяють зареєструвати два аккаунта на один номер. Що ж робити в цій ситуації? Звичайно, ви можете купити ще одну сім-карту (якщо у вас є вільний мобільний телефон). Однак набагато простіше і швидше використовувати так званий віртуальний номер.

У статті ми розповімо про те, що ж таке віртуальний номер телефону, для чого він, власне, потрібен і як його отримати.

К содержанию ↑

Що таке віртуальний мобільний номер, і для чого він потрібен?

 Принцип роботи віртуального номера
Принцип роботи віртуального номера

Віртуальний мобільний номер використовується в самих різних цілях. Деякі люди замовляють таку послугу для роботи. Такі номери дозволяють обробляти sms-повідомлення або телефонні дзвінки, які переадресовуються на інших абонентів. Деякі користувачі замовляють подібну послугу для особистих цілей.

Якщо мова йде про фізичних осіб, то вони часто використовують сервіси з підборувіртуального номера в некомерційних цілях. Наприклад, ця послуга стане в нагоді в процесі реєстрації в різних соціальних мережах. Тепер немає необхідності вказувати свій особистий номер. Досить просто внести в зазначену графу його віртуальний аналог.

Як правило, більшість сервісів, які надають подібні послуги, відносяться до фізичних осіб більш лояльно і пропонують їм безкоштовні або ж зовсім дешеві номери.

Однак це зовсім не означає, що онлайн номер телефону потрібен тільки з метою реєстрації на різних веб-ресурсах. Подібна послуга активно використовуються і серед підприємців. Наприклад, тільки що відкрилася організація, головний офіс якої розташовується в невеликому містечку, бажає отримати номер з кодом столиці. Для цього представник компанії замовляє спеціальну послугу і набуває онлайн номер телефону, який йому необхідний. Після цього при зв’язку з клієнтами буде створюватися враження, що головний офіс фірми розташовується саме в столиці. Такий прийом дозволяє поліпшити імідж компанії і заробити хорошу репутацію.

Якщо для фізосіб вартість віртуального номера мінімальна (або ж повністю відсутній), то для користування послугою в комерційних цілях вам доведеться заплатити за номер.Звичайно, це все одно вигідніше, ніж купувати стаціонарне обладнання і величезна кількість sim-карт.

Для роботи фейковий номер телефону може використовуватися відразу в декількох цілях:

 1. Для прийому sms-повідомлень.
 2. Для здійснення пересилати свої вхідні дзвінки на мобільний або стаціонарний телефон абонента.
 3. Для проведення sms-розсилок масового характеру (з урахуванням існуючої клієнтської бази).
 4. Для створення різних голосових повідомлень, які оформляються в голосове меню і служать підказками для користувачів.

Таким чином фізичні особи можуть повністю убезпечити себе від масової розсилки спаму, який часто надходить після реєстрації на тому чи іншому веб-ресурсі. У той час, як фірма, яка заплатила за фейковий номер телефону, здатна уникнути блокування або занесення в чорний список, що часто спостерігається при масовій розсилці sms-повідомлень або при так званих «холодних дзвінках».

К содержанию ↑

Переваги створення віртуального номера телефону

Найголовнішою перевагою онлайн номера телефону є можливість стати абонентом тієї чи іншої мобільної компанії без попередньої покупки sim-карти або стартового пакета.Для того, щоб почати користуватися послугою, вам досить просто перейти на обрану вами сторінку і знайти там підходящий варіант. Після цього сайт запропонує вам оплатити послугу створення віртуального номера. Користуватися ним можна вже через кілька секунд після оплати.

Ще одним плюсом онлайн номерів є можливість використовувати їх незалежно від вашого місця розташування. Де б ви не знаходилися, удома або в іншій країні, ви зможете отримувати дзвінки та повідомлення на свою віртуальну сім-карту.

Звичайно, за послугу використання віртуального номера не обов’язково платити. В даний час існує велика кількість сервісів, які допоможуть вам приймати sms-повідомлення на онлайн сім-карту абсолютно безкоштовно. Працюють вони досить просто: достатньо перейти на сторінку, вибрати відповідну послугу і свій новий номер.

Подібний спосіб створення онлайн номера має велику кількість переваг:

 1. Дуже простий і зручний спосіб підключення послуги. Вам не доведеться витрачати час і гроші для того, щоб скористатися віртуальним номером телефону.
 2. Навіть якщо сайт вимагає певну плату за послуги, як правило, це мінімальний тариф.
 3. Немає необхідності купувати дороге стаціонарне обладнання.
 4. Купівля, підключення і використання номера відбуваються безпосередньо на веб-ресурсі, який ви вибрали.
 5. Ви можете організувати відразу кілька робочих телефонних ліній для консультування людей з тих чи інших питань.

Не можна не відзначити той факт, що використання онлайн сервісів для отримання безкоштовного фейковий номера телефону вимагає постійного безперебійного доступу до мережі інтернет. Вам навіть не потрібно мати під рукою мобільний телефон. Ви можете працювати з сервісом на ноутбуці або персональному комп’ютері.

Читати: 20 способів збільшити швидкість інтернету на ПК

К содержанию ↑

Як отримати віртуальний телефон

Для того, щоб скористатися вищеописаної послугою і отримати багаторазовий абоодноразовий номер телефону на віртуальній основі, досить просто мати доступ до інтернету. На щастя, сьогодні на просторах мережі можна наштовхнутися на величезну кількість сервісів, які займаються подібною діяльністю. І, якщо великим компаніям, які хочуть придбати велику кількість номерів, необхідно більш ретельно вибирати майданчик, то користувачам, що бажають просто зареєструватися в соцмережах або на інших подібних ресурсах, можна вибрати абсолютно будь-яку сторінку.

Більшість із зазначених нижче сервісів мають простий спосіб реєстрації і просять вас вказати лише адресу електронної пошти, логін і пароль. Багато безкоштовні веб-ресурси мають в запасі не тільки українські, російські, але й іноземні незалежні номери телефонів.

Звичайно, абсолютно безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Тому ресурси, які пропонують номери у вільному доступі, мають один невеликий (але для деяких істотний) недолік. Справа в тому, що номер, який ви отримаєте, вже міг бути використаний кілька разів. Однак це питання, як правило, більше турбує власників великих компаній, які і без того навряд чи звернуться до безкоштовних сервісів.

Отже, давайте розберемося, які існують варіанти створення віртуального номера телефону. Сьогодні найбільш популярними майданчиками є:

Тwilio

Сервіс, який функціонує по всьому світу. Деякі послуги сайту надаються на платній основі. Однак в разі, якщо користувачеві потрібен фейковий номер телефону виключно для прийому sms-повідомлень, можна використовувати разову пробну версію.

Тwilio
Тwilio

Незважаючи на те, що веб-ресурс є повністю англомовним, працювати з ним досить просто. Процес роботи на сайті досить простий.

 1. Для початку вам необхідно зареєструватися або авторизуватися в системі. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися», яка знаходиться у верхньому правому кутку ресурсу.
 2. Сайт запросить деякі ваші дані (адреса електронної пошти) і попросить ввести логін для роботи на сторінці і придуманий пароль. Врахуйте, що при реєстрації на Тwilio потрібно мати під рукою мобільний телефон. Веб-ресурс пришле вам секретний код у вигляді sms-повідомлення. Він підтверджує вашу реєстрацію на сайті.
 3. Просто дочекайтеся повідомлення і введіть цифри, які в ньому вказані, в спеціальне поле на сайті.
 4. Як тільки процес реєстрації завершиться, ви зможете отримати одноразовий номер телефону, натиснувши на графу «Отримати номер Тwilio».
  Номер для телефону за допомогою Тwilio
  Номер для телефону за допомогою Тwilio

Головним недоліком сервісу є повна відсутність українських, російських і білоруських номерів телефонів. Тому, якщо ви проживаєте в одній з цих країн, вибирати номер вам доведеться зі списку, який надасть програма. Як правило, за замовчуванням сервіс пропонує вам американські номери. Ви можете змінити їх, вибравши іншу країну (Австралія, Бразилія, Канада, Болгарія і т.д.).

Після реєстрації сервіс переадресує вас на сторінку, в якій потрібно буде ввести деякі дані. Наприклад, в поле «Можливості» вам слід пояснити, з якою метою ви отримуєтефейковий номер телефону (для прийому sms-повідомлень, для прийому і відправки mms-повідомлень, для дзвінків, універсальний номер для повідомлень і дзвінків).

Для чого потрібно пояснювати причини оформлення номера? Справа в тому, що не всі номери, які підходять для безкоштовного використання, можуть виконувати ту чи іншу функцію. Наприклад, один і той же номер може приймати sms-повідомлення, проте не приймати вхідні дзвінки.

Після зазначення мети натисніть на кнопку «Пошук» і виберіть номер з усіх запропонованих варіантів. У розділі «Меню» ви зможете простежувати, які повідомлення або дзвінки надходили на віртуальний номер телефону. Крім того, в поле, яке знаходиться у верхній частині екрану, ви можете:

 • скидати все настройки веб-ресурсу;
 • перевіряти номери телефонів;
 • дізнатися всю необхідну інформацію по вашому номеру.

Text Now

Головна відмінність від попереднього варіанту полягає в тому, що сайт надає свої послуги на безоплатній основі. Тобто у вільному доступі знаходяться не тільки одноразові, а й постійні номери.

Сервіс Text Now
Сервіс Text Now

Сервіс Text Now представлений не тільки веб-сторінкою. Ви також можете завантажити його на персональний комп’ютер або будь-який мобільний пристрій.

Існують дві версії програми:

 1. Абсолютно безкоштовний додаток, яке пропонує перегляд реклами. Це не зовсім зручно, якщо ви збираєтеся використовувати програму на постійній основі.
 2. Можливість оформлення передплати для використання програми. В такому випадку реклама повністю відключається. Підписка на Тextnow коштує недорого, проте має масу переваг, головне з яких — можливість регулярно використовувати додаток без докучливих рекламних роликів. Це особливо актуально для підприємців, якимонлайн номер телефону потрібний для переадресації дзвінків.

Після скачування програми або реєстрації на сайті ви отримуєте номер телефону, який можна використовувати:

 • при реєстрації в соціальних мережах і на інших сайтах;
 • для отримання текстових або мультимедійних повідомлень;
 • для прийому дзвінків;
 • для роботи з голосовою поштою;
 • для пересилати свої вхідні дзвінки.

Реєстрація на сервісі досить проста і не відніме у вас більше 5 хвилин. Головна заковика полягає в тому, що країни СНД не можуть використовувати сервіс. Обійти цю заборону досить просто. Досить завантажити сервіс VPN і перейти на сайт під американським ip-адресою .

Як тільки реєстрація на сервісі буде завершена, ви отримаєте свій віртуальний номер телефону безкоштовно. Для того, щоб простежити всі дзвінки та sms-повідомлення, вам необхідно перейти в розділ «Переходи».

Сountrycode.org

сервіс countrycode.org
сервіс countrycode.org

Потужний ресурс, який у своїй базі містить номери телефонів всіх країн. На сайті є можливість зручного використання номера. Просто пройдіть реєстрацію і отримаєте пробний номер телефону на 10 днів. За цей час сервіс дозволяє вам оперувати дзвінками і повідомленнями за умови, що ви витратите на все це не більше 4 доларів.

Як і всі вищеописані сервіси, countrycode.org є англомовним ресурсом. Однак це зовсім не означає, що у вас будуть труднощі при його використанні. Інтерфейс сервісу настільки зручний, що пройти реєстрацію зможе будь-хто. Для цього вам доведеться виконати наступні дії:

 1. Для початку вам буде запропоновано вибрати регіон, в який ви плануєте здійснювати дзвінки. Якщо ж ви хочете створити віртуальний номер виключно з метою реєстрації на сайтах, можете вибрати будь-яку країну зі списку. На щастя, список досить великий і включає в себе кілька десятків країн по всьому світу.
 2. Після вибору країни сайт переадресує вас у вікно, де ви зможете отримати віртуальний номер. Перед вами відкриються два варіанти оформлення номера — платний і безкоштовний. Незалежно від того, вибираєте ви пробну або офіційну підписку, вам знову доведеться вибрати країну і код вашого майбутнього номера.
 3. Після цього підтвердіть свій вибір.
 4. Після вибору країни та типу підписки сайт запропонує вам офіційно зареєструватися.Щоб створити обліковий запис, потрібно просто вказати свої особисті дані (ім’я та прізвище) та адреса електронної пошти.
 5. У графі «Як ви будете використовувати новий номер?» Виберіть один з варіантів (для роботи або в особистих цілях). Натисніть на «Погодитися з правилами веб-ресурсу» і підтвердіть свої дії, натиснувши на кнопку продовжити.
 6. На електронну пошту ви отримаєте лист, що містить посилання, що підтверджує реєстрацію аккаунта. Перейшовши по ній, ви опинитеся на сторінці, де міститься вся інформація по вашому новому номеру. Там же ви побачите кредит від сайту в розмірі 4 доларів.
 7. Якщо ви плануєте використовувати номер протягом довгого часу, натисніть на кнопку «Так» (зеленого кольору). Якщо ж не плануєте користуватися послугою найближчим часом, натисніть на червону кнопку «Ні».

Тепер ви зможете спокійно використовувати свій новий номер телефону і перевіряти стан вхідних дзвінків і sms, перейшовши в особистий аккаунт. Саме цей номер ви можете вказувати при реєстрації на різних сайтах. У розділі «Управління номерами телефонів» вам доступна вся необхідна інформація з вашого аккаунту. Тут ви можете читати всі вступники текстові або мультимедійні повідомлення.

Receive-sms-online

 Сайт Receive-sms-online
Сайт Receive-sms-online

Шукаєте якісний сервіс, тоді про братів увагу на сайт Receive-sms-online . Він містить досить велику базу номерів з різних країн. Серед величезного вибору варіантів ви можете зустріти також українські та російські номери телефонів.

Receive-sms-online ідеально підходить для швидкої реєстрації
Receive-sms-online ідеально підходить для швидкої реєстрації

Для того, щоб скористатися послугою, вам не потрібна попередня реєстрація або авторизація на сайті. Просто виберіть будь-який із запропонованих номерів. Врахуйте, що всі номери телефону, які пропонує сайт, є загальними і можуть використовуватися одночасно кількома користувачами. Крім цього, повідомлення, які будуть приходити вам на фейковий номер телефону, зможуть прочитати всі користувачі сайту.

Так що, якщо інформація в листі повинна залишитися конфіденційною, краще скористатися іншими ресурсами. Вибравши необхідний варіант, ви можете відправляти на номер нескінченну кількість sms-повідомлень.

Таким чином вам не доведеться показувати свій справжній номер телефону. Сервіс та за типом Receive-sms-online ідеально підходить для швидкої реєстрації в соціальних мережах або на інших подібних сайтах. Приховуючи свій справжній номер, ви захищаєте себе від масової розсилки спаму, яким так часто користуються різні сервіси.

Sellaite.com

Sellaite
Sellaite

Ще один сайт, який дозволяє отримати віртуальний номер для прийому sms. Він є абсолютно безкоштовним і не вимагає попередньої реєстрації або авторизації на сторінці. Сервіс пропонує вам кілька вільних номерів на вибір. Врахуйте, що кількість номерів досить обмежена. Тому забронювати відразу кілька варіантів досить важко.

Як в попередньому в ресурсі Sellaite.com показує ваші повідомлення безпосередньо на сайті. Так що врахуйте, що прочитати текст можуть всі користувачі ресурсу. Однак, якщо все, що вам потрібно, це отримати пароль, що підтверджує реєстрацію на тому чи іншому сайті, подібний сервіс є відмінним варіантом приховати свій справжній номер.

Якщо ж ви хочете працювати з більш конфіденційною інформацією, зверніть увагу на розділ «Особиста папка». Він дозволяє оперувати особистими текстовими та мультимедійними повідомленнями у вашій персональній папці. Тобто тепер ніхто з користувачів не зможе прочитати ваші sms. Звичайно, це платна послуга.

Важливо також враховувати, що номер, який пропонує вам веб-сервіс, може змінитися вже на наступний день. Тому не варто вводити його в разі, якщо вам потрібна буде подальша прив’язка до номера.

Вище ми перерахували 5 основних сервісів, які дозволяють отримати віртуальний номер для прийому sms або дзвінків . Який з усіх варіантів є найкращим? Тут вибір за вами. Пробуйте різні сервіси для того, щоб вибрати найбільш простий і зручний для використання інтерфейс. На щастя, багато хто з ресурсів мають безкоштовні номери або дозволяють оформити пробну підписку на певний термін, щоб ви могли оцінити в переваги і недоліки роботи з системою.

Поделиться