Для деяких браузерів ми вже розібралися як блокувати рекламу, тепер на черзі Opera. Досить таки популярний браузер, якщо дивитися статистику, то користується ним від 10 до 15% всіх користувачів. А якщо користуються люди значить і проблема реклами стоїть гостро і кожен хоче зробити свою роботу в інтернеті більш продуктивною.

Opera браузер
Opera браузер

Для того, що б відключити або прибрати рекламу в Opera можна використовувати різні способи, при чому їх можна використовувати в комплексі для того, що б створити цілу оборонну стіну. Всі вжиті заходи допоможуть Вам заощадити час і нерви, зроблять роботу в мережі більш безпечною.

Способи за допомогою яких можна блокувати, відключити або прибрати рекламу в Opera:

  1. Захист від спливаючих вікон в налаштуваннях самого браузера.
  2. Використання доповнення Adblock для блокування реклами.
  3. Використання доповнення Adguard для блокування, відключення, видалення все можливих рекламних банерів, вікон і відео реклами.
  4. Використовуємо антивірус для блокування інтернет реклами.

Переходимо до перегляду відео, в якому викладені всі вище перераховані способи:

К содержанию ↑

Захист від вспливаючих вікон в налаштуваннях Opera

Перше, що необхідно зробити, це відкрити браузер. Далі в лівому верхньому кутку знаходимо іконку opera і клацаємо по ній (можна скористатися гарячими клавішами Ctrl + F12 або як у мене Alt + P). У випадаючому списку вибираємо пункт «Налаштування».

Налаштування браузера Opera
Налаштування браузера Opera

Після того як відкрили налаштування в лівому меню вибираємо пункт «Веб-сайти» і тут шукаємо «спливаючі вікна». У цьому пункті ставимо галочку «Блокувати спливаючі вікна (рекомендовано)». Якщо необхідно на якомусь сайті не блокувати, то можете скористатися кнопкою «Управління винятками» і ввести туди назву сайту.

Відключити спливаючі рекламні оголошення в Opera
Відключити спливаючі рекламні оголошення в Opera

Так само можна ще відключити javascript, так як вся реклама в Opera будується на ньому. Але в цьому випадку можуть бути проблеми з відображенням багатьох сучасних сайтів. Якщо Вам це буде необхідно, то переходимо знову в «Налаштування», вибираємо «Веб-сайти», шукаємо пункт Javascript і ставимо галочку «Заборонити виконання JavaScript». Так само як і в попередньому випадку можна додати сайти в виключення.

Відключення Javascript в Opera
Відключення Javascript в Opera
К содержанию ↑

Використання доповнення Adblock для блокування реклами

Відкриваємо браузер Opera і натискаємо на іконку праворуч і в випадаючому списку вибираємо «Розширення».

Розширення Opera
Розширення Opera

У вікні розширення вибираємо останній пункт «Додати розширення» і нас перекине на сторінку де ми зможемо завантажити Adblock.

Додати розширення Opera
Додати розширення Opera

У пошуковому рядку вводимо назву розширення і після того як його знайде натискаємо на нього.

Вибираємо доповнення
Вибираємо доповнення

На наступній сторінці натискаємо на зелену кнопку «Додати в Opera».

Добавити розширення в Opera
Добавити розширення в Opera

Після успішної установки з’явиться іконка в лівому кутку, натискаємо на неї правою кнопкою мишки і вибираємо налаштування.

К содержанию ↑

Доповнення Adguard

Этот способ является наверное лучшим, сам использую и вам рекомендую. Ранее использовал Adblock, но после выхода Adguard, пользуюсь только этим дополнением.

Переходимо по ссилці:

http://adguard.com/ru/adguard-adblock-opera/overview.html

і натискаємо «Встановити». Після того як перекинуло в доповнення Opera, натискаємо на кнопку «Додати в Opera».

Додати в Opera - Adblock
Додати в Opera — Adblock

Доповнення встановилося і як в попередніх випадках іконка з’явилася справа вгорі. Натискаємо на неї правою кнопкою мишки і вибираємо пункт «Налаштування».

Налаштування Adblock
Налаштування Adblock

Там де горять кнопки зеленим за замовчуванням залишаємо і ще включаємо в пункті Антифішинг «Захист від фішингових і шкідливих сайтів».

К содержанию ↑

Антивірус

В інтернеті можна скачати антивірус, за допомогою якого можна блокувати рекламу в мережі. Я використовую AVG антивірус, він має закладку web, де можна включити функцію захисту, від шкідливих сайтів і реклами.

В кінці хочу сказати, захист від реклами — це добре, але не забувайте про елементарні заходи при роботі в інтернеті. Якщо ваш антивірус показує загрозу на сайті, то прийміть всі заходи для того, що б не заразиться, та й взагалі намагайтеся не відвідувати потенційно небезпечні сайти. А також будьте уважні при скачуванні різних програм і додатків з неперевірених джерел.

Поделиться