Instagram вже давно перестав бути просто додатком-альбомом для фотографій. Сьогодні це повноцінна соціальна мережа, де ви можете знайти безліч корисної або розважального контенту. Переглядаючи знімки своїх друзів або сторінок, на які ви підписані заради інтересу, ви можете зустріти потрібну вам інформацію. В такому випадку дуже доречним буде скопіювати дані для того, щоб поділитися ними з іншими користувачами.

Відправивши посилання на пост або аккаунт буфер обміну, ви надалі зможете вставити його в повідомлення або ж розмістити на будь-який інший сторінці. Сьогодні ми розберемося, як скопіювати посилання в Інстаграме за кілька секунд.

Зареєструватися в Instagram з телефону і ПК

К содержанию ↑

Копіювати посилання в Instagram з телефону

Для початку давайте розберемося, що ж мається на увазі під словосполученням «посилання на сторінку в Instagram». По суті, це класичний адреса аккаунта або фото (відео), переходячи по якому, користувач потрапляє на певну сторінку. Якщо ви відкриваєте Instagram в повній версії (за допомогою ПК або ноутбука), то посилання буде розміщена на стандартному місці у верхній частині екрану в адресному рядку.

Для чого ж потрібно копіювати посилання на свій Instagram ?

 • По-перше, щоб поділитися нею зі своїми друзями і знайомими. Ви можете відправити її в повідомленнях безпосередньо в самій програмі.
 • По-друге, інші соціальні мережі (наприклад, Facebook або VK) часто дають можливість вказати і посилання на інші ваші акаунти. Таким чином ви зможете залучити аудиторію з однієї соціальної мережі в іншу.

Як скопіювати посилання в Instagram з телефону На виконання дій у вас піде декілька секунд. Насамперед пропонуємо розібратися, як скопіювати адресу конкретного фото. Давайте розіб’ємо весь процес на послідовні етапи:

 1. Якщо на вашому смартфоні не встановлена ​​програма Instagram, необхідно перейти в Play Market або AppStore і завантажити додаток.
 2. Після цього зайдіть на свою сторінку за допомогою реєстрації, авторизації або входу з електронною поштою (логіном) і паролем.
 3. Знайдіть необхідну вам фотографію і відкрийте її.
  Instagram
  Instagram
 4. Натисніть на розширене меню (3 вертикальних кружечка). Перед вами з’являться дві команди: Поскаржитися та Копіювати посилання. Вибирайте останню.
  Копіювати посилання Instagram фото
  Копіювати посилання Instagram фото
 5. Як тільки ви підтвердите дію, з’явиться спливаюче повідомлення про те, що знімок відправлений в оперативну пам’ять ПК.
 6. Таким же чином можна копіювати відеоролики, завантажені в Instagram.

Якщо ж ви хочете скопіювати посилання на аккаунт в Інстаграм інших користувачів, необхідно виконати наступні дії:

 1. Перейдіть на аккаунт користувача, адреса якого ви хочете скопіювати.
 2. У верхній частині екрану знаходяться три вертикальних кружечка. Натисніть на них, щоб активувати меню.
  Інстаграм інших користувачів
  Інстаграм інших користувачів
 3. З усього списку натисніть клавішу, яка відповідає за копіювання адреси сторінки — «Копіювати посилання профілю».
  Скопіювати URL профілю
  Скопіювати URL профілю

Якщо ж мова йде про ваш обліковий запис, скопіювати його адресу за допомогою програми у вас не вийде. Зробити це можна або за допомогою ПК, або вручну. Детальніше про ці способи ми розповімо далі.

Втім, якщо ви не хочете використовувати ніякі інші методи, можете скопіювати посилання на одну з фотографій свого профілю. Таким чином, відправивши цю адресу, інші користувачі зможуть побачити не тільки конкретний знімок, але і ваш аккаунт.

До змісту ↑

К содержанию ↑

Копіювати посилання в веб-версії Instagram

Найпростішим способом, як скопіювати посилання на свій Instagram або ж відправити адреса вподобаного вам поста, є використання для цих цілей ПК або ноутбука. Справа в тому, що адреса будь-якої сторінки, яку ви відкриваєте, завжди знаходиться у верхній частині екрану в спеціальній рядку. Так ось, щоб скопіювати його, вам потрібно:

 1. Відкрити повну версію Instagram в своєму браузері.
 2. При необхідності здійснити вхід на персональну сторінку (або авторизацію).
 3. Відкрити пост або аккаунт, посилання на які вам потрібна.
  Instagram фото на ПК
  Instagram фото на ПК
 4. Навести мишкою на адресний рядок.
  Копіюємо посилання Instagram
  Копіюємо посилання Instagram
 5. Клікнути по ній, щоб виділити посилання.
 6. Натиснути гаряче поєднання клавіш CTRL + С або відкрити контекстне меню правою кнопкою миші і знайти команду Копіювати.
 7. Відразу після цього посилання відправитися в оперативну пам’ять.
 8. Далі можна вставити її в повідомлення, в інші ресурси або в шапку на персональній сторінці.
К содержанию ↑

Копіювати посилання в Instagram вручну

Якщо попередні два варіанти копіювання адреси на сторінку в Інстаграм вам не підходять, спробуйте прописати адресу самостійно. Зробити це не важко. Весь процес складається з 3 основних кроків:

 1. Відкрийте програму і знайдіть запис або аккаунт, адреса якого ви хочете надалі скопіювати.
 2. Врахуйте, що кожна посилання в даній соціальній мережі починається з: https://www.instagram.com/ . Після цього прописано назву облікового запису або окремого запису (фото, відео). Так ось, саме те, що написано після останньої рисочки і варто запам’ятати.
 3. Якщо ви хочете, наприклад, поділитися адресою з одним в листуванні, просто натисніть на «Створити повідомлення», введіть основну частину адреси і після пропишіть сама назва облікового запису або запису. Наприклад, для облікового запису, підписаного natgeo активний адреса виглядає так: https://www.instagram.com/natgeo/ . Після цього адресу стає робочим. Можете копіювати і відправляти його для подальшого переходу.

Як бачите, скопіювати посилання на свій Інстаграм або ж на будь-який вподобаний вам обліковий запис / пост досить легко. Кілька елементарних дій, і посилання на потрібну вам інформацію буде відправлена в оперативну пам’ять. Слідуючи вищепереліченим рекомендаціям, ви зможете уникнути помилок і отримати результат вже через кілька секунд.

Поделиться