Будь вебмастер, почавши робити свій сайт, замислюється про його монетизації. Є різні способи, які описані у нас на сайті . Вкрай популярним, прибутковим і відносно простим методом є партнерські програми (партнерки).

Механізм роботи партнерської програми дуже простий і кожен стикався так чи інакше з ним в реальному житті.

Наприклад, ви купили навушники і вони вам сподобалися. Часто буває так, що ви при спілкуванні з одним розповідаєте про це і несвідомо «продаєте» йому цей товар.Розповідаєте, який хороший звук в цих навушниках, чітка бас-лінія і чистий вокал. Ваш друг по вашій рекомендації йде і купує ці навушники. Це і є суть партнерки. Єдине, чого не вистачає — це сплаченого винагороди від компанії за те, що ви зробили продаж їх товару.

У нинішніх реаліях все партнерські програми платять за певні дії користувача, який перейшов по вашому посиланню.

 1. Клік на рекламу
 2. Реєстрація на ресурсі
 3. Підписка на розсилку
 4. Купівля товару / послуги

Цінник кожного з цих дій у різних рекламодавців різний, але можна сказати, скільки виходить в середньому.

 • Кліки. Це самий низькодохідних варіант. В середньому, ціна за клік коливається в районі 3 центів
 • Реєстрація. Існують різні види реєстрацій. Наприклад, просто реєстрація на будь-якому сайті оплачується досить низько — в районі 30 центів. Це і зрозуміло — адже навколо багато нечесних вебмайстрів, які можуть зробити сотні фейковий реєстрацій.Однак, якщо людина по вашому посиланню зробив верифікувати реєстрацію, то це цінується куди більше зі зрозумілих причин.
 • Підписка. Передплатна база важлива для рекламодавця, так як через велику базу можна зробити великі продажі. Платять за кожного підписалась трохи — в районі 20 центів.
 • Безпосередня продаж. Ціна винагороди за продаж товару / послуги / інфопродукта залежить від ціни самого продукту. Існують різні типи партнерської винагороди, про них нижче.
К содержанию ↑

Отже, як же це працює?

Все дуже просто: ви знаходите потрібну партнерку, реєструєтеся. Ознайомлюється з умовами програми, отримуєте свою партнерську посилання, розміщуєте партнерські матеріали (банери, відео або просто інтеграції зі своїми матеріалами) з вашої посиланням і все!

Партнерская программа
Партнерська програма
К содержанию ↑

Здається легко, чи не так?

Хтось і справді робить великі гроші на партнерських програмах. Проте, потрібно знати, ЯК правильно це робити.

З тексту вище зрозуміло, що безпосередні продажу партнерського продукту мають найвищий потенціал, тому зосередимося на цьому виді. Власне, це і є основне, що я хочу розповісти в цій статті.

Для початку, є два основних види виплат: CPA і RevenueShare.

CPA (CostPerAction) — оплата за дію. Тобто, людина купила книгу на ozon.ru по вашому посиланню і вам на рахунок впала обумовлена ​​заздалегідь сума.

RevenueShare — «поділ» прибутку. Наприклад, користувач зареєструвався на ozon.ru і щомісяця купує кілька книг. За кожну ви отримуєте якийсь відсоток. Тобто, набравши багато таких користувачів, можна організувати собі пасивний дохід.

Що саме вибрати — справа кожного. Десь вигідніше CPA, десь «Ревшара».
Варто ще звернути увагу на відсотки, які пропонують партнерки і час життя cookies .

Якщо це продаж фізичних товарів, то винагорода становитиме не більше 40%.
Якщо це інфопродукти, то відсоток може досягати навіть 100%. Про те, чому так — тема окремої статті, не будемо на цьому зосереджуватися.

Час життя cookies — це те, скільки по часу буде «прив’язаний» користувач до вас. Це теж важливо враховувати, тому що чим більше час життя кукис, тим більш вигідним стає пропозицію.

К содержанию ↑

На що ж необхідно дивитися при виборі партнерської програми?

 1. При виборі партнерки обов’язково враховуйте підходить даний продукт тематиці вашого сайту. Зараз глобальна ситуація йде на поправку, але році в 2012 все було дуже погано і сайти «про все» плодилися, як гриби після дощу. Природно, в першу чергу це робилося, заради заробітку на партнерках. Тому важливо, щоб партнерка органічно виглядала на вашому сайті.
 2. Вивчіть партнера. Перевірте його репутацію, постарайтеся роздобути реальну інформацію про його минуле, чи чесний він, платить і т.д.
 3. Спробуйте особисто те, що пропонує партнер. Якщо це і справді хороший товар / інфопродукт, то і «впарювати» нічого не доведеться. Адже щирий текст видно відразу.
 4. Намагайтеся знайти партнерську програму, де є безкоштовний продукт. Це дуже сильна фішка і в рази збільшує продажі. Користувач, намагаючись «аби будь-що» не вкладати свої гроші, звичайно ж, з великою радістю спробує щось безкоштовне від цього ж автора. Тут же вирішиться: готовий він купувати платні продукти чи ні.
 5. Шукайте партнера, який може довго утримувати аудиторію. Партнерські програми припускають довгострокове плідне співробітництво. Тому важливо знайти такого партнера, який буде пропонувати свої нові продукти знову і знову і користувач буде хотіти це купувати. Один з найпоширеніших прийомів для утримання аудиторії — це розсилка по підписаний базі. Однак, мало просто відправляти листи по електронній пошті. Зараз так роблять всі. Наприклад, дуже спритно і нативної діє найбільший постачальник карткових ігор. Він відправляє ініційовані листи з пропозиціями про нові акції від імені своїх членів команди професіоналів .

Тепер перейдемо до останнього питання: де ж знайти ці партнерські програми? Якщо у вас є конкретна людина або компанія на прикметі, то варто сходити на офіційний сайт, там завжди десь внизу є посилання «Партнерська програма».

Якщо ж ви хочете не щось конкретне, то вам варто відвідати агрегатори партнерських програм. Ось найбільші:

 • ad1.ru
 • admitad.com
 • cityads.com

Там є величезна кількість пропозицій, залишається лише впорядкувати потрібні партнерки і вперед, до світлого фінансовому майбутньому!

Поделиться