Додаток Instagram сьогодні є одним з найбільш популярних у всьому світі. Щодня в ньому реєструються десятки тисяч різних акаунтів (торгових, розважальних, інформаційних, особистих). В середньому користувачі соціальної мережі викладають свої фотографії з частотою 2-3 знімка в тиждень. Деякі частіше, деякі рідше. Є й ті, хто просто використовує програму для перегляду фотографій інших людей.

Зареєструватися в Instagram з телефону і ПК

У будь-якому випадку з часом настає момент, коли викладені фотографії вже не є актуальними. Позбутися від 2-5 зображень можна легко, просто видаляючи їх по одному. Однак, що робити в разі, якщо ви завантажили понад 200 фото і тепер хочете їх все прибрати зі своєї особистої сторінки? 

К содержанию ↑

Додаток для видалення фото з Instagram

Якщо ви хочете видалити фото в Інстаграм в кількості 30-40 штук, можна зробити це власноруч. Просто перейдіть на свою сторінку, виберіть знімок, який вам більше не подобається, зайдіть в опції (три точки біля кожного зображення) і натисніть команду Delete (Видалити) . Таким чином вже через кілька хвилин ваш обліковий запис залишаться виключно ті фотографії, які вам подобаються.

Що ж робити, якщо знімків на особистій сторінці набралося понад 100 (а іноді і більше 1000)? Тут вже не обійтися без спеціальних додатків — в самому Instagram, на жаль, функція видалення всіх фотографій за один раз відсутній.

Врахуйте, що перед тим, як вибирати програму для видалення фотографій з Instagram , слід розібратися, на якій операційній системі функціонує ваш мобільний пристрій.

В даний час виділяють два найпопулярніших типу ОС:

 • Android
 • iOS

І для першої, і для другої операційної системи сьогодні розроблено безліч спеціальних програм з видалення знімків з соціальної мережі Instagram. Більшість з них є абсолютно безкоштовними. Вам доведеться хіба що потерпіти невелику рекламу.

Сьогодні ми розповімо вам про програму, яка підходить телефонів компанії Аpple. Для Аndroid також існує маса аналогів. Всі подібні додатки мають приблизно однаковий принцип роботи. Тому розібравшись, як працює одне з них, ви легко зможете застосувати ці знання на інших схожих програмах.

Найпопулярнішим додатком є Insta Cleaner . Це безкоштовна програма, яка створена для того, щоб масово видаляти непотрібні фотографії.

Використовувати її досить просто:

Insta Cleaner
Insta Cleaner
 1. Перейдіть в магазин додатків AppStore, скачайте і встановіть Insta Cleaner.
 2. Відкрийте програму і перейдіть на свою сторінку в Instagram (для цього буде потрібно ввести логін і пароль).
  Insta Cleaner вход в аккаунт
  Insta Cleaner вход в аккаунт
 3. Перейдіть в розділ Мedia, який, власне і відкриє вам всі ваші знімки.
  Зайдіть в розділ Мedia
  Зайдіть в розділ Мedia
 4. Щоб видалити всі фотографії, натисніть на команду «Вибрати все», після чого натисніть на кнопку Видалити і підтвердіть свої дії.
  Видаляємо фото які Вам не потрібні
  Видаляємо фото які Вам не потрібні

Врахуйте, що зворотної дії немає — знімки зникають повністю. Якщо ви хочете просто приховати деякі фотографії, які з якихось причин не підходять для аккаунта, але вам все ж шкода їх видалити — Instagram пропонує прекрасну функцію — Архівування . Просто надішліть знімок в архів — він зникне із загального альбому, але при цьому залишиться в додатку (в спеціальній папці).

К содержанию ↑

Як видалити фото в Instagram з комп’ютера

Як бачите, видалити всі фото з Instagram за допомогою телефону досить просто. Досить вибрати програму, яка буде для вас максимально зручною.

У той же час, багатьох користувачів цікавить, що робити, якщо потрібно видалити фото з Instagram , але під рукою немає мобільного телефону? В такому випадку вам на допомогу прийде ПК або ноутбук. Уже кілька років функціонує повна версія додатка Instagram, яка дозволяє переглядати фото за допомогою комп’ютера.

На жаль, ні завантажувати, ні видаляти фото, використовуючи повну версію, поки неможливо. Так що, якщо ви хочете почистити аккаунт, бажано встановити емулятор. Це спеціальна програма, яка переносить на персональний комп’ютер всі програми, які спочатку для нього недоступні. Скориставшись подібним прийомом, ви отримаєте можливість видаляються знімки по одному за таким же принципом, як це було б, якби ви використовували смартфон.

RuInsta скачати з сайту
RuInsta скачати з сайту

Ще одним способом, як видалити фотографії з Instagram , є використання спеціальної програми, яка називаються RuInsta. Принцип її роботи доволі простий — після завантаження і установки відкрийте програму, увійдіть в свій аккаунт в Instagram.

Вход в программу
Вход в программу

І отримаєте можливість видаляти фотографії, натискаючи на відповідний значок (кошик).

Виберіть фото в RuInsta
Виберіть фото в RuInsta

Як бачите, не дивлячись на те, що в самому додатку Інстаграм немає функції видалити всі фото, це легко можна зробити, скориставшись спеціальним додатком.

Видаліть фото в RuInsta
Видаліть фото в RuInsta

Так що, якщо раптом хочете залишити програму або змінити формат своєї сторінки, позбавляючись від старих знімків, скористайтеся переліченими вище рекомендаціями. Вже через кілька хвилин на ваш обліковий запис не залишиться жодної фотографії.

Поделиться