Ще кілька років тому сервіс Instagram функціонував виключно в якості програми для мобільного телефону. Це пояснювалося принципами розробників, які планували зробити додаток, що служить альбомом для фотографій, зроблених на смартфон.

Однак порівняно недавно вийшла повна версія програми. Сайт зроблений максимально якісно з одним тільки нюансом — завантажувати фото на свою сторінку ви як і раніше можете тільки з мобільного телефону.

На жаль, такий варіант зручний не для всіх користувачів. Що ж робити, якщо у вас під рукою немає мобільного телефону, але при цьому вам терміново потрібно викласти свіже фото на свою сторінку? Сьогодні ми поділимося секретами того, як викласти фото в Instagram з комп’ютера . На щастя, зробити це досить просто.

Зареєструватися в Instagram з телефону і ПК

К содержанию ↑

Додати фото в Instagram з комп’ютера через браузер

З самого своєї появи Instagram був закритою програмою, для яких розробники не випускали додаткових плагінів. Тому всі засоби, які ми будемо сьогодні описувати, скажімо так, не зовсім рекомендовані розробниками. У той же час, наведені нижче варіанти — це відмінний спосіб завантажити фото в Інстаграм за допомогою ПК , уникнувши при це завантаження шкідливого програмного забезпечення, яким переповнена мережу інтернет.

Слід зазначити, що ще кілька років тому (до 2017 року) розробники програми не включали в функціонал сайту завантаження особистих фотографій. Однак сьогодні все трохи змінилося — ви можете додавати картинки на свою сторінку, використовуючи мобільну версію сайту instagram.com. звичайно, це передбачає, що заходити на сторінку ви будете з мобільного телефону (що, до речі, ідеально для користувачів, які хочуть користуватися сервісом, але при цьому не бажають завантажувати додаток на смартфон).

Саме цією функцією ми і спробуємо скористатися. Правда, робити це ми будемо з одного невеликою поправкою — використовуючи комп’ютер і веб-оглядач.

Як опублікувати фото в Instagram з комп’ютера за допомогою браузера ? Давайте розділимо весь процес на послідовні етапи:

 1. Відкрийте будь-який браузер, який ви використовуєте при відвідуванні веб-ресурсів. Це можуть бути самі різні інтернет-браузери: Google Chrome, Yandex Browser, Opera, Edge . Ми будемо описувати всі маніпуляції, використовуючи перший браузер з нашого списку.
 2. Перейдіть на сайт програми Instagram і увійдіть на свою сторінку, використовуючи логін і пароль (якщо ви ще не зареєстровані — можете провести реєстрацію або авторизацію на сайті).
 3. Одночасно затисніть три клавіші на комп’ютері — CTRL, Shift і заголовну латинську I. Вже через секунду відкриється панель розробника. До слова, активувати її ви можете ще двома способами. Наприклад, відкрийте контекстне меню (правою кнопкою комп’ютерної мишки) і знайдіть відповідний пункт (він ще може називатися «Перевірити»). Можете використовувати більш простий метод і просто затиснути клавішу F12.
 4. Вгорі консолі розробника знаходяться кілька значків. Один з них (на якому зображені планшет і смартфон) автоматично перемикає відкритий веб-ресурс в мобільну версію. Натисніть на цей значок, і побачите, що Instagram змінився на краще, і тепер у вас з’явилася можливість додати на сторінку фото. Якщо цього не відбулося, натисніть F5, щоб оновити веб-сторінку.
  Instagram
  Instagram
 5. Консоль дозволяє змінити дозвіл, якщо поточний для вас незручно. Збільшуйте або зменшуйте масштаб екрану, щоб працювати з мобільною версією Instagram було максимально зручно.
 6. Натисніть на кнопку «+», яка дозволяє опублікувати фото в Instagram з комп’ютера . Перед вами тут же відкриється папка з файлами, які зберігаються на вашому ПК або ноутбуці. Вибирайте відповідне зображення і додавайте його так, як ви б це робили, використовуючи мобільний телефон, а так само можна і видалити фото з Instagram .
 7. Такий спосіб додати фото в Instagram з комп’ютера відніме у вас менше часу, ніж ви витратили на його опис. При чому використовувати його можна на будь-якому іншому веб-браузері — кожен з них має свою консоль розробника.
К содержанию ↑

Додати фото в Instagram за допомогою програми для Windows 10

У магазині ОС Windows знаходиться кілька сотень програм. Серед них ви знайдете аналог додатка Instagram для смартфонів (від розробників). На жаль, тут програма не має такого широкого функціоналу, як на смартфоні. Раніше вона взагалі існувала виключно для того, щоб користувач міг просто переглядати зображення та коментарі до нього.

Instagram для Windows 10
Instagram для Windows 10

Якщо бути точніше, то обмеження було наступним: ви могли викладати фото, тільки в тому випадку, якщо програма була завантажена на планшет, який функціонує на ОС Windows 10. Якщо ж ви завантажили програму на комп’ютер, то дозволялося завантажувати тільки ті знімки, які були зроблені на веб-камеру пристрою. Погодьтеся, вибір зображень в такому випадку був не сильно різноманітним.

Довгий час така програма була актуальна тільки власникам планшетів на Windows 10. Таким чином вона дозволяла швидко перетворити Instagram в мобільний додаток. Сьогодні все трохи змінилося. З середини 2017 року надійшло безліч оновлень, внаслідок яких функціонал програми трохи розширився. Тепер ви можете завантажити фото в Instagram з комп’ютера або ноутбука . Щоб це зробити, вам, правда, буде потрібно трохи часу і зусиль:

 1. Завантажте офіційний додаток Instagram для Windows 10.
 2. Увійдіть (або авторизуйтесь) в програмі. Якщо у вас вже є аккаунт — введіть логін і пароль для входу.
 3. Якщо ви вже визначилися з фотографією, яку ви плануєте завантажувати на свою сторінку в Instagram, скопіюйте її в розділ «Альбом камери».
 4. У програмі Instagram відкрийте контекстне меню (за допомогою мишки) і знайдіть команду, яка відповідає за додавання фото.
 5. Виділіть необхідну фотографію в папці і натисніть «Опублікувати».
К содержанию ↑

Додати фото в Instagram з комп’ютера, використовуючи офіційний мобільний додаток

Цей спосіб завантаження фото в Instagram з комп’ютера на сьогоднішній день є найпростішим. Особливо він актуальний в разі, якщо ви хочете постити знімки з ПК на регулярній основі. для його використання вам потрібно буде встановлювати на стаціонарне пристрій додаток Instagram, яке знаходиться у вільному доступі. Звичайно, домогтися максимально широкого функціоналу від сайту ви не зможете. Щоб отримати додаткові можливості, потрібно використовувати спеціальні програми.

Такі додатки по-іншому ще називаються емуляторами. Їх зміст полягає в тому, щоб адаптувати мобільні програми під стаціонарний пристрій. Емулятори випускаються для всіх мобільних ОС — як для Android, так і для iOS. Знайти їх також неважко — вони знаходяться на офіційних сайтах розробників. Більшість таких програм абсолютно безкоштовні (хоч деякі можуть компенсувати вільний доступ рекламою).

Додати публікацію в Instagram з комп’ютера , використовуючи емулятори, досить просто. Яке б додаток ви не вибрали, принцип роботи з ними буде приблизно однаковим. Сьогодні ми докладно опишемо процес публікації фото на основі роботи з програмою під назвою Nox AppPlayer. Отже, що вам потрібно робити?

 1. Для початку, завантажте додаток і виконайте всі необхідні маніпуляції з його встановлення. Знайти програму можна на оф. сайті.
 2. Тепер перейдіть на свій аккаунт в магазині Play Market (якщо ви власник телефону, що працює на ОС Android) і знайдіть там додаток Інстаграм.
 3. Скачайте програму і перенесіть її в емулятор.
  Noxshare
  Noxshare
 4. Ви також можете завантажити архівний файл APK (зробити це можна на сайті Аpkpure).
 5. Відкрийте Інстаграм і увійдіть на свою сторінку. Для цього потрібно буде ввести електронну пошту або логін, а також пароль. Якщо у вас немає облікового запису, можете зареєструватися або авторизуватися через іншу соціальну мережу (наприклад, Facebook).
 6. Після входу на сторінку, можете приступати до завантаження фото в Instagram з комп’ютера. Для цього ви можете або зробити знімок на веб-камеру пристрою, або вибрати зображення з тієї чи іншої папки на ПК.
 7. Для того, щоб емулятор розпізнавав фото, що зберігаються в галереї ПК або ноутбука, їх потрібно перенести в програму. Зробити це нескладно. Для початку важливо запам’ятати, що у вашій галереї на телефоні та ПК тепер з’являється розділ — Noxshare. Знайти його можна так: C: \ Користувачі \ назва вашого облікового запису \ Noxshare \ Image.
 8. Але це не останній варіант. Перейдіть в меню налаштувань програми. Перейдіть в розділ «Основні» і активуйте права суперкористувача. Далі здійсните перезавантаження. Як підсумок, ви зможете просто перетягувати всі необхідні файли (будь-якого формату) у вікно програми.
 9. Тепер можна сміливо вибирати будь-яке зображення. Просто відкрийте «Галерея» і виберіть папку «Інше». Всі завантажені в програму знімки знаходяться саме тут. Просто виберіть необхідний варіант і приступайте до його публікації.
  Noxshare загрузка фото в Instagram
  Noxshare загрузка фото в Instagram

Існує ще один популярний емулятор — BlueStacks. Він ще більш просто, якщо порівнювати з попередньою програмою. Перед тим, як його завантажити і встановити, скачайте додаток Instagram і заздалегідь зайдіть на свій аккаунт. Далі, щоб завантажити фото в Інстаграм, потрібно виконати наступне:

 1. Відкрийте емулятор. Задайте в програмі, з якої папки ви будете завантажувати фото і відео (щоб прописати шлях до файлів, натисніть на іконку, що зображає папку).
  BlueStacks
  BlueStacks
 2. Виберіть схожий знімок.
 3. Емулятор запропонує всі можливі програми, за допомогою яких ви хочете відкрити фото / відео. Виберіть додаток Instagram.
 4. Опубликуйте фото.

Крім цих двох програм, існує кілька десятків різних емуляторів. Так що пробуйте, поки не знайдете потрібний варіант. Врахуйте, що деякі емулятори нестабільні. Помилки, які висвічуються при завантаженні знімків, є регулярним явищем під час користування подібними програмами.

Як бачите, сьогодні існує відразу кілька варіантів, як додати фото в Instagram з комп’ютера. Використовуйте для цього браузер і офіційний ресурс програми (скориставшись додатковими налаштуваннями) або ж офіційний додаток. Вибирайте той варіант, який здасться вам самим простим і зручним, і сміливо завантажуйте файли на свою сторінку, використовуючи для цього ПК або ноутбук!

Поделиться