У цій статті я спробую описати способи за допомогою яких можна отримувати пасивний дохід зі своїх сайтів. Але для початку потрібно розібратися, на якому сайті можна заробити? І тут відразу хочу висвітлити просте правило: заробляти великі гроші на сайті, який був створений тільки для «заробітку», Ви не зможете. А точніше, не зможете до тих пір, поки не наберетеся досвіду.

Зазначу, що не варто формулювати в голові питання: «Як створити сайт, який приносить самі пасивний дохід без напрягу? ». Краще подумайте над питанням: «Як створити сайт, який буде корисний для людей і він зможуть знайти відповіді на всі свої питання? ». Уже при наявності сайту або чіткого плану його створення можна думати про те, як заробляють на сайті перші гроші.

Як заробіті на своєму сайті

Не варто втрачати час на створення сайтів про заробіток або в інших конкурентних нішах. Це стосується, до речі, будь-якої теми для сайту, в якій Ви не розумієтеся або розбираєтеся дуже смутно. Головне, щоб сайт був створений зі знанням справи і був наповнений тлумачним контентом для людей. При прочитанні контенту на сайті, людина повинна розуміти, що ви знавець (експерт) у своїй справі і на Вас можна покластися.

Нас також часто запитують, на якому хостингу краще створювати сайт — платний чи безплатний? Особливо якщо Ви плануєте далі заробляти цьому сайті непогані гроші. Домен і хостинг має сенс купувати тільки тоді, коли у Вас є:

 1. Чіткий і покроковий план створення і наповнення сайту контентом;
 2. Унікальні або актуальні для широкої аудиторії клієнтів знання, товари або послуги;
 3. Здатність зацікавити своїм сайтом будь-якого, тобто вміння добре продавати або рекламувати (причому не обов’язково товар, а ідею і самого себе).

Якщо все це є, заробіток на сайті гарантований, так що не варто роздумувати або економити. Адже прибуток багаторазово окупить витрати на покупку хостингу. Але виходячи з досвіду можу сказати, що великий% людей які починають створювати свій сайт і його розкручувати, через пару місяців на нього забивають. Чому так відбувається?Та тому, що люди думають, що це все просто і швидко. На практиці ж для того, що б отримати перше нормальних клієнтів або більш-менш зростаючу динаміку відвідувань має пройти від 6 місяців і більше. А так як у нас люди звикли не звикли чекати, вони просто зливаються, але ті, хто йде до кінця, отримують хорошу вигоду від цієї справи.

Безкоштовний хостинг доцільно застосовувати в таких випадках:

 1. Створення сайту на час, якщо на нього немає серйозних планів ( «поматросил і кинув»);
 2. Якщо хочеться похвалитися, який ти крутий знавець заробітку в інтернеті на хайп та інше, похвалитися, що у тебе є свій сайт, хоча ти і не підозрюєш, що мізків-то якраз і немає.

В іншому навіть не думайте про безкоштовний хостинг. Єдині винятки — соціальні мережі, WEB 2.0 сайти, каталоги статей. На цих ресурсах можна застосувати частину і тих принципів заробітку на сайті, що описані нижче. Але зробити це не так-то просто, за допомогою власного домену заробити буде куди простіше.

Читати статтю: Огляд 7 кращих безкоштовних хостингів для свого сайту з PHP і MySQL

А тепер розглянемо способи заробітку на сайтах. Почнемо з найбільш популярного і простого методу — розміщення реклами на сайті.

К содержанию ↑

Як заробити на сайті: варіанти

Процес створення пасивного доходу за допомогою свого власного сайту або блогу лежить на трьох китах:

 1. Цільова аудиторія;
 2. ніша;
 3. Бізнес модель.

Якщо Ви добре розбираєтеся у всіх трьох складових Вашої пропозиції, пора переходити від слів до справи! Головне — націльте себе на результат і не відволікайтеся на всяку мішуру.

Нижче наведено список дійсно ефективних способів заробітку за допомогою свого сайту:

 1. На продажу посилань (статей);
 2. Наа сайті за допомогою розміщення реклами;
 3. На контекстній рекламі;
 4. На тізерній рекламі;
 5. На попандери, клікандери;
 6. На банерній рекламі;
 7. Наа мобільному трафіку і рекламі;
 8. На рефералах;
 9. Заробіток на продажу товарів;
 10. На файлообмінниках;
 11. Заробіток на CPA партнерка;
 12. Заробіток на інфопродукта;
 13. Заробити на опитуваннях в інтернеті .

А тепер розглянемо кожен варіант більш докладно.

Так само в мережі інтернет можна заробляти не маючи свого сайту, а продаючи свої послуги або вміння. Необхідну інформацію можна прочитати в статті: 11 найпопулярніших способів (і сайтів) заробітку грошей в інтернеті без вкладень і запрошень: варіанти для новачків і власників своїх сайтів

К содержанию ↑

Заробіток на продажі посилань (статей)

Багато хто запитує мене: як заробити на продажі посилань? Це справжнє джерело можливостей доходу. Причому з часом можна вийти на значний пасивний дохід в день.

Можна продавати як просто посилання (орендні посилання — оплата за місяць), які будуть розміщуватися за допомогою спеціального коду на сайті — біржа Sape, а можна заробляти на розміщенні статей (вічні посилання) в які буде вписана посилання на просувний ресурс — біржа MAINLINK.

Більш докладно про орендні і вічні посилання можна подивитися в статтях: Де можна купити орендні посилання? Біржі орендних посилань і 10 кращих бірж вічних статей і посилань .

Заробіток на продажі ПОСИЛАННЯ и статей

Мій вас рада, вигідніше і краще для сайту — це розміщення якісний статей на просувний ресурс, так звані вічні посилання. З орендними посиланнями краще не працювати.

Статті найкраще розміщувати на таких біржах:

 1. Miralinks;
 2. Webartex;
 3. Articles.sape.

Ці біржі є найбільшими і перевіреними на ринку СНД. Якщо Ви досягнете безлічі заявок на розміщення статей, солідний заробіток на продажі посилань забезпечений. Він буде приблизно відповідати заробітку на продажу посилань. Справжні професіонали отримують десятки тисяч рублів в день!

Великий плюс продажу посилань і статей — для них не потрібна наявність відвідувачів на сайті. Якщо правильно підійти до вирішення питання, Ви будете отримувати стабільний прибуток, орієнтуючись на створення сайтів для людей. Вже після цього можна перейти на заробіток на рекламі.

Однак тут є кілька нюансів. Продаж посилань не вітається пошуковими системами і можливо накладення санкцій

Посилання купуються для підняття позиції сайту у видачі пошукових систем по необхідним запитам, а також для збільшення показників сайту ( ТІЦ і PR (починаючи з кінця 2013 року не оновлюється)). Продаж посилань проводять вручну або за допомогою бірж посилань.

Розміщувати посилання слід на якісні сайти, причому вони повинні мати ту ж тематику або близько тематики, що і Ваш власний сайт. Не варто витрачати час на продаж посилання з нового сайту. Для початку потрібно хоча б трохи розкрутити власний сайт.

І ще. Так само посилання і статті можна продавати не тільки через біржі, а на пряму через веб-майстрів. Тобишь, якщо до Вас звертається людина і каже, що хоче у Вас розмістити статтю або отримати посилання з будь-якої статті (анонс), то ви можете на пряму з ним контактувати. Плюсом даного способу є те, що Ви не прив’язані до біржі, ведете діалог з людиною на пряму і отримуєте свої гроші будь-яким для Вас способом.

Ми біржі для заробітку не використовуємо, тільки на пряму з веб-майстрами працюємо.)

К содержанию ↑

Заробіток на сайті за допомогою розміщення реклами

Для заробітку на сайті за допомогою реклами потрібна висока відвідуваність.

Читати: Основні види інтернет-реклами

Чим більше відвідувачів, тим більше складе в результаті прибуток. Є багато видів реклами, яка дозволяє монетизувати сайт. Існують сотні таких способів, я зроблю акцент на найосновніших.

Реклама на сайті ділиться на:

 1. Контекстна;
 2. Тізерна;
 3. Попандери, клікандери;
 4. Банерна.

Існують і інші види, але на них варто звернути увагу вже при наявності пристойного досвіду і багажу знань.

Заробіток на контекстній рекламі

Контекстна реклама — це вид реклами, який відповідає змісту сторінки, де вона розміщується. Якщо на сторінці йдеться про облицювальну цеглу, контекстна реклама буде на цю ж тему.

За рахунок цього контекстна реклама стала дуже популярною в останні роки, так як вона вигідна і рекламодавцям (їх оголошення бачать тільки зацікавлені особи), і власникам сайту (контекстна реклама не дратує відвідувачів, а сам власник має пасивний дохід).Нарешті, це вигідно навіть користувачам, тому що вони бачать рекламу тільки тих послуг і товарів, якими вони цікавляться саме в даний момент.

Заробіток на контекстній рекламі

Розмір заробітку на контекстній рекламі для власника сайту від контекстної реклами залежить від кількості кліків по рекламних оголошеннях та показів самої реклами, які будуть зроблені відвідувачами. Вартість одного кліка залежить від тематики сайту і дій які зробить користувач. Так що саме відвідуваність сайту і його тематика безпосередньо впливають на розмір заробітку від розміщення контекстної реклами.

Найбільш популярними сервісами контекстної реклами в Рунеті є:

 1. Яндекс.Директ;
 2. бігун;
 3. GoogleAdSense.

Яндекс.Директ і Бігун — російські сервіси, а Google AdSense — від пошукової системи Google. Причому Бігун останнім часом не особливо популярний і фактично прийшов в занепад, тому використовувати його не рекомендую.

Також пам’ятайте, що жоден сервіс контекстної реклами не приймає сайти заборонених тематик. На кожному сервісі є список правил, ознайомтеся з ним.

AdSense є світовим лідером контекстної реклами. Взагалі, тільки за рахунок нього можна було б заробляти на контекстній рекламі величезні гроші і забути про інші способи заробітку на власному сайті. Виводити зараз все заробітки можна без проблем на карту сайту.

За заробітку на контекстній рекламі ми користуємося Google Adsense. Нижче наведу невеликий скріншот останньої виплати (за який період не можу сказати)), що б ви могли бачити наочно, що отримати гроші можна реально.

Заробіток на контекстній рекламі

Заробіток на тизерної рекламі

Тізерна реклама включає картинку і текст. Заробіток на тизерної рекламі ефективний тільки для сайтів розважальної тематики або динамічних сайтів. Якщо Ви створили сайт з рекламою розваг і хочете створити джерело пасивного доходу на тізерній рекламі, зверніть увагу на такі біржі:

 1. Directadvert;
 2. BodyClick;
 3. Actionteaser.

Це, звичайно, кращі біржі, але взагалі їх існує дуже багато, так що якщо Ви зацікавилися цим питанням, ознайомтеся з рейтингом тізерок перед тим як починати з ними працювати.

Заробіток на попандери, клікандери

Такий метод заробітку підійде далеко не для всіх. Хоча, згідно зі статистикою, попандери і клікандери — більш високоприбутковий джерело пасивного заробітку в порівнянні з тізерній рекламою, розміщення попандери або клікандери має свій недолік. Як нескладно здогадатися, і клікандери, і попандери просто дратують відвідувачів сайту.Згідно з проведеним соціологічним дослідженням, до 80% клієнтів заявили, що попандери і клікандери викликають у них масу негативу. І все ж, при їх розміщенні Ви забезпечите собі серйозний заробіток. Як правило, мова йде від 5000-10.000 рублів в день!

Зверніть увагу на такі біржі для заробітку на попандери і клікандери:

 1. ADVmaker;
 2. Popunder;
 3. Mydumedia;
 4. Advertur.

В якості альтернативи попандери пропоную розглянути нові формати реклами — TopRichі SlideBanner. Вони не так сильно дратують відвідувачів сайту, до них більш лояльно ставляться пошукові системи. Такі формати Ви знайдете у такої великої партнерки, як Teasernet.

Заробіток на банерній рекламі

Банерна реклама має пару істотних мінусів. Наприклад, самі банери підвищують час завантаження сторінки. Крім того, вони постійно миготять перед очима і переливаються всіма кольорами веселки, відволікаючи від головного контенту сайту. Ще один мінус полягає в пошуку рекламодавця. Для заробітку на банерній рекламі необхідно спочатку знайти людину, готову оплатити таке розміщення. Для молодого сайту з малою відвідуваністю це в принципі неможливо. Навіщо платити гроші за розміщення реклами на сайті, де відвідуваність становить 30 осіб?

Заробіток на банерній рекламі

Інша справа — авторитетність. Якщо Ви маєте певний авторитет в тій чи іншій сфері, про яку йде мова на сайті, рекламодавцю вигідно купити все рекламні місця на Вашому сайті. Адже на нього стовідсотково зайдуть як Ваші колеги, так і прості цікавляться.Якщо ж Ви поки не стали фахівцем преміум-класу в будь-якій області, зверніть увагу на контекстну рекламу і сервіси, які її розміщують.

Все ж варто визнати, що банерна реклама — безпечний спосіб заробітку за допомогою свого сайту. Щоб автоматизувати процеси розміщення банерів і отримання грошей, створені так звані біржі банерної реклами, що дозволяють значно заощадити час пошуку рекламодавця і дозволяють отримувати високий і дуже стабільний дохід. Таких бірж досить мало, найбільшої довіри заслуговують такі:

 1. BodyClick;
 2. ADVmaker;
 3. Rotaban.
К содержанию ↑

Заробіток на мобільному трафіку і рекламі

Мобільний трафік — це категорія користувачів, які заходять на сайт через планшет або смартфон. Зазвичай відсоток таких користувачів становить не більше 10-25%. Проте, конкретна тематика також має значення, в деяких випадках кількість «мобільних» відвідувачів становить до 50%.

Є кілька способів заробітку на мобільному трафіку:

 1. Редирект на мобільні платники;
 2. локери;
 3. Мобільні тизери;
 4. Платні архіви;
 5. Можливість продати весь мобільний трафік;
 6. Партнерки для мобільного трафіку.

Розглянемо кожен варіант того, як заробити на мобільному трафіку, більш докладно.

Почнемо з редиректу на мобільні платники. Наприклад, користувач зі смартфона зайшов на сайт і бачить платник, який пропонує клієнту щось оновити, встановити або завантажити. Ці послуги є платними. Найчастіше пропонують оновити браузер Opera-miniілі flash-програвач. Якщо користувач недостатньо кмітливий, він може замовити передплату і провести оновлення.

Раніше 301 редирект здійснювався через JavaScript, але в наші дні прописується серверний редирект через .htaccess (код надається партнерською програмою).Партнерська програма вже уклала договір з операторами мобільного зв’язку і отримує свій відсоток, який доходить до 90%. Веб-майстер отримує від цієї частки близько 50-80%.

Цей спосіб заробітку відноситься до чорних методів. Його перевагою є високий дохід навіть при наявності мінімальної аудиторії.

Більш винахідливі партнерські програми пропонують мобільні тизери, де є реклама додатків, анонси та ін. На все це може клікнути мобільний трафік. Таку можливість дає біржа Mobioffers.

Заробіток на мобільному трафіку

Локери — це блокувальники контенту. Якщо користувач зайде на сайт, він отримує повідомлення, що контент можна отримати тільки по платній підписці. Клієнт стоїть перед вибором: сплатити передплату або піти, або ж подивитися «лайт» -версію контенту. Хоча даний метод заробітку дуже схожий на вимагання, він приносить непогані гроші.

Платні архіви — це ще один різновид локеров. Але в даному випадку клієнт платить за скачування чогось. Цей метод схожий з заробітком на файлообмінниках, але там оплата відбувається за швидкість скачування і відсутність реклами. Тут же платити потрібно за можливість скачати архів. Це білий метод, так як цим способом Ви можете продати, наприклад, власну книгу або серію тренінгів.

Продаж мобільного трафіку підходить для людей на форумах. Якщо Вам все одно, що зроблять з Вашим мобільним трафіком, це прекрасний метод заробітку на своєму сайті.Однак відсутність контролю може призвести до пессимізації сайту у видачі.

Чималий інтерес представляють і партнерські програми для мобільного трафіку. Таких програм в інтернеті зараз дуже багато, але так як ми особливо не працюємо з монетизацією даного виду трафіку, то особливо порадити нічого не можемо.

К содержанию ↑

Заробіток на рефералах

Даний вид заробітку з’явився досить таки давно і зараз як і тоді він популярний. Тут особливо нічого складного, потрібно просто давати або розміщувати посилання яку дає партнерська програма на продукт або послуги. Користувач переходить за цим посиланням, браузер запам’ятовує його куки і користувач може зробити відповідну дію.

Людина який надав йому це посилання отримує% від покупки, продажу або будь-якого іншого дії.

На сайті можна заробляти за допомогою такого виду заробітку рекламуючи продукти, послуги або реєстрацію в іграх і т.д.

Так як ми працює з декількома партнерськими програмами, то можу сказати, що це дуже хороший заробіток, який може вас годувати навіть не займаючись ім. Наводжу не великий скріншот з партнерки Міралінкс:

Заробіток на рефферальной Програмі

К содержанию ↑

Заробіток на продажі товарів

Щоб вийти на солідний заробіток від продажу товарів через інтернет, потрібно мати велику аудиторію, причому платоспроможну. Ви зможете розмістити рекламні блоки різних товарів від партнерських програм інтернет-магазинів і отримувати певний% від товарообігу. Через ці магазини найбільше заробляють жіночі сайти, адже за статистикою найкраще продається косметика і одяг, але все залежить від тематики Вашого сайту.

Найкраще користуватися партнерськими програмами інтернет-магазинів через СРА-мережі.

К содержанию ↑

Заробіток на файлообмінниках

Сенс заробітку на файлообмінниках ось у чому: Ви скачали файл на файлообмінник.Потім хтось також хоче завантажити файл, і йому пропонується два варіанти скачування: платний і безкоштовний. Гроші тут платяться за більш швидке скачування, а Ви отримаєте відсоток від цієї суми. Більш того, за 1000 безкоштовних завантажень також платять близько 1-5 $.

На сьогоднішній день заробіток на файлообмінниках набагато нижче ніж був раніше тому, що б тут заробляти необхідний якісний ресурс з великим кол-вом трафіку на скачування.

К содержанию ↑

Заробіток на CPA партнерка

Цей вид заробітку за допомогою свого сайту з’явився в 2010 році, і його популярність за останні роки значно зросла. В даному випадку веб-майстер отримує гроші за залученого відвідувача, яка вчинила певним чином впливати. Причому винагорода за кожну дію визначено заздалегідь і завжди обмовляється. Рідше воно виражено у відсотках.

Якщо Ви створили свій сайт, трафік можна отримати безкоштовно з пошукових систем.Крім того, можна працювати і покращувати сторінку для підвищення конверсії в СРА. І тоді високий заробіток на CPA партнерка забезпечений.

Другий варіант — купити трафік. Перевагою є швидка віддача. Наприклад, уже через кілька годин після покупки трафіку можна спостерігати результати. Недоліком є ​​обов’язкова вимога вкладу співвідношення ціни і якості.

Заробіток на CPA партнерка

Залучити трафік можна безкоштовно через форуми та соціальні мережі. Однак тут не можна отримати серйозний прибуток, оскільки такі посилання дуже схожі на спам, і їх відразу видалять в модерується місцях. У місцях, де немає модерації, посилання довго висять, і трафіку просто немає. Тому цей малодоходний варіант підійде тільки для тих, хто не хоче вкладати гроші в інтернет.

Лідерами серед СРА-партнерок є:

 1. Leads;
 2. ActionPay;
 3. Cityads;
 4. Admitad.

Заробляти на СРА-партнерка вигідно за рахунок великих винагород за кінцеве дію клієнта. У контекстній рекламі, наприклад, за один клік можна отримати 10 рублів, а на СРА за один клік можуть платити навіть 500-1000 і більш рублів!

Але тут теж не все так просто, як хотілося б. Недоліками заробітку на СРА-партнерка є:

 1. Швидке старіння офферов;
 2. Велика кількість арбітражніков;
 3. Жорстка конкуренція;
 4. Неможливість отримувати високий пасивний дохід тривалий час.

Професійні веб-майстра заробляють десятки тисяч рублів і доларів (західний сегмент) щодня, однак з цієї суми віднімаються витрати на рекламу і просування сайтів.

Ми зараз щільно працює з даним видом заробітку, так як вважаємо, що тут можна отримати найбільший прибуток.

К содержанию ↑

Заробіток на інфопродукта

Якщо у Вас є власний інфопродукт, наприклад, методика швидкого вивчення будь-якої іноземної мови або інноваційні способи залучення партнерів в МЛМ, Ви зможете непогано заробляти на їх продаж за допомогою свого сайту.

Заробіток на інфопродукта починається з визначення ціни. Ціноутворення визначається такими факторами:

 1. Витрачені час і зусилля на розробку;
 2. Корисність даної інформації;
 3. Наявність конкурентів;
 4. Розміри цільової аудиторії;
 5. Комерціалізація ніші.

Найкраще знайти схожі продукти і оцінити їх вартість та розкупаємість. Також рекомендую встановити планки мінімальної та максимальної ціни. Наприклад, курс може коштувати не менше 20 баксів, але і не більше 70-ти. Після цього відніміть 20% від планок і вирахувати середнє арифметичне. В даному випадку планка знижується до мінімальної ціни в 16 доларів і максимальної в 56. Середнє арифметичне для 16 і 56 становить 36 доларів. Ось і визначилися.

Ще краще — продавати спочатку за мінімальною планці, поки аудиторія розкуштує продукт. Можна навіть написати оголошення: «Перші 50 продажів за ціною всього 16 доларів!». Всі без винятку люди люблять халяву, і свої перші 50 продажів Ви зробите дуже швидко.

Після цього підвищуйте ціну, наприклад, до 20 доларів, потім до 36-ти і т.д. Паралельно проведіть аналіз. Якщо продажу при підвищенні ціни впали в 2 рази або більше, потрібно знизити ціну. Головне, відчути пульс продажів і вчасно зупинитися, інакше Ваші покупці просто не сприйматимуть Вас всерйоз.

На сайті, через який йде продаж інфопродуктов, також створіть розділ відгуків (це дуже важливо!). Час від часу придумуйте систему знижок, це буде лише сприяти збільшенню заробітку на продажах.

К содержанию ↑

Висновок

Тепер, коли Ви дізналися про всі способи заробітку за допомогою свого сайту, відзначимо, які способи принесуть найбільш простий, постійний і солідний заробіток:

 1. Продаж статей (не потрібна наявність відвідувачів на сайті);
 2. Дохід від розміщення контекстної реклами (залежить від кількості кліків по рекламних оголошеннях, які будуть зроблені відвідувачами. Вартість одного кліка залежить від тематики сайту);
 3. Заробіток на CPA партнерка (найбільший прибуток за мінімум дій з боку користувача сайту).

Можна з упевненістю сказати, що заробіток на розміщенні статей є найпростішим, на контекстній рекламі — найстабільнішим і «довгограючим», а дохід від СРА-партнерок — найприбутковішим, але досить таки важким.

На закінчення, хочу зазначити, що для отримання гарного прибутку від свого сайту краще комбінувати всі три варіанти одночасно! А ще працювати, працювати і ще раз працювати над поліпшення і підвищення доходу.

Поделиться