Напевно, багато хто з вас лазили по різних сайтах в пошуках корисної інформації і часто натрапляли на сторінки «Контакти» і «Зворотній зв’язок» (там вказані дані адміністрації сайтів, як правило, електронна пошта , Skype і номер телефону).

Цілком звичайні сторінки, що в них такого? Є секрет, що дозволяє використовувати ці сторінки у власних цілях — для отримання вигоди.

Заробіток на контактах з веб-майстрами

Тепер головне питання: як отримувати дохід з контактів власників сайтів? Ну, тут кілька варіантів: або людина сама зв’язується з адміністрацією цих сайтів (для своїх цілей), або продає комусь їх дані для просування рекламної компанії.

Використовувати контакти в своїх цілях можна ось як: потрібно читати інформацію сайту, вивчати вміст статей і дивитися — чи є там інформація рекламного характеру. Для чого це? А для того, щоб запросити цього власнику сайту взяти участь в отриманні прибутку з його ресурсу. Багато творців цікавих проектів створюють свій сайт чисто з інтересу до його тематиці (іноді — через фанатизму) — наприклад, людині подобаються ретро автомобілі або, наприклад, гри. Його хобі — шукати інформацію про них і ділитися їй з людьми. Такі сайти зазвичай взагалі не мають реклами і створені тільки для людей.

Читати статтю: Основні види інтернет-реклами

Так ось, власники цих сайтів не отримують прибутку від своїх інтернет проектів, але ніхто з них не відмовиться отримувати гроші зі свого улюбленого ресурсу (сайту). Основне завдання, це просто написати господарям таких сайтів про те, що вони можуть отримати прибуток від продажу посилань або за розміщення банерів у себе.

Але в тексті листа бажано не вказувати просто посилання на проект, де платять за рекламу, так як це не матиме ніякого сенсу. Але якщо в листі вказати свою партнерську посилання (вона є майже на кожному рекламному проекті в профілі), то даний адміністратор сайту стане нашим рефералом, від якого і буде йти партнерська прибуток.

З досвіду відомо, що більшість адміністраторів рідко відповідають на подібні листи, вважаючи їх спамом. Проте, якщо грамотно (з психологічної точки зору) піднести пропозицію про пасивному заробіток на рекламі, то людина погодиться. І тоді можна отримувати від цього непоганий партнерську винагороду.

Заработок на обратной связи
Заробіток на зворотний зв’язок

Є й інші способи заробітку . Якщо людина збере багато інформації про контакти адміністрації багатьох проектів і захоче масово розпродати їх, то клієнти знайдуться дуже швидко. Багато веб-майстри і власники різних проектів в мережі купують бази адрес електронної пошти, щоб потім розсилати по ним рекламні листи (спам).

Багато хто відразу ж будуть питати: а навіщо комусь платити за контакти, якщо їх можна зібрати самостійно. Справа в тому, що більшість людей дуже цінують свій час. Вони раді будуть делегувати це заняття комусь іншому, попередньо заплативши йому гроші. А знайти таких клієнтів можна на форумах тематики SEO, на біржах контенту і профільних блогах (тут справа техніки).

Поделиться