Соціальна мережа Одноклассники користується популярністю серед багатьох користувачів вже протягом більше 10 років. Спочатку вона була створена для того, щоб зібрати на одному сайті людей, які разом навчалися в школі чи університеті. Однак сьогодні це популярний веб-ресурс, де зареєстровані тисячі користувачів, які знаходять один одного не тільки по шкільним знайомствам, а й за інтересами, захопленням і т.д. 

Крім спілкування сайт Однокласники дозволяє здійснювати обмін різними фото-, аудіо- і відеофайлами. Погодьтеся, що, переглядаючи контент, іноді так хочеться зберегти деякі цікаві відеоролики на ПК, ноутбук або мобільний телефон. На жаль, зробити це не так просто, як хотілося б — прямий закачування з веб-ресурсу Однокласники на даний момент не існує. Сьогодні ми спробуємо розібратися, як скачати відео з однокласниківна будь-який (мобільне або стаціонарне) пристрій швидко і просто.

Щоб переглянути відеоролик, скинутий вашим другом в Одноклассниках, необхідно мати під рукою не тільки телефон або ПК, а й вихід в інтернет. На жаль, з цим часто бувають деякі проблеми. Наприклад, у вас може просто-напросто не бути вільного часу протягом дня, і цікавий контент можна подивитися в обмежений проміжок дня. В такому випадку набагато зручніше мати вже завантажений файл на власному гаджет. Знаючи, як завантажити з Однокласників відео , ви зможете переглядати повноцінні художні кінофільми або короткі смішні відеокліпи: 

 • в подорожі; 
 • на природе или в походах;
 • під час перебування в інших країнах (в разі, якщо роумінг недоступний). 

Що ж, давайте розбиратися, які нам знадобляться розширення і програми для скачування відео з однокласників.

К содержанию ↑

Як завантажити відео з Однокласників на комп’ютер

Друг скинув вам цікавий фільм, але подивитися його безпосередньо на веб-ресурсі Однокласники у вас немає можливості або бажання? Просто завантажте відеофайл на свій ПК і програйте його в будь-який зручний час. Незважаючи на те, що на самому сайті процес завантаження аудіо- фото- і відеоконтенту не передбачений, здійснити його досить просто. На допомогу користувачам приходять спеціальні розширення і програми для скачування, які дозволяють знайти і завантажити ролик будь-якої якості і тривалості. 

Скачати відео з будь-якого сайту за допомогою програм і сервісів

Зважаючи на відсутність можливості скачування файлів з сайту безпосередньо в мережі з’явилося безліч розширень, які дозволяють швидко і, що найголовніше, абсолютно безкоштовно завантажити відео з Однокласників . Перелічити всі подібні програми для браузерів неможливо. Однак всі вони працюю за схожим алгоритмом. Сьогодні ми опишемо найбільш поширені розширення для скачування відео з Однокласників . Щоб зрозуміти, який саме спосіб закачування є оптимальним, спробуйте пару додатків і порівняйте їх на зручність використання, швидкість завантаження відео, простоту інтерфейсу.

Розширення для браузерів OKTools

Однією з найпопулярніших програм для скачування відео з Однокласників є Oktools. Це розширення вже скачали кілька тисяч користувачів. Воно справляється з усіма поставленими завданнями і швидко зберігає необхідний контент безпосередньо на ваш персональний комп’ютер або ноутбук. 

Знайти розширення не складе труднощів. Ми наведемо приклад пошуку і роботи з Oktools в одному з найпопулярніших інтернет-оглядачів Google Chrome. Однак пошук розширення і його завантаження в інших браузерах нічим не відрізняються від описаних нижче дій:

 1. Відкрийте веб-браузер і перейдіть в меню браузера. Воно знаходиться у верхній частині екрану.
 2. У вікні виберіть розділ Додаткові інструменти. Там ви знайдете рядок Розширення. Саме тут і знаходиться Oktools. 
 3. Коли ви натиснете на Розширення, вас переадресує в нове вікно з різними додатками, які полегшують роботу в браузері. 
 4. На початку списку будуть знаходитися самі популярне серед користувачів програми. Оскільки Oktools серед них немає, натисніть на команду Інші розширення. 
 5. Тепер в лівій частині екрана ви побачите рядок пошуку, по якій можна знайти ту чи іншу програму. 
 6. Просто введіть назву розширення і натисніть Пошук. Перед вами з’явиться плагін, який дозволяє швидко завантажувати відео з Однокласників на ПК . Не плутайте його з іншими додатками зі схожою назвою. 
 7. Натисніть на Встановити і дочекайтеся, поки Oktools буде остаточно завантажений і встановлений на ваш комп’ютер. Закінчення цього процесу буде відтворено монітор.
Октоулс
Октоулс

Тепер приступаємо до збереження відео з Однокласників на ПК. Щоб його здійснити, вам потрібно: 

 1. Відкрити браузер і перейти на сайт соціальної мережі Однокласники. 
 2. Увійти в акаунт або зареєструватися.
 3. Відкрити відео, яке плануєте завантажити.  
 4. Якщо ви не допустили ніяких помилок при установці розширення, внизу буде знаходитися команда Завантажити відео.
  Завантажити відео Oktools
  Завантажити відео Oktools

   

 5. Додаток включає функцію вибору дозволу відеофайлу, тому ви зможете підібрати ідеальний формат для вашого екрану.
 6. Вибравши оптимальний варіант, використовуйте клавішу «Завантажити». Після цього файл з’явиться на вашому ПК або ноутбуці.

розширення Savefrom.net

Savefrom.net вважається, мабуть, найбільш поширеним розширенням, яке дозволяє завантажувати на різні пристрої відеоролики зі веб-ресурсів. Цей плагін особливо відомий людям, які вважають за краще часто завантажувати відеоролики з хостингу Youtube . Для Однокласників сервіс також працює на відмінно. 

До речі, він дозволяє завантажити відео з Однокласників онлайн (без установки додаткових додатків). Однак, якщо подібною функцією ви плануєте користуватися часто, рекомендуємо все ж завантажити спеціальне розширення. 

Існує можливість встановлювати плагін на веб-оглядач, яким найчастіше користуєтеся. 

Ми розглянемо, як savefrom.net працює в браузері Google Chrome: 

 1. Відкрийте інтернет-браузер і в рядку пошуку введіть «скачати savefrom для google chrome» (або будь-які інші схожі ключові запити). 
 2. Перевірте правильність написання сервісу (можна звіритися з картинкою нижче). 
 3. Розробники savefrom.net випустили спеціальну програму з назвою «Chameleon».
 4. Її необхідно завантажити, щоб розширення спрацювало в браузері від Google. За допомогою кнопок зі «Додати», і Chameleon з’явиться на вашому пристрої. 
 5. Встановіть дану програму.
 6. Знову перейдіть на сайт savefrom.net. Тепер у вас з’явилася можливість завантажити розширення на свій ПК. 
 7. Скачайте savefrom.net помічник на пристрій.
 8. Як бачите, завантаження відбувається з магазину додатків, призначених для браузера Opera. Відповідно, при установці savefrom.net буде пропонувати вам завантажити даний веб-оглядач. Якщо мені потрібен ще один браузер на комп’ютері, просто відмовтеся від цієї пропозиції.
 9. Для того, щоб встановити розширення savefrom.net, вам буде потрібно додати в його попередньо викачане додаток Chameleon. Зробити це ви можете, натиснувши на відповідну кнопку. 

Після цього розширення автоматично почне роботу. Щоб завантажити відео з Однокласників , коректний : 

 1. Відкрийте сайт і виберіть відповідний відеоролик. 
 2. Відкрийте відео. Внизу (біля кількості переглядів і дати додавання) буде команда Завантажити. Там же ви можете вибрати якість файлу. 
  розширення Savefrom.net
  розширення Savefrom.net
 3. Натисніть на цю команду і чекайте, поки ролик не буде завантажений на ПК або ноутбук. 
 4. Щоб знайти файл, відкрийте контекстне меню, натиснувши правою кнопкою миші по викачаного файлу. Знайдіть розділ Показати в папці, щоб подивитися, куди завантажився ролик.

Розширення All Video Downloader

Ще один швидкий і від того досить популярний спосіб, як завантажити відео з Однокласників на ПК — безкоштовний сервіс All Video Downloader . Він працює на більшості сучасних інтернет-браузерах і відмінно справляється зі своїм завданням. Знайти і встановити плагін досить просто: 

 1. Відкрийте використовуваний веб-браузер і перейдіть в магазин розширень. 
 2. Введіть в пошукову рядок назва розширення (All Video Downloader). 
 3. Виберіть відповідний по вашому запиту варіант і натисніть Встановити. 
 4. Установка плагіна не відніме у вас більше 10 секунд, після чого ви зможете легко завантажувати відео з Однокласників.
 5. Підтвердіть вся дія для остаточної установки програми. Як тільки воно почне працювати, в верхній частині екрану з’явиться спеціальний значок — синя стрілочка, яка вказує вниз.

Далі приступаємо безпосередньо до завантаження відео з Однокласників.

 1. Відкрийте браузер і перейдіть на свою сторінку в соціальній мережі. 
 2. Пошук найбільш вдалого відеоролик і натисніть на значок розширення. Додаток тут же покаже всі відеоролики, які вона змогла пізнати (в разі, якщо на сторінці буде кілька відео, розширення покаже їх все). 
  Розширення All Video Downloader
  Розширення All Video Downloader
 3. Вибирайте відповідний варіант (звертаючи увагу на якість відео) і натискайте на Завантажити. 

Швидкість скачування буде залежати від якості інтернету і тривалість відеоролика . У будь-якому випадку, через кілька хвилин ви зможете насолоджуватися переглядом відео оффлайн.

Программа Download Master

Завантажити відеофайл з даної соц. мережі можна не тільки за допомогою плагінів для браузерів. Зробити це можна і використовуючи програми для скачування відео з Однокласників на ПК . Найбільш поширеною програмою для закачування відеофайлів з даного ресурсу на ПК є Download Master . До слова, Однокласники не є винятком. Цей софт підходить і для інших соц. мереж. ПО дозволяє зберегти на своєму комп’ютері відео з багатьох інших інтернет-ресурсів.  

Перш, ніж завантажувати сподобався ролик, необхідно знайти і встановити саму програму. Зробити це досить просто: 

 1. Відкрийте веб-оглядач, і введіть в рядок пошуку назву програми (download master). 
 2. Завантажте цей софт на свій пристрій і встановіть його.
 3. Зайдіть в програму і в графі настройки програми вкажіть тип підключення до інтернету. Це дозволить завантажувати відео з Однокласників набагато швидше їх зручніше.

Тепер переходимо до інструкції закачування відео з веб-сайтів. 

 1. Відкрийте інтернет-браузер і перейдіть на свій профіль в Однокласниках.
 2. Знайдіть потрібний вам ролик. 
 3. Скопіюйте URL відеоролика, який необхідно завантажити на комп’ютер. 
  Завантажити Майстер
  Завантажити Майстер
 4. Знову відкрийте встановлену програму Download Master і використовуйте кнопочку плюсик синього кольору, яка починає закачування відеофайлу.
  Завантаження файлу за допомогою Download Master
  Завантаження файлу за допомогою Download Master
 5. Перед вами з’явиться невелике вікно, де вже буде знаходитися скопійована раніше посилання.
 6. Для того, щоб почати завантаження, вам слід попередньо вибрати якість відеоролика і папку, в якій він буде збережений.  
 7. Підтвердіть свої дії, натиснувши на відповідну кнопку.

Головною перевагою, яке відрізняє цю програму від описаних вище розширень, є те, що вона не прив’язана ні до яких браузерам. Тобто ви можете використовувати її одночасно на різних веб-браузерах. Це особливо актуально людям, у яких більше одного профілю в Одноклассниках, розкиданих по різних браузерам (наприклад, в Chrome особистий, а в Opera — робочий).

Звичайно, у додатку має недоліки. Справа в тому, що Download Master дозволяє завантажувати з Однокласників виключно відеоконтент . Інші ж розширення і програми можуть завантажувати також аудіофайли або зображення.

К содержанию ↑

Як завантажити відео з Однокласників на телефон

По дорозі на роботу або навчання, в подорож або просто під час прогулянки не завжди є можливість скористатися wi-fi з’єднанням. А мобільний інтернет рідко дозволяє здійснити перегляд відео без постійних пауз і затримок. Ми вже розповіли , як завантажити відео з Однокласників на стаціонарні пристрої. Саме час подумати про те, як дивитися ролики офлайн, якщо під рукою у вас є тільки мобільний телефон.

На жаль не всі перераховані вище плагіни підходять для цих цілей. Однак розробники мобільних додатків постаралися і випустили кілька програм, які дозволяють завантажити відео з Однокласників на телефон за лічені хвилини. Особливо вони актуальні, якщо ви плануєте завантажувати відео регулярно. Наприклад, ви підписалися на сторінку, де регулярно виходять нові ролики. В такому випадку вам доведеться завантажувати файли 1-2 рази в тиждень.

Вибираючи мобільні додатки, зверніть увагу, на якій операційній системі функціонує ваш смартфон. Найчастіше зустрічаються мобільні телефони, що працюють на Android або iOS. Для кожної з цих операційних систем існує свій набір додатків, в числі яких іпрограми для скачування відео з Однокласників . Уважно ознайомтеся з асортиментом, який пропонують магазини (AppStore або Play Market), щоб підібрати оптимальний варіант.

Більшість з мобільних програм працює за схожим принципом, тому немає сенсу описувати кожне окреме додаток. Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішою і простий програмою для мобільних пристроїв.

Додаток Snaptube

Це популярний додаток, яке підходить для телефонів, що працюють на операційній системі Android. Програма відрізняється зручністю використання і є абсолютно безкоштовною. Крім завантаження відеоконтенту, додаток також дозволяє завантажувати вашу улюблену музику. 

Завантажити Snaptube ви можете як з офіційного сайту програми, так і в магазині додатків Play Market. Якщо ви вибрали перший варіант, перевірте, чи немає на вашому телефоні блокування завантаження з сторонніх ресурсів. Зробити це досить просто. Відкрийте настройки смартфона і перейдіть в розділ Безпека. У графі «Дозволити завантаження з невідомих джерел» поставте галочку. При необхідності ви можете зняти позначку, як тільки завантажте додаток. 

Після завантаження Snaptube завантажити відео з Однокласників досить просто: 

Snaptube
Snaptube
 1. Відкрийте програму і перейдіть на свій аккаунт в Одноклассниках. 
 2. Пошук найбільш вдалого відеоролик. 
 3. У вас з’явиться команда «Завантажити», натиснувши на яку, файл автоматично буде завантажений на смартфон.

До речі, програма є багатофункціональним. Воно дозволяє завантажувати файли з інших ресурсів, в тому числі і з самого популярного відеохостингу — Youtube.

На сьогоднішній день кількість користувачів соціальної мережі Однокласники вже давно перевищила 50 мільйонів осіб. Щодня на сайті викладаються сотні відео різної тривалості. На жаль, в ритмі сучасного життя не завжди вистачає часу на те, щоб переглянути ролики онлайн. 

Вихід із ситуації є — скачайте відео на телефон або комп’ютер і подивіться його в більш відповідний момент. Якщо ви переживали про те, що на сайті Однокласники немає відповідної функції завантаження відеоконтенту, тепер ви можете бути впевнені, що існує безліч різних альтернативних способів зберегти відео на ПК або мобільний телефон. 

Кожен з перелічених сервісів знаходиться у вільному доступі і не має додаткових вимог до стаціонарних або мобільних пристроїв. Так що, вже через кілька хвилин після завантаження розширення або програми ви зможете насолоджуватися переглядом відео оффлайн.

Поделиться