Ще кілька років тому Instagram служив виключно альбомом для фото. Люди ділилися сподобалися знімками і писали невеликий опис до кожного з них. Однак за період свого існування програма створила умови для розвитку блогерів, які діляться цікавою і корисною інформацією. Щоб розповісти передплатникам якомога більше, людям вже мало просто фотографії та тексту (хоч і кількість допустимих знаків з перших років існування Instagram суттєво зросла). І ось останнім часом з’явився новий популярний формат — відеоролики. Раніше вони зустрічалися виключно в якості коротких замальовок. Сьогодні ж люди знімають на відео відповіді на питання, діляться рецептами і показують правила обробки.

Зареєструватися в Instagram з телефону і ПК

За кількістю відеоконтенту, завантаженого в Instagram, програма, звичайно ж, ще не обігнала популярний відеохостинг Youtube. Однак вона вже на шляху до цього — щодня користувачі вкладають на свої акаунти кілька десятків тисяч роликів різної тривалості. Хочете зацікавити своїх передплатників? Створіть красиве і корисне відео, яке збереже якомога більше людей. Звичайно, як і в будь-який інший програмі, в Instagram часто бувають збої або якісь дефекти в роботі. Сьогодні ми допоможемо вам уникнути деяких проблем і розповімо, як завантажити відео в Instagram , щоб зробити аккаунт ще популярнішим і цікавіше.

К содержанию ↑

Як додати відео в Instagram з телефону

Найчастіше люди використовують програму Instagram на своїх смартфонах або планшетах. Саме тому більшість функцій програми доступні виключно в мобільній версії. З перших років створення програми (а саме — з 2013 року) користувачі могли викладати відео, однак їх якість і тривалість були істотно обмежені. За останні пару років в додатку відбулося багато змін, і деякі з них торкнулися завантаження роликів.

Чи є обмеження для відео в Instagram?

На жаль, Instagram все ще має обмеження по тривалості відеоконтенту . Так що, якщо ви хочете додати відео в Instagram , врахуйте, що ролик повинен тривати не більше 1 хвилини. Цікаво, що спочатку обмеження було ще більш жорстким — 15 секунд на 1 ролик!

Правда, є спосіб викласти більш тривалий кліп. Кілька років тому в програмі з’явилася функція «карусель» — завдяки їй в одному пості можна викласти відразу кілька файлів. Просто виберіть з папки необхідну кількість відео, простеживши за їх черговістю.

І навіть це ще не все. Перш, ніж викласти відео в Instagram , переконайтеся, що воно вписується в обмеження за розміром і займає менше 30 Мб. Що робити, якщо відео триває довше? По-перше, як ми вже говорили вище, можна розбити його відрізки (краще це зробити за допомогою спеціальних програм — так ви зможете більш продумано обрізати ролик) і викласти кількома файлами в один пост за допомогою «каруселі». Якщо контент займає надто багато місця і не влазить в карусель (яка теж має обмеження — не більше 10 файлів в одному пості), можна розбити його на кілька постів. Це допоможе викласти все відео у високій якості, однак може негативно вплинути на кількість переглядів. 

Справа в тому, що останнім часом Instagram (як і Facebook) використовує не хронологічний принцип перегляду новин. Тобто ви бачите пости не за часом, коли вони були завантажені, а за популярністю. Таким чином користувачі можуть побачити одну частину відео, а друга просто зникне зі стрічки новин. У такому випадку варто розповісти в пост, що існує друга частина ролика і ще краще продублювати цю інформацію в Stories.

Якщо ж ви не хочете викладати кілька постів для одного відео, спробуйте скористатися спеціальними програмами, які змінюють дозвіл ролика. Це можуть бути як онлайн-сервіси, так і додатки для завантаження на телефон або ПК. Хороші програми ніяк не впливають на якість відео (принаймні помітити зміни практично неможливо), проте трохи прибирають комп’ютерний вага файлу, щоб ви могли викласти відео в Instagram .

К содержанию ↑

Як викласти відео в Instagram — покрокова інструкція

Перш за все слід зазначити, що процес завантаження відеоконтенту на свою сторінку в Instagram мало чим відрізняється від завантаження фото. І, можете бути впевнені, що, застосувавши нашу інструкцію раз, надалі вам не доведеться ще раз до неї повертатися — настільки ці кроки прості. Отже, давайте розбиратися, як викласти відео в Instagram з телефону :

 1. Для початку переконайтеся, що програма завантажена на ваш мобільний телефон. Завантажити Instagram ви можете з PlayMarket або AppStore. Додаток є абсолютно безкоштовним.
 2. Перейдіть до свого облікового запису. Для цього необхідно ввести назву сторінки (логін) і пароль. Якщо ви ще не завели персональну сторінку в Instagram, зареєструйтесь в додатку — це займе не більше 2 хвилин.
 3. Відкрийте програму. Внизу екрана ви побачите значок «+». Саме він дозволяє додати файли на вашу сторінку. Натисніть на нього, щоб завантажити відео в Instagram .
  Instagram
  Instagram
 4. Існує два способи завантаження відео в акаунт. Якщо ви хочете зняти ролик через програму, а не викласти готовий кліп, відкрийте розділ «Відео» і затисніть центральну круглу кнопку. Після цього почнеться запис з камери. Як тільки ви відпустите кнопку, відео буде готове до завантаження. Ще один метод додавання контенту — завантажити файл, який вже знаходиться в вашому смартфоні. Для цього слід натиснути на розділ Галерея. Перед вами тут же з’являться всі файли, що містяться на телефоні (і фото, і відео). Вибирайте відповідний варіант і натискайте на нього.
  Instagram завантажити відео
  Instagram завантажити відео
 5. Записавши або вибравши відповідний відеоролик, натисніть на «Далі».
 6. Перед вами з’явиться вікно з редактором. Врахуйте, що можливості редактора від Instagram суттєво обмежені. Тому, якщо вам потрібно якісно обробити відео, краще попередньо скористатися спеціальними програмами. У самому ж додатку ви зможете виконати невеликий спектр дій:
  Instagram накладення фільтрів
  Instagram накладення фільтрів
 • накласти фільтр (більше 15 різних способів обробки) і вибрати насиченість фільтра;
 • обрізати відео;
 • прибрати звук з ролика (вставити звукоряд в Instagram можна).
 1. Відкрийте розділ обкладинка. Саме тут ви зможете вибрати заставку для відео. Врахуйте, що (знову-таки) можливості Instagram вельми скромні, і заставкою не може стати окреме зображення. Як обкладинки ви можете вибрати тільки окремо взятий кадр з відео. Якщо ви не плануєте розкручувати свій аккаунт, обкладинка не так важлива. Однак якщо вам потрібно, щоб всі пости органічно вписувалися в стрічку, або ж щоб відео привернуло якомога більше користувачів, над заставкою необхідно попрацювати. Переміщайте повзунок до тих пір, поки не «словите» хороший кадр. Невдало обраний кадр для обкладинки — ризик того, що користувачі навіть не відкриють ролик. 
 2. Проробивши всі описані вище маніпуляції, натисніть — «Далі».
 3. Ви вже на фінішному етапі. Відео готове, залишилося тільки створити для нього окремий пост. У відкритому розділі ви зможете вибрати геолокацію (по якій вас також можуть знайти нові користувачі). Там же додається підпис до відео і проставляються всі необхідні хештеги.
 4. При необхідності ви можете налаштувати завантаження цієї публікації на ваші сторінки в інших соціальних мережах. Таким чином один пост з’явиться відразу в декількох ваших акаунтах.
 5. Безпосередньо перед тим, як завантажити відео в Instagram з телефону, ви зможете закрити коментарі до ролика. Зробити це можна, натиснувши на розділ «Розширені настройки».
 6. Підтвердіть свої дії, і вже через кілька секунд відео з’явиться на вашій сторінці, і всі читачі аккаунта зможуть оцінити ролик, поставивши лайк або (якщо опція залишиться доступною) написавши коментар.
К содержанию ↑

Як додати відео в Stories?

Stories — це досить недавнє оновлення Instagram, яке дозволяє викладати фото або відео строком на 24 години. Це відмінна можливість розповісти передплатникам набагато більше про себе або свій проект. Погодьтеся, що краще завантажити 5-10 Stories, ніж, наприклад, викласти 10 постів, які просто будуть засмічувати чужу стрічку і приведуть до відписок.

Крім того, в Stories можна непогано стежити за розвитком свого аккаунта і за його охопленням. Так, наприклад, в останній версії додатка, ви можете:

 • робити опитування;
 • відзначати друзів і геолокації;
 • проводить голосование;
 • задавати питання передплатникам;
 • вести чат та прямий ефір і т.д.

Для того, щоб відео з’явилося в Stories, ви можете навіть не виходити з програми. Досить просто натиснути на значок фотоапарата, який розташовується у верхній частині інтерфейсу, і затиснути кнопку на період зйомки. Перезнімати відео ви можете необмежену кількість разів, так що не переживайте за ляпи, відсутність фокусу або проблеми зі звуком. 

Відео в Stories має обмеження — ролик не повинен перевищувати 15 секунд (звичайно, якщо це не прямий ефір). Однак сама кількість Stories не обмежена. Так що можете записувати кілька відео до тих пір, поки не розповісте в ролику все необхідне.

Якщо ж ви хочете викласти оброблене відео в Stories, виконайте наступні дії:

 1. Натисніть на значок фотоапарата (у верхній частині екрану на стартовій сторінці);
  Видео в Stories
  Видео в Stories
 2. Свайпніте вгору. Перед вами з’являться файли з галерей телефону.
 3. Виберіть потрібне відео. Якщо воно буде більше 15 секунд, Instagram автоматично розіб’є його на кілька роликів.
  Instagram видео в сторис
  Instagram видео в сторис
 4. У самій програмі ви можете накласти необхідний ефект, додати до відео підпис, геолокацію, позначку і т.д.
 5. Після цього натисніть «Надіслати» та дочекайтеся, коли Stories опубліковуватимуться.
  Опублікований Сторіс в Instagram
К содержанию ↑

Як додати відео в Instagram з комп’ютера

Використовувати сервіс Instagram на комп’ютері не зовсім зручно. Справа в тому, що розробники спочатку навіть не задумували повну версію у вигляді сайту. І, коли інтернет-сторінка з’явилася, в ній було безліч обмежень. Користувачі могли хіба що переглядати фото в Instagram і ставити лайки. Завантаження своїх файлів, коментарі та особисті листування були недоступні.

 Власне до сьогоднішнього дня мало що змінилося. Instagram все також виставляє безліч обмежень для повної версії. Наприклад, що з’явилися не так давно Stories ви можете тільки переглядати. Та й Direct з повідомленнями все ще закритий. Однак щодо викладання файлів все трохи змінилося. І, трохи постаравшись, ви можете завантажити відео в Instagram з комп’ютера .

К содержанию ↑

Онлайн сервіси

Не обов’язково встановлювати спеціальні додатки — існують онлайн-програми длязавантаження відео в Instagram з комп’ютера . Це особливо актуально для тих, хто не так часто використовує повну версію програми. Сьогодні ми спробуємо розібратися, як викласти відео в Instagram за допомогою онлайн-сервісу

 1. Для початку перейдіть на сайт і зареєструйтеся. Для цього потрібно ввести адресу електронної пошти, придумати новий логін і пароль.
 2. Врахуйте, що всі сервіси, як правило, платні (ну або з величезною кількістю реклами, яка відволікає від роботи). Має одне важливе перевагу — можливість безкоштовно використовувати ресурс протягом одного тижня. Після цього тестовий період закінчиться, і ви зможете остаточно вирішити, чи потрібна вам підписка для подальшого використання. Сервіс пропонує кілька тарифних планів, щоб ви могли підібрати оптимальний для себе варіант.
 3. Знайдіть на онлайн-сервісі додаток Instagram і натисніть на нього.
 4. Введіть у відповідне поле ім’я вашої сторінки в Instagram і прив’яжіть аккаунт.
 5. Натисніть на Створити пост.
  Створити пост в Instagram
  Створити пост в Instagram
 6. З усіх варіантів виберіть Відео.
  Завантаження відео в Інстаграм через ПК
  Завантаження відео в Інстаграм через ПК
 7. Знайдіть потрібний файл на своєму ПК і натисніть на кнопку Додати.
  Додавання відео
  Додавання відео
 8. Ви можете викласти пост відразу або ж відкласти його на певний час. У будь-якому випадку, як тільки ви виконаєте всі дії, публікація з’явиться на вашій сторінці в інстаграм.
Опублікування відео в Instagram
Опублікування відео в Instagram

До речі, сервіс має автоматичні підказки на кожному етапі , що робить його використання ще зручніше.

К содержанию ↑

Емулятори

Під терміном «емулятори» маються на увазі спеціальні програми, які можуть «перетворювати» ваш комп’ютер в мобільний телефон. Вони працюють таким чином, що ви зможете використовувати на стаціонарному пристрої будь-який мобільний додаток. Саме тому емулятори часто використовують, щоб обійти обмеження різних програм. Система буде розпізнавати ноутбук або ПК як смартфон і автоматично відкривати для вас все недоступні в повній версії функції.

Так що. Якщо ви хочете викласти відео в Instagram з комп’ютера , спробуйте завантажити на ноутбук або ПК один їх емуляторів. На щастя, їх досить багато і більшість додатків знаходяться у вільному доступі на PlayMarket. Найпопулярнішими вважаються емулятори BlueStacks і Nox APP Player. Принцип роботи всіх подібних програм однаковий:

 1. Виберіть емулятор і завантажте його на стаціонарне пристрій.
 2. Пройдіть реєстрацію в програмі.
 3. З переліку програм, які пропонує емулятор, виберіть Instagram. Натисніть додати.
 4. Після того, як мобільна версія Instagram з’явиться на вашому робочому столі, ви зможете легко завантажити відео на свій аккаунт. Просто відкрийте програму, авторизуйтесь і знайдіть на комп’ютері потрібний файл. Процедура і час завантаження ролика така ж, як якщо б ви робили все маніпуляції на смартфоні.
К содержанию ↑

Завантажити відеоконтент в Instagram за допомогою програми Gramblr

Програма Gramblr була створена спеціально для того, щоб допомогти користувачам завантажувати відео на свій аккаунт в Instagram зі стаціонарних пристроїв. Завантажити її ви можете з офіційного сайту. Принцип роботи програми схожий на всі описані вище. Для того, щоб викласти відео в Instagram з ПК за допомогою Gramblr , вам знадобиться:

 1. Завантажити програму на ноутбук або ПК і пройти реєстрацію.
 2. Перейти через додаток на свій аккаунт в Instagram.
  Грамблр
  Грамблр
 3. Натиснути на спеціальний значок (великий квадрат, який знаходиться в центрі екрану).
 4. Вибрати з пристрою відповідний відеоролик і дочекатися, коли він буде завантажений на вашу сторінку.
Відео Gramblr
Відео Gramblr

До речі, якщо ви хочете викласти відео з комп’ютера в Instagram і розмістити його в Stories , зверніть увагу на кілька зручних додатків і розширень браузера. Деякі з програм дозволяють навіть відкласти завантаження на певний час. Тобто ви можете вказати, коли Stories повинні з’явитися у вашому профілі, і програма автоматично завантажить його за таймером. Такий прийом дозволить повноцінно відредагувати відео за допомогою десктопних програм (обрізати, накласти потрібний ефект, відредагувати звук і т.д.) і завантажити в профіль якісний ролик. Адже на мобільному телефоні вибір редакторів відео вельми обмежений.

Додаток Instagram сьогодні використовують мільйони люде по всьому світу. У програмі вже зареєстровано понад мільярд акаунтів (багато користувачів заводять 2 і більше сторінки) і їх число постійно зростає. Саме тому так важливо вивчити всі особливості програми і постаратися використовувати їх по максимуму. Цікаві, корисні або розважальні відеоролики — відмінна можливість просунути свій аккаунт і залучити ще більше передплатників. Діліться інформацією за допомогою невеликих кліпів і зберігайте їх на своїй сторінці. Завдяки нашим рекомендаціям ви зможете викласти відео в Instagram з телефону або комп’ютера за кілька хвилин.

Поделиться