Що таке таргетинг? Це оголошення (текст, відео, картинка), яке буде показано тільки користувачам, відповідним вимогам рекламодавця. Формат такого оголошення може бути будь-який — відео, картинка, текст.

Істотно збільшити ефективність рекламної кампанії допоможе саме правильний вибір своєї цільової аудиторії. Щоб отримати впевненість у тому, що реклама досягає потенційних клієнтів можна використовувати одну або ж декілька налаштувань націлювання. Саме від налаштувань залежить результат вашої реклами. Далі про те, як правильно націлити на фейсбук.

Налаштування facebook реклами
Налаштування facebook реклами
К содержанию ↑

Налаштовуємо по демографії та місця розташування користувача

Одним з найпростіших і доступних налаштувань — є налаштування по місцю розташування, статевої приналежності і віку потенційного клієнта.

 • Місцезнаходження визначається по країні, області, району, міста. Також можна вибрати як постійне місце перебування, так і тих, хто подорожує в конкретному місці або ж недавно там побував.
 • Вікові критерії. Серед потенційної ЦА можуть бути молоді люди у віці до 30 років, пенсіонери або ж підлітки — встановіть свої критерії.
 • Підлога. Подібним чином діємо, встановлюючи потрібну статеву приналежність.
 • Функція «Виключення аудиторії» дозволить, наприклад, налаштувати рекламну компанію для всієї України, при цьому Волинську область виключити.
Facebook - налаштування по місцю розташування
Facebook — налаштування по місцю розташування

За допомогою розширених демографічних даних можна внести більш точні налаштування.

 • Сімейний стан: неодружений, в розлученні, в шлюбі, в вільних відносинах, вдівець і т.д.
 • Освіта.
 • Місце роботи.
 • Сім’я, члени сім’ї.
 • Національність.
 • Важливі життєві події, батьки, покоління.Для выбора детального демографического таргетинга необходимо кликнуть на “Еще демографические данные”.
Facebook - демографічні дані
Facebook — демографічні дані
К содержанию ↑

Налаштування за інтересами та поведінкою

Визначити своїх ідеальних клієнтів допоможуть настройки на основі їхніх інтересів.

Тут береться до уваги:

 • конкретні інтереси, які були вказані користувачами в своїх Хроніках;
 • залишені користувачами записи, замітки і пости про свої інтереси і захоплення;
 • інформація про групи, в яких складаються користувачі і про сторінки, на які вони підписані.

Такі настройки дозволяють охопити певну аудиторію, взявши до уваги її інтереси.

Важливо! Перед тим, як зробити настройки, необхідно скласти список інтересів вашої потенційної ЦА.

Ось кілька питань, відповіді на які допоможуть скласти список:

 1. Які захоплення є в людей, чим вони займаються у вільний час?
 2. Яка література подобатися? Яким кінофільмів віддають перевагу?
 3. На які веб-сайти часто заходять?
 4. Хто для них виступає лідером, чиєю думкою цікавляться і поважають?
Facebook - інтереси користувачів
Facebook — інтереси користувачів

Орієнтування по поведінці охоплює ЦА за основу він бере аналіз її поведінки в мережі, історію використання додатків і пристроїв, здійснених і запланованих покупок і багато іншого.

Варто пам’ятати, що деякі дані можуть бути доступні виключно для жителів США.

К содержанию ↑

Налаштування на основі зв’язків

Налаштування на основі зв’язків дозволить отримати показ ваших оголошень винятковою тієї аудиторії, яка вже пов’язана з вами. Наприклад, це можуть бути ті, хто вже відзначив вашу сторінку.

Facebook - поведінка користувачів
Facebook — поведінка користувачів
К содержанию ↑

Використовуйте Amazon

Не варто упускати можливість заглянути в розум своєї потенційної аудиторії за допомогою Amazon. Перейдіть. Відкрийте сайт і введіть в рядок пошуку свою тему (зображення із соціальних мереж).

Amazon
Amazon

Результат, теми і авторів, додавайте в свій список. Для створення ілюстрацій, які зможуть викликати інтерес ваших потенційних клієнтів, використовуйте Canva, ресурс для створення зображень. Не забудьте додати Canva в свій список в розділі Інструменти.

Можна ввести Canva в рядок пошуку і подивитися, чи є інші інструменти, які можна використовувати. Знайшли? Сміливо поповнюйте ними свій список.

К содержанию ↑

Підбираємо контент для ФБ за допомогою BuzzSumo

BuzzSumo дозволяє підбирати найбільш підходящий контент. Ресурс аналізує популярні статті, показує, де вони були опубліковані в соціальних мережах. Ви можете додати в список потенційних інтересів авторів популярної публікації і тих, про кого в ній було згадано.

Buzzsumo
Buzzsumo

Використання функціоналу безкоштовне, але при цьому користувач отримує обмежені результати пошуку. Для отримання більш повних результатів BuzzSumo і доступу до розширених функцій необхідно буде розщедриться, вартість послуг стартує зі 100 $ в місяць. Для тих, хто сумнівається в доцільності платної послуги, пропонується безкоштовна 7- денна пробна версія.

Як користуватися:

 1. Заходимо на buzzsumo.com.
 2. В поле запиту пошуку вводимо тему або ж зображення.
 3. Переглядаємо статті, написані за останні півроку-рік.
 4. Відзначаємо в своєму списку інтересів авторів і публікації. Якщо статті були опубліковані в Pinterest, то можна додати Pinterest в список інтересів.
 5. Натискаємо на на верхню статтю і читаємо її. Звертаємо увагу на згадані у статті інтереси і додаємо їх в свій список.

Продовжуйте виконувати цю вправу для найпопулярніших статей, які покаже вам BuzzSumo, поки ви не будете задоволені інтересами, які ви додали в свій основний список.

Поделиться